budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden w sensie że częściej i szybciej mógłby być zmieniany albo podlegać rotacji
4
@mekston a ja mam wrażenie że mclaren może się sam skasować w esce senny
1
@MesQueUnClub96 wątpię żeby Barcelona mu chciała pozwolić na ewentualne pobicie takiego rekordu Messiego, tak jak Guardiola nie chciał aby haaland z Lipskiem strzelił więcej jak 5 goli. Moze i Messiego nie pożegnali w piękny sposób ale to jest jednak najwieksza legenda tego klubu związana z nim od dzieciaka
1
@Encore to zdrowia życzę, ja trochę w zeszłym tygodniu borykałem się z grypskiem
2
Monesy i Niko nieźle wchodzą w mecz przeciw Vitality. @Encore @ranger3120
0
@TheNekro94 naprawdę my mamy z tego beke ale w sumie ta kadra ma naprawdę potężny potencjał. Z drugiej strony niech im Krystyna jak najdłużej sabotuje
0
@barcanawieki to tylko kolejny dowód na to że im szybciej odpuści gre w kadrze tym lepiej dla nich
1
@Kidd nie zmieniam, wierzę w potężnego Nico
1
@mekston a teraz się bronią przed zdobyciem pucharów
0
@Popitek12 z całym szacunkiem jaki mam do Ronaldo to teraz on przeszkadza drużynie w której gra.
1
@Kidd 1. Leclerc
2. Norris
3. Ferrari
4. Verstappen
5. Leclerc Norris sainz
6. Russell
1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Stroll
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Colapinto
10. Norris
0
@Gronek ja sobie tego nie wyobrażam. Ale to wiadomo że jest każdego indywidualne podejście
1
@mekston nie w sprincie kar nie ma tak czy siak, bardziej myślę o tym że jeśli np w sprincie uda się być przed Lando i byłoby w miare dobre tempo wyścigowe to wtedy full wymiana wszystkiego i w niedzielę start z końca stawki
1
@mekston realne bo coraz głośniej o karze dla Maxa przesunięcia na starcie za dodatkowy silnik. myśle, że ta dycezja zapadnie po sprincie
1
o urwa, siuhy co ace w pistoletach odpalił przeciwko Vitality @Encore @ranger3120
0
@FcPortoFan1999 jak miszcz Wrocławia sajonara, chociaż w obecnej formie nie wiem cze byłby nawet miszczem Wrocławia
0
@FcPortoFan1999 ale Hubert już dawno dostał wpiernicz
0
@Criss18Barca *od soboty
0
@Encore niestety nie oglądałem, tylko słuchałem komentarza izaka w pracy, ale na tą akcje tak się wydarł że aż musiałem kuknąć i nooo sztosiwo
3
@MichuZ44 ciekawi mnie czy będą w stanie dorównać realizacji viaplay, bo Ci dopiero wynieśli F1 na wyższy level. Czuję że będzie tak jak poprzednio czyli dużo słabiej niż obecnie w viaplay
1
@Jersi1 prawdopodobnie dobry neurolog
1
@Encore @ranger3120 @adi7adi8 G2 na ancient z liquid forma mutant :D
0
@MaziFCB Paweł Brożek
1
@Radioactive9705 święto napoju wyskokowego w moje imieniny..to się nie skończy dobrze :p
2
@mordini123 no to ekipa z viaplay wróci do eleven. Oby tak było
0
@kuz podziwiam za te zabawy w dopłaty czy niedoplaty. Ja płacę za rzeczywiste zużycie i mam drożej względem poprzedniego roku jakieś 15-20%. Latem kiedy za gaz kwoty są znikome to jeszcze robię sobie nadpłaty i zimą zawsze trochę lżej. Na szczęście hipoteka poszła mi dość agresywnie w dół w ostatnim czasie.
0
@barcelonaLM mocno o Carreno-Buscie
2
@Luciano99 mam nadzieję, że Pańska wulkanizacja w ramach pocieszenia i łączenia się w bólu z Viniciusem da mu rabat na zmianę kół o wartości 10x wyższej niż standardowej usługi. Dobranoc
0
@degor102 popcorn dla tych 10 komentarzy ? to się w mikrofali będzie 10 razy dłużej robić niż można je czytać
0
kurła odpaliłem kanał sportowy żeby zobaczyć czy potężny Mati odpala się na live a tam sieci Gortat, Pol i Wilk. ja w szoku, myślałem że ten balon jednak będzie dotyczył koszykówki..
i pamiętajcie, gdyby Real chciał to by poleciał...