budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 jak nie, lać to Porto:D
1
Dawać benfica po manite
0
@Hosh a są niezależni doradcy kredytowi którzy polecają Ci kredyty z banków z którymi nie współpracują? Chętnie poznam
1
@Piotii16 od banku
0
@Beztroskii jakość jak z kalkulatora
0
@Gappeq ja mam jedno pytanie, jaką mamy pewność że ta Stopklatka jest momentem zagrania piłki ? Kibicuje temu klubowi ponad ćwierć wieku i z tego co pokazali w obrazie tv tam faktycznie była noga lewego
0
@Eric_Abidal_22 wszystkiego po trochu. Sociedad zagrał świetnie a w Barcelonie nie działało nic
7
To jest jeden z tych meczy, który mógłby trwać jeszcze godzinę a i tak nic by nie wpadło. Trudno, Barca dzisiaj była po prostu słaba i nie zasłużyła na zwycięstwo.
2
Czemu ten fermin nie przyjął tego skaczącego balona
2
Pena ale nam serwuje rollercoaster
0
Dobrze że oyarzabal to jest taki placek xD
0
@ObiektywnyKibic121 i chyba fermina też byłoby dobrze zmienić bo jego to w ogóle jakby nie było. Nawet tego fatiego dać
0
@Arden bo byli słabsi, co nie oznacza że się nie motywowali. Być może dzisiaj trafili dzień kiedy mogą porywalizować o pozytywny wynik
0
Będą ciężary w cholerę. To że sociedad do dzisiaj był najsłabszy u siebie można do kosza wyrzucić. To jest jedna z tych ekip która na Barcelonę się cholernie motywuje
0
@Pnog37 może dlatego zmienili kolor żeby było widać dobrze ? Nie wiem, domyślam się ale jeśli to jest Stopklatka z półautomatycznego spalonego to tam raczej nie ma mowy o błędzie
0
@MesQueUnClub96 to nie jest but obrońcy, z tego ujęcia to ciulowo widać. W tv było widać elegancko. Noga obrońcy sociedad była obrócona w inną stronę
0
No to chamski spalony xD
0
Jeśli Fati dzisiaj nie dostanie minut to raczej już będzie wiadomo, że Flick go skreślił na amen.
0
Czekałem na statystykę przebiegniętych km. No w meczu Jagiellonii dużo więcej pobiegali
3
Jeszcze 3 pkt bez kontuzji z sociedad i weekend udany
0
@Kengo tam chyba jakiś rekord pada bo to jest nie często spotykane
0
@KrwawiaceoczyVEB ponoć Liverpool już tam sieć na niego zarzuca, ciekawe ile w tym prawdy
2
Dobra jeszcze dwie dołożyć i posłucham z chęcią tego wyjącego kiepa
1
@FCB_dimiC tak jest jak IQ nie przekracza poziomu krawężnika
0
Lech jest beznadziejny od 10 minuty meczu. To wygląda jakby oni byli zmęczeni grą w pucharach a nie Legia.. brać się do roboty bo mnie krew zalewa jak widzę taką padake
0
Początek dobry, oby tak dalej a dzisiejsze hity eklapy coś zaprezentują
0
@FcPortoFan1999 dlatego z zaciekawieniem oglądam ostatnio ich mecze i Legii w sumie też. Mimo, że im nie kibicuje w Polsce. W Europie życzę jak najlepiej żeby podnosili notowania tej naszej kopanej ligi
5
Imponuje mi Jaga przygotowaniem fizycznym, grają co 3 dni a tu naprawdę jest cały czas intensywna jechanka. Może w końcu w polskiej lidze coś przeskoczy żeby dawać radę grać w Europie i dalej walczyć o mistrzostwo w lidze. Oby tak było nawet grając w tym tzw pucharze Biedronki
0
Musi być karny, żeby nie ta ręka to byłby gol. Bramkarz był za daleko
1
@mekston no i trudno się nie zgodzić, ten w 2016 miał dla niego takie znaczenie jak zeszłoroczny śnieg, jedynie tyle że pokazał swój niepodważalny talent