0

@kuz skillowo gość jest kotem, wejść w buty Niko nie będzie łatwo no ale on ma papiery na świetne granie. Z tego dgl to jakbym Niko widział tak rozdaje głowy

1

W meczach G2 pewne są dwie rzeczy: absolutne kino i podniesione ciśnienie xd co się w ich meczach odwala to czasami ciężko w to uwierzyć. Ten Mirek trochę przypomina to co się działo w Szanghaju przeciwko Heroic. @Pnog37 @Encore

0

@Barca_Big_Moment to takie wróżenie z fusów że się po nich przejadą na Mirku. Aimowo G2 jest tragiczne po prostu i ja jakoś nie zakładam przejazdu. Póki co spokojne 2:0 dla big na Mirku

2

@Encore dlatego nie wiem co oni i komu chca udowodnić że go nie banują. To trochę jakbyś chciał wskoczyć walczyć do jeziora z rekinem

1

@Pnog37 forma nie powala, do tego ten Ancient w ich wykonaniu to jest straszne tarło

0

@krol211 a jakie ma to znaczenie w kwestii tabeli ligowej ? Czy za zwycięstwo w klasyku dają już tytuł mistrza ?

0

@Messibestplayerintheworld no to świadczy jak bardzo beznadziejna jest Barcelona w meczach z tymi słabszymi bo real tu po stracie tej bramki w 30 sekundzie już na nic więcej im nie pozwolił a sam ich walcuje.

9

I to las Palmas pokonało Barcelonę na ich stadionie xd masakra jakie to jest żenujące. Już nawet Bilbao dopadło nas w punktach xD dobrze że ta liga jest tak słaba bo to mogłoby się skończyć walką o top4 xD

1

Śmiechy były z mekambe a on zaraz lewusa w strzelcach dogoni. W końcu tam coś zaczyna im działać. Pewne było że taki gracz w końcu musi zacząć pykać na poziomie a to oznacza nie mniej nie więcej niż jeszcze większe szanse białych na regularne punktowanie.

0

@JanekSport największym szokiem jest to że to się odwaliło z +9 na przestrzeni 10-11 kolejek

0

@Kuchar ale co ja piernik do wiatraka, mówisz tak jakby ten karny był z kapelusza a tak nie jest.

0

@Kuchar ale tego nie dostali za nic

1

@takisobiektos fachowiec niezły, co ciekawe od tego legendarnego wpisu zamilkł na amen. Trochę mi przypomina tego szefa od teorii gwiazdy i Igi świątek.

0

@Culers ale czemu Ty się mnie pytasz dlaczego laporta kogoś kupił ? Ja tylko odnoszę się do wypowiedzi kolegi że trzeba sprowadzić pół składu. Ja się z tym zgadzam generalnie ale w sytuacji obecnej żeby 5 sprowadzić to byś musiał 5 się pozbyć więc bilans ławki nadal jest taki sam. Tu nadal niektórzy żyją w matrixie z Fify albo FM

0

@Marcelinho99 i na pewno uda się ściągnąć wszystkich takich piłkarzy w obecnej sytuacji finansowej i bez żadnego tytułu znaczącego. Widzę to oczami wyobraźni

0

@mekston no to tak musiało się skończyć. Takie maratony jak grał Draper mało komu mogłyby nie zaszkodzić więc nie rozumiem szoku tutaj że był tak niski kurs na Hiszpana. W tenisie od zawsze są takie kursy na faworytów a kursów nie ustala się na podstawie rankingu ATP..

0

To było do przewidzenia że tak się skończy mecz Alcaraza. To i tak wyczyn że Draper 2 sety wytrzymał.

1

@J4no szczerze to ciężko to określić. Ale jeśli w październiku/listopadzie masz kilka a nawet kilkanaście pkt przewagi nad rywalami a na początku stycznia ty tracisz do nich kilka punktów to zdecydowanie dla mnie zapowiada się blamaż w pizdziet. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że te punkty są tracone głównie ze słabszymi rywalami.

5

Boże święty jak sobie wytłumaczyć to co się dzieje. Leją Madryt jak im się podoba w drugim meczu z rzędu. A w lidze jest totalna katastrofa. Jedno zwycięstwo na ostatnich 7 czy 8 spotkań to jest średni wynik dla drużyn z dołu tabeli a gdzie tu wspominać o drużynie która miała walczyć o tytuł. Jak jeszcze sobie pomyślę że przy ewentualnym zwycięstwie białych a niestety nie liczę że będzie inaczej, stratą do nich to będzie 7 pkt po tym jak im spuścili w lidze łomot na bernabeu to brzmi jak jakaś totalna abstrakcja.

0

@Encore ale jednak z gościem który zagrał mordercze 5 setów. A alcaraz to bestia fizyczna.

1

@Mitch_Atleta wymieniłeś 3 z 3 najlepszych NFS..klasyki. mw niedawno przechodziłem raz jeszcze. Może czas wrócić do Underground 2 ;)

0

@Encore liczby nie maja znaczenia jeśli potrafi wpływać w znaczny sposób na gre, Iniesta też nie robił wielkich liczb a wiemy jakim był kotem. xavi zresztą podobnie

3

@mekston dziwi Cie to że sie totalnie nie znają na tenisie jak na stronie poświęconej klubowi piłkarskiemu nie mają pojęcia że sędzia może sprawdzić spalonego 50 zagrań wcześniej jeśli akcja nie była przerwana ? :D

0

no tu jest potencjał na niezły mecz Serba z Czechem

0

@FcPortoFan1999 niestety ale tak to wygląda

0

@FcPortoFan1999 to już nie jest rozczarowanie. Gdyby regularnie w tych ws dochodził do nie wiem 1/4 czy chociaż 4 rundy to można mówić o rozczarowaniu. To są po prostu realia poziomu jaki pokazuje. Korty twarde i maks 2/3 runda w ws. Czyli ciężko wierzyć aby był faktycznie zgodnie z rankingiem zawodnikiem top20. No aktualnie nie jest

3

Tak więc no, u Huberta stabilnie. Ciulowo ale stabilnie. Kolejna niezłe lanie wyłapał w drugiej rundzie ws. Zresztą to już nawet nie dziwi. To już staje się po prostu standardem

0

@Shear007 przeczytaj to co napisałeś, weź to zrozum a potem narysuj. Jakie to ma znaczenie że akcja była wycofana 15 metrów w tył? Chodzi o to że nikt z rywali jej nie przerwał więc to cały czas jest ta sama akcja. Ogarnij przepisy później komentuj

1

Widzę że tutaj 99% użytkowników nie ma pojęcia o przepisach gry w piłkę skoro się wkurzają o spalonego w akcji bramkowej.

0

@FcPortoFan1999 piękny choke jeźdźcy Apokalipsy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?