0

@Toretto będzie się musiał wyspowiadać za tak podłe kłamstwo

0

@Arcybiskup nie no nie przesadzaj my że od 15 lat stoją w miejscu. Fifę 13 kupowało się za 179 zł na premierę, Fifę 22 chyba już za 329. Po drodze tam była jakaś cena rzędu239 zł przez jakiś czas. Ale co można wiedzieć jak się nigdy nic nie kupiło i wypisuje takie wysrywy na forum

0

@barcelonaLM no właśnie już wiem czego w tym meczu brakowało, ale Leszka Sidora chyba można było usłyszeć podczas jakiegoś meczu. Ale Pana Karola chyba nie słyszałem. Coś wiadomo o co chodzi ?

1

@jakub1906 zwróciłem na to uwagę i obaliło to pewien mit że tylko na Barcelonę tak grają. Nie oni grają tak na wszystkich

0

@mekston w piątek dodiczku, żeś się z tej radości troche rozpędził :D

0

@Encore i ten return dzisiaj zwłaszcza forhandowy na strone przewagi to było coś strasznego, kopalnie darmowych punktów dla serba. ale to pokazuje tylko że forhand z returnu a ten z akcji nie mają ze sobą nic wspólnego

0

@Encore no jest gigantem tych hardow ostatnio więc jest tutaj największym faworytem

3

Serb jest nadal kozakiem. Mimo wieku wciąż jest wielki i potrafi postawić się tym młodym. Nie wiem czy wygra bo zverev też ma gaz niezły i jak się wylosuje dobry dzień to kto wie. A w finale chyba zakładam sinnera a na tych kortach to absolutnie najlepszy gracz ostatnich 12 miesięcy. Będzie ciekawie

0

@mekston podziwiam tą waszą pewność co do wyników mimo tego co w różnych sportach człowiek widział na własne oczy. Od agi to już przy prowadzeniu Alcaraza wywnioskowałem że on to przegrał i żałuję że nie obstawiłem za milion bo bym wygrał xD

0

@Encore czyli byłem w błędzie, myślałem że ma 17 i to za rok..

0

@Encore no teraz było ciepło ale się udało. Jednak widać już że fizycznie Serb zaczyna tracić. Kim byś nie był peselu nie oszukasz

0

Jak nie wygra w 4 Serb to myślę że Hiszpan w pięciu to weźmie.

0

@wawrzyn1 no to jest przykre że chłopaki w kwiecie wieku zamiast spotykać się ze znajomymi czy jakąś dziewczyną wybierają coś takiego. Znak czasów niestety ale nikt nic nie robi żeby się to zmieniło

0

@wawrzyn1 żeby chociaż 60% tych komentarzy coś wnosiła i można było się czegoś dowiedzieć to spoko. Ale niestety większość to pisanie tylko żeby pisać.

2

@Eklerek no kurde nie dziwne gość ma prawie 38 lat, w tym sporcie niewielu grało na takim poziomie w zasadzie praktycznie nikt

0

@mekston a jak ktoś na tej podstawie zmieni to już świadczy o jego IQ ;)

1

@mekston @MesQueUnClub96 pojedynczy punkt tego nie może przesądzić ale ilość tytułów zdobytych jak najbardziej

0

ale chimeryczny to jest mecz

0

oho, będzie nowa kontuzja w Barcelonie: wyczerpanie emocjonalne :D śmiesznie brzmi aczkolwiek cała ta sytuacja śmieszna to mogła być dla nas kibiców sprzed ekranów tv a nie dla Olmo akurat. mimo wszystko troche sie roześmiałem

0

@michal26 odznacz ktosia
i dobrze dla widowiska, niech to będzie dobry mecz

0

widać że sędzia madrycki bo uległy ja zółto-czarni mistrzowie la ligi

0

@Encore ale faktycznie jak sie tak zastanowisz to tuaj djokovic nie zrobił wielkich postępów w tym elemencie, i teraz czy pamietasz jakiegoś tenisiste z topu który nie poprawiał na przestrzeni lat swoich słabszych stron ?
Rafa Nadal - granie przy siatce na początku kariery to był oksymoron, a po latach często się tam wybierał i był solidny
backhand Federera też nie był dobry, wielu grało tylko taką taktyką na początku wielkiego Rogera że mu spamowali w backhand aż w końcu też poprawił niesamowicie to uderzenie

0

@mekston ja też nie wyrokuje że jest kontuzja czy coś tylko tutaj odrazu przy mto wjechała narracja że ściemnia jak zawsze :) a jak sie komuś spytałem czy podczas RG też ściemniał to zamyka sie. jakikolwiek problem przeciwko alcarazowi to raczej odrazu porażka. mi wisi jeden i drugi bo nie są moimi ulubieńcami ale obydwu ich doceniam a zwłaszcza serba za jego osiągnięcia. liczyłem na dobry mecz ale jeśli u serba będzie problem co chyba jest dość jednak mocno widoczne to z tego meczu szału może po prostu nie być

0

@michal26 tutaj nikt w to nie wierzy, ściemnia jak zawsze ;)

0

@Encore i nie wiem czy w tym maratońskim finale Atp 1000 w stanach chyba co tam pograli prawie 4h
też nie kojarze żeby był ale to było jakiś czas temu więc moge nie pamiętać :)

0

@mekston a nie przypadkiem za każdym razem ? bo ja już widze tutaj taką narrację że każdy MTO to ściema przecież

0

@michal26 też się tego obawiam ale latka już niestety ma i ta niezniszczalność fizyczna w końcu pęka

0

@Encore w finale Igrzysk był ? bo nie kojarze

0

@MessiForeverTheBest podczas Roland Garros podobnie było mówione :]

0

@priest9999 mam podobne zdanie i uważam że Barcelona tym mistrzem nie będzie bo żeby osiągnąć taki wynik punktowy nie ma miejsc na żadne wtopy praktycznie. A jest 5 wtop w 8 ostatnich meczach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?