0

@FcPortoFan1999 jak nie, lać to Porto:D

1

Dawać benfica po manite

0

@Hosh a są niezależni doradcy kredytowi którzy polecają Ci kredyty z banków z którymi nie współpracują? Chętnie poznam

1

@Piotii16 od banku

0

@Beztroskii jakość jak z kalkulatora

0

@Gappeq ja mam jedno pytanie, jaką mamy pewność że ta Stopklatka jest momentem zagrania piłki ? Kibicuje temu klubowi ponad ćwierć wieku i z tego co pokazali w obrazie tv tam faktycznie była noga lewego

0

@Eric_Abidal_22 wszystkiego po trochu. Sociedad zagrał świetnie a w Barcelonie nie działało nic

7

To jest jeden z tych meczy, który mógłby trwać jeszcze godzinę a i tak nic by nie wpadło. Trudno, Barca dzisiaj była po prostu słaba i nie zasłużyła na zwycięstwo.

2

Czemu ten fermin nie przyjął tego skaczącego balona

2

Pena ale nam serwuje rollercoaster

0

Dobrze że oyarzabal to jest taki placek xD

0

@ObiektywnyKibic121 i chyba fermina też byłoby dobrze zmienić bo jego to w ogóle jakby nie było. Nawet tego fatiego dać

0

@Arden bo byli słabsi, co nie oznacza że się nie motywowali. Być może dzisiaj trafili dzień kiedy mogą porywalizować o pozytywny wynik

0

Będą ciężary w cholerę. To że sociedad do dzisiaj był najsłabszy u siebie można do kosza wyrzucić. To jest jedna z tych ekip która na Barcelonę się cholernie motywuje

0

@Pnog37 może dlatego zmienili kolor żeby było widać dobrze ? Nie wiem, domyślam się ale jeśli to jest Stopklatka z półautomatycznego spalonego to tam raczej nie ma mowy o błędzie

0

@MesQueUnClub96 to nie jest but obrońcy, z tego ujęcia to ciulowo widać. W tv było widać elegancko. Noga obrońcy sociedad była obrócona w inną stronę

0

No to chamski spalony xD

0

Jeśli Fati dzisiaj nie dostanie minut to raczej już będzie wiadomo, że Flick go skreślił na amen.

0

Czekałem na statystykę przebiegniętych km. No w meczu Jagiellonii dużo więcej pobiegali

3

Jeszcze 3 pkt bez kontuzji z sociedad i weekend udany

0

@Kengo tam chyba jakiś rekord pada bo to jest nie często spotykane

0

@KrwawiaceoczyVEB ponoć Liverpool już tam sieć na niego zarzuca, ciekawe ile w tym prawdy

2

Dobra jeszcze dwie dołożyć i posłucham z chęcią tego wyjącego kiepa

1

@FCB_dimiC tak jest jak IQ nie przekracza poziomu krawężnika

0

Lech jest beznadziejny od 10 minuty meczu. To wygląda jakby oni byli zmęczeni grą w pucharach a nie Legia.. brać się do roboty bo mnie krew zalewa jak widzę taką padake

0

Początek dobry, oby tak dalej a dzisiejsze hity eklapy coś zaprezentują

0

@FcPortoFan1999 dlatego z zaciekawieniem oglądam ostatnio ich mecze i Legii w sumie też. Mimo, że im nie kibicuje w Polsce. W Europie życzę jak najlepiej żeby podnosili notowania tej naszej kopanej ligi

5

Imponuje mi Jaga przygotowaniem fizycznym, grają co 3 dni a tu naprawdę jest cały czas intensywna jechanka. Może w końcu w polskiej lidze coś przeskoczy żeby dawać radę grać w Europie i dalej walczyć o mistrzostwo w lidze. Oby tak było nawet grając w tym tzw pucharze Biedronki

0

Musi być karny, żeby nie ta ręka to byłby gol. Bramkarz był za daleko

1

@mekston no i trudno się nie zgodzić, ten w 2016 miał dla niego takie znaczenie jak zeszłoroczny śnieg, jedynie tyle że pokazał swój niepodważalny talent

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?