budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lista Schindlera tak czy nie
0
Jeśli faktycznie to prawda i Vinicius nie wygra to pewnie przez negreire.
0
@Culer9002 o której godzinie się zaczyna ?
0
@Rust_Cohle taka kawa z mlekiem
0
@takisobiektos no i + dla niego chociaż jakiś.
0
@xvcWinterSoldier no więc ciekawe czy wygłosi apel do swoich kibiców prowadząc tą legendarną już walke z całym światem.
0
@Luciano99 lockiem to chodzi o postać Johna Locka z Zagubionych. Tylko nie rozumiem jaki sens ma mieszanie go w sprawy rozwoju notatnika..no cóż warto obserwować bo chłopaki są coraz bliżej wyjścia ze średniowiecza ale nie zapeszajmy
0
@FcPortoFan1999 narazie jest zwykłym pimpkiem.
3
@FcPortoFan1999 nie startował dzisiaj. I już raczej w tym sezonie nie wystartuje, wskakiwał jako kierowca rezerwowy
0
@FcPortoFan1999 bearman w przyszłym roku będzie startować
0
@FcPortoFan1999 jaki Oliver ? Może olivander? Ale on różdżki robił...
1
@mekston ciekawsza walka chyba będzie w konstruktorce
0
Co tu się odpindala. Nawet nie dali info że jeszcze coś innego sprawdzali. Inżynier George'a Sigma
1
@Tomason tutaj potraktowali jako intencjonalne wypychanie a nie w walce bo faktycznie tak to wyglądało
0
@mekston Checo przetrwa pierwszy zakręt ?
8
Ale takie United w Championship to bym obejrzał. Szkoda, że nie dadzą rady walczyć o spadek
0
@Gibbon_FCB ale z czego to zdziwienie skoro nie wygrali przetargu na transmisję ? To viaplay może sprzedać coś co chcą c+. I c+ nie ma tu argumentów żeby żądać jakie chcą mecze. Biorą to co viaplay im odda albo nic. Analogicznie z TVP i LM czy ekstraklapą
1
@juarez największy chyba obecnie palant grający w klubach z LM, no nie mogę wymyślić większego kretyna w obecnej chwili
1
@KacperVEB lewy 32-35
Yamal 12-15
Raphinha 17-20
0
@tbas bez przesady, po co takie pierdoły pisać, trochę o Barcelonie też mówili. Nawet dużo biorąc pod uwagę że Borek to fan Realu
0
@Coutinho007 ale nadal żadnego tytułu nikt za ten mecz nie wygrał także nie znizajmy się do poziomu tych krawężników notatnikowych
9
Od strony samego Flicka to też jest niesamowity tydzień pełny emocji. Gościu obejmuje jeden z największych klubów świata, ze wspaniałymi historiami. Klub którego rywalizacja z Realem jest uważana za najlepszą na świecie. Dostaje w jednym tygodniu swój były zespół, z którym zdobył tytuły, z którym zmiażdżył obecny swój klub. 3 dni później ma do zagrania na wyjeździe mecz o jednej z największych rozpoznawalności w historii dyscypliny. I tu wjeżdżają zwycięstwa typu 4:1 i 4:0 jakby grał w copa del Rey z drużynami z niższych lig. No to jest coś pięknego. To co Flick wyczarował z tej ekipy na początku tego sezonu to ciężko uwierzyć. Miejmy tylko nadzieję, że obecna forma zostanie podtrzymana jak najdłużej.
5
@Derean on chce tylko grać w piłke
1
@Trojanek23 dzisiaj już będzie chyba o 10 w niedzielnym programie, aż obejrzę z ciekawości
0
@Pedri16Future może się w lesie spotkali, rok temu jak lewy był drewniany
18
Gdyby Realowi się chciało..
0
Szybko Perez z Piastrim polecieli. Pereza muszą wywalić, tak się nie da walczyć o tytuły kiedy jest na styku i jeden kierowca nie dojeżdża praktycznie cały sezon. Ferrari ich łyka i to chyba już w ten weekend. A i do mclarena mogą coś nadrobić.
0
Tu nie ma co czekać, tu trzeba pić
0
Dawać po manite. Golimy frajerów
0
Niech mu wjebie odrazu druga żółtą żeby tej zawszonej mordy już więcej nie oglądać. Boże święty jak na niego nie mogę patrzeć. To się nie mieści w głowie