0

@Transu96 najlepiej to już za chwilę:)

0

@PatrykBarca niby tak, ale myśle że dla nich top4 byłoby dobrym wynikiem po ostatnich kiepskich sezonach. a może za sezon czy dwa powalczą o coś więcej :)

0

United w formie
brak wad

0

@Encore za yekkindara, ciekawy transfer

4

@Encore po zobaczeniu mbappe na 7 można przestać zastanawiać się kto po co tam jest

0

@Hosh ale na jedną rundę.

2

@agaFCB krój 3 w kolorze 1

1

@zodiak_10 nadal gratuluj. pozdrawiam. Szkoda że @Moderacja nie daje permow za tak durne żarty.

0

@zodiak_10 żart i IQ na poziomie liczby za podkreśleniem. Gratulacje

0

@Encore dokładnie, to jest ta najważniejsza różnica

0

Pośmiałbym się z tego City ale potem spoglądam na wyniki Barcelony w lidze w podobnym okresie i dużo lepiej nie jest :(

0

@gumaz potężna bitka;)

2

Komentarz usunięty

0

@Encore a ja uważam że akurat ropz z wyłączeniem tego Majora nie grał jakoś rewelacyjnie w cs2, w GO był dużo lepszym wyjadaczem.
Major wiadomo kapitalny zagrał.

13

@FCB_dimiC @Stinger_ nie może bo będzie miał mniej osób do potrąceń i będzie przez to mniej zarabiał..

3

Dobrze że można liczyć na United i ich dostanie w cymbał spowoduje lekki uśmiech na kilka sekund xD

0

Ale to może być smutny widok jeśli Real i atletico wygrają wszystko co zaległe to może być strata 5 i pkt odpowiednio. A na początku listopada tam się ocierało o przewagę 10 pkt. Niesamowity zjazd wynikowy

0

@tadzik447 ja chwilę przed 1 poszedłem spać a i tak efekt jak zawsze, przyzwyczajenie wstawania do pracy jest nie do przezwyciężenia :)

0

Niedziela 7:20 od godziny spać się już nie da to chyba czas odpalić maraton fantastycznych zwierząt na HBO 2 bo co tu zrobić ;) miłego dnia życzę

1

od meczu z Realem niezła forma w lidze: 2-2-4
na 24 pkt zdobyte 8. trochę słabizna

1

@Donnie_Darko cda zobacz, może za opłatą do premium być bo tam dużo jest wszystkiego. opłata za premium to coś około 23 zł na miesiąc bo nie dawno kupowałem na 30 dni

0

@Marian_Pazdzioch do godziny dłużej niż w dzień w którym pracuje, czyli jak do pracy wstaje 5-5;30 to w dni wolne około 6-6;30
spać idę przeważnie w okolicach północy

0

@messi33 pytanie ile czasu u Ciebie to "gorszy okres"
bo dla mnie 5 pkt w 6 meczach to już jest dość długi okres bo to w zasadzie jest 1,5 miesiąca... tak punktują drużyny walczące o utrzymanie a nie te które chcą mieć mistrza
1-2 wpadki z rzędu może sie przydarzyć ale nie aż tyle i to praktycznie z rzędu

0

@Beztroskii przecież na takich meczach to tak większość kibiców to turyści

3

@messi33 czyli zwycięstwo i dwa remisy na 6 spotkań, w tym 2 porażki u siebie z ligowymi outsiderami to jest tylko kryzys który każda drużyna aspirująca do mistrzostwa przechodzi?

0

@Gronek w poniedziałek po weekendzie pasowało

0

@Katalonik97 wczoraj akurat jeden i drugi dali popis. lewy nieskuteczny jak cholera a ferran zagrał jak ferran w sumie, te ostatnie gole to troche jakieś anomalia chyba

1

@BezglutenowyPedri welcome tu gorące #LaBamba zapłonie

0

@BezglutenowyPedri a może miesioncuw ;)

0

ja pitole Las palmas i leganes u siebie a Barca zrobi 0/6 ? naprawde ? w takim razie atletico i real mogą nas łyknąć jak nadrobią kolejke. ale kabaret
jeszcze kilka chwil jest ale to chyba kolejny mecz z cyklu: możemy grać do jutra a i tak nic nie wpadnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?