budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde i to w dwa najmniej znaczące miesiące w trakcie sezonu :)
0
@kuz widły w gnoju są bardziej przydatne
0
@ranger3120 szkoda tylko, że w lidze biali grając gówno często mecze wygrywają a Barca tego za ciul nie potrafi
2
Mam nadzieję że to nie będzie efekt tego, że przez ostatnie lata na treningach leżeli i kondycja zajechana do 0. Przyszedł Flick przytrenowali konkretnie ale wątpię żeby w kilka miesięcy można było nadrobić kilkuletnie leserstwo.
No dzisiaj porażka albo nawet remis będzie po prostu kolejną kompromitacją.
2
Fermin ale plackuje. Irytuje dzisiaj strasznie
0
@Kidd 1. Norris
2. Leclerc
3. Mclaren
4. Sainz
5. Norris Piastri Leclerc
6. Piastri
1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Stroll
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Colapinto
10. Norris
2 miejsce Piastri
1
Radosny sobotni weekendowy futbol w obronie jest na początku serwowany
1
@Sulimo nie wytrzymałem tego tarła po 30 minutach odpuściłem. polska piłka w pigułce, fantastyczny mecz z Legią i takie gówno z Piastem, tj masakra a liga nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu śmieszności
0
@Popitek12 co najwyżej może być miSZCZem Wielkiej Brytanii
2
@mekston ja w szoku :D
1
@Eklerek myśle, że tak by było. różnica między Norrisem, Leclercem a Maxem jest taka, że kiedy Max miał do dyspozycji najszybszy bolid to wykorzystywał to maksymalnie i początek sezonu zdominował, a kiedy Lando czy Charles taki mieli to im mieszali się do walki Oscar czy Carlos. i to pokazuje dlaczego Max jest aktualnie poziom wyżej od wszystkich innych na gridzie
1
w sumie niezły duet; Jannik "Closti" Sinner i Iga "Melatoninka" Świątek
co to sie robi z tymi sportowcami, kiedyś nie było testów i był spokój :P
2
@tbas nie no ale spokojnie, tryplet składa się z LM, mistrzostwa kraju i pucharu krajowego a nie super pucharu, jest różnica. I tak chyba nie ma co odrazu Realowi przypisywać 3 pkt za valencie, uważam że tak wygrają ale jeszcze tego nie zrobili więc póki co mają 4 punkty i mecz zaległy. Co do baraży raczej się spokojnie zgadzam. 9pkt powinno spokojnie dać miejsce premiowane awansem
0
@clyde a to koniec serii całkowicie ? Chyba na Filmweb widziałem plany 4 sezonu na 2026 rok. Ja wczoraj zakończyłem 2 sezon więc 3 dzisiaj rozpocznę;)
0
@Marcelinho99 no więc nie rozumiem trochę xD chyba że sociedad i celta to są tuzy europejskiej piłki:P
0
No to już CHYBA nie sfrajerzą
2
Czyli salah solidarnie z żółwiem xD hahahahahaha
4
Mbappe tego nie wytrzymie. Psycha sitting
9
Hahahaha klasyka gatunku
0
Ale z tymi kontuzjami to też szczęścia nie mają. Następny out
0
No w końcu trafili!
1
Real odebrał Liverpoolowi ich najmocniejszą broń czyli możliwość gry z kontry. Oddali im piłkę i troche się męczą. Nadzieja Liverpoolu w tym, że biali nic nie strzelą i się trochę bardziej zaangażują w ofensywę. Liverpoolowi tutaj remis też przypisuje, Real z każdą stratą pkt troszeczkę sobie ciśnienie będzie podnosić bo w końcu może przyjść ten mecz ze będą musieli wygrać. I tak bliżej mi do tego że biali farfocla wpakują i wygrają
1
Nunez powinien zjazd do bazy zrobić bo przegrywa z dzieciakiem pojedynki i psycha sitting. To jest idealny mecz na zwycięstwo Realu
3
ufff, udało się City wywalczyć ten remis
0
a więc City wywalczyło remis :D
3
City dzielnie walczy o przegraną :D
0
niezłe zamulacze na majku
0
Slovan jeszcze nie rezygnuje, a może pokuszą się o niespodziankę i remis z Milanem
0
@lucas/catalan Perez i Huerta to mój strzał, tam sie pieniądze przydadzą na początku a obydwoje wniosą grube miliony
4
@takisobiektos to trzeba poszukać w goglach, jakieś 20 sekund, to trzeba przeczytać, jakaś minuta. nie do ogarnięcia temat