3

@Barca_Big_Moment @Encore no i proszę. Mamy niespodziankę, Vitality przegrywa 0:2 z eternal

1

@mekston no mega słabe. Ale na La bambie też jest wielu takich co go we wtorek ochrzcili oszustem, dzień jak co dzień

1

@MesQueUnClub_87 ja też nie wykluczam, tylko tak na podstawie obserwacji wysuwam jakieś wnioski które oczywiście przyznaje, że mogą być błędne. tego nie zweryfikuje się tym, że ktoś napisze tak czy tak. Wiadomo, że w internecie każdy może być kim chce ;)

0

@mekston szkoda tego finału pod tym względem. Ale ja tam akurat się cieszyłem ze zwycięstwa stana. W tamtym czasie grał dla mnie najprzyjemniejszy dla oka tenis

1

@mekston ale stan wawrinka też był tam mocarny. Ten jego backhand z lat 2014-18 to jest poezja i uczta dla oczu

4

@MesQueUnClub_87 tylko jak tam ktoś wyżej pisał wielu z nas pisało mu jakieś dobre rady które odrazu odrzucał bo nie bo się nie uda itp, dlatego niestety coraz bardziej uprawdopodobnia się wersja o nachalnym szukaniu atencji.

2

@GigiAmoroso no ale jak. Przecież tutejsza pewna ambasada wiedziała że on ściemnia zanim wziął medicala z Hiszpanem

1

@Barca_Big_Moment właśnie dlatego że train to loteria to moim zdaniem zwiększyłby szansę tych słabszych ekip na zwycięstwo w takich meczach. Dopóki te czołowe ekipy go nie wytrenują

0

@Barca_Big_Moment no tak z tym że navi ma każda mapę dobra xd no może to inferno ostatnio kuleje. Ja bym tu chętnie zobaczył traina

1

@NeroTFP1 warto dodać że przy 3:3 w szóstym secie jest partia minigolfa który zdecyduje kto wygra ten set. Nieźle to wymyślili

1

@Bocheno1 jak po co, odłożył w czasie zdobycie karierowego szlema Hiszpana

0

@betonito tak, zaraz będzie siódmy set

1

@Barca_Big_Moment ja mam 2:1 navi i Vitality.
Navi lubi przegrywać 0:1 i odwracać a póki co szło im za dobrze :)

0

@Encore o tak, bo na jakieś specjalnie wielkie emocje w drugim półfinale nie liczę, więc oby potencjalny finał wynagrodził półfinały. Chyba że się zaskoczymy i shelton postawi opór

1

Dodi pamiętaj że dzisiaj świat się nie kończy. Novak peselu nie oszuka niestety. Swoje już osiągnął i możemy się jedynie zastanawiać czy ktoś za naszego życia zbliży się do tego czego on dokonał

1

@Encore mimo że Niemiec ale kurde niech w końcu weźmie tego szlema

2

@Encore no bo dzisiaj się wylosował dobry saszka, teraz trzeba mieć nadzieję że na finał też taki się wylosuje

0

Niemożliwe, przecież udawał

0

@MesQueUnClub96 no kolega @patrix211 dobrze napisał, de vries w debiucie wszedł do taczki wiliamsa i wyjeździł punkt, też był szał niesamowity jaki to nie jest kozak więc nie oceniałbym książki po okładce. źle mu nie życzę ale nie spuszczałbym się nad nikim dopóki czegoś solidnego nie pokarzą na przestrzeni całego sezonu a nie kilku wyścigów

3

@MesQueUnClub96 kolejne pierdololo, nick de vries też był już z verstappenem w RB
niech przejeździ pełny sezon na dobrym poziomie to wtedy można kminić, ale wiadomo Brytyjczyk to będą go wywyższać pod niebiosa, ciekawi mnie ewentualna narracja tych brytoli jeśli będzie plackował

0

Iga dzisiaj nie powstydzi się nazwania ją delikatną Chokeroską

1

@MesQueUnClub96 chyba nie mam, stwierdzam fakt, że nawet serwis go już nie ratuje

0

serwis jest po prostu dramatyczny, jest z nim coraz gorzej ostatnio
troche jak u mistrza Wrocławia

1

MAMY TO, teraz aż utrzymać serwis

1

akcja meczu na przewage

0

@michal26 ja w tel "oglądam" w pracy więc bardziej na słuchu polegam jak obrazie a ten dźwięk z telefonu w dużych pustych pomieszczeniach troche przekłamuje rozponawanie głosu :)

0

ten 3 set to bedzie niezły obgryzacz paznokci dla kibiców

1

@michal26 tak to chyba Celt i Furjan ale nie mam pewności

0

10 minut się człowiek pracą zajmie, po czym spojrzy w telefon na mecz a tu 0:4, nieźle się kobitki bawią

0

już widzę oczami wyobraźni co robi z Iga dzisiejsza Aryna przy takim serwisie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?