1

Lista Schindlera tak czy nie

0

Jeśli faktycznie to prawda i Vinicius nie wygra to pewnie przez negreire.

0

@Culer9002 o której godzinie się zaczyna ?

0

@Rust_Cohle taka kawa z mlekiem

0

@takisobiektos no i + dla niego chociaż jakiś.

0

@xvcWinterSoldier no więc ciekawe czy wygłosi apel do swoich kibiców prowadząc tą legendarną już walke z całym światem.

0

@Luciano99 lockiem to chodzi o postać Johna Locka z Zagubionych. Tylko nie rozumiem jaki sens ma mieszanie go w sprawy rozwoju notatnika..no cóż warto obserwować bo chłopaki są coraz bliżej wyjścia ze średniowiecza ale nie zapeszajmy

0

@FcPortoFan1999 narazie jest zwykłym pimpkiem.

3

@FcPortoFan1999 nie startował dzisiaj. I już raczej w tym sezonie nie wystartuje, wskakiwał jako kierowca rezerwowy

0

@FcPortoFan1999 bearman w przyszłym roku będzie startować

0

@FcPortoFan1999 jaki Oliver ? Może olivander? Ale on różdżki robił...

1

@mekston ciekawsza walka chyba będzie w konstruktorce

0

Co tu się odpindala. Nawet nie dali info że jeszcze coś innego sprawdzali. Inżynier George'a Sigma

1

@Tomason tutaj potraktowali jako intencjonalne wypychanie a nie w walce bo faktycznie tak to wyglądało

0

@mekston Checo przetrwa pierwszy zakręt ?

8

Ale takie United w Championship to bym obejrzał. Szkoda, że nie dadzą rady walczyć o spadek

0

@Gibbon_FCB ale z czego to zdziwienie skoro nie wygrali przetargu na transmisję ? To viaplay może sprzedać coś co chcą c+. I c+ nie ma tu argumentów żeby żądać jakie chcą mecze. Biorą to co viaplay im odda albo nic. Analogicznie z TVP i LM czy ekstraklapą

1

@juarez największy chyba obecnie palant grający w klubach z LM, no nie mogę wymyślić większego kretyna w obecnej chwili

1

@KacperVEB lewy 32-35
Yamal 12-15
Raphinha 17-20

0

@tbas bez przesady, po co takie pierdoły pisać, trochę o Barcelonie też mówili. Nawet dużo biorąc pod uwagę że Borek to fan Realu

0

@Coutinho007 ale nadal żadnego tytułu nikt za ten mecz nie wygrał także nie znizajmy się do poziomu tych krawężników notatnikowych

9

Od strony samego Flicka to też jest niesamowity tydzień pełny emocji. Gościu obejmuje jeden z największych klubów świata, ze wspaniałymi historiami. Klub którego rywalizacja z Realem jest uważana za najlepszą na świecie. Dostaje w jednym tygodniu swój były zespół, z którym zdobył tytuły, z którym zmiażdżył obecny swój klub. 3 dni później ma do zagrania na wyjeździe mecz o jednej z największych rozpoznawalności w historii dyscypliny. I tu wjeżdżają zwycięstwa typu 4:1 i 4:0 jakby grał w copa del Rey z drużynami z niższych lig. No to jest coś pięknego. To co Flick wyczarował z tej ekipy na początku tego sezonu to ciężko uwierzyć. Miejmy tylko nadzieję, że obecna forma zostanie podtrzymana jak najdłużej.

5

@Derean on chce tylko grać w piłke

1

@Trojanek23 dzisiaj już będzie chyba o 10 w niedzielnym programie, aż obejrzę z ciekawości

0

@Pedri16Future może się w lesie spotkali, rok temu jak lewy był drewniany

18

Gdyby Realowi się chciało..

0

Szybko Perez z Piastrim polecieli. Pereza muszą wywalić, tak się nie da walczyć o tytuły kiedy jest na styku i jeden kierowca nie dojeżdża praktycznie cały sezon. Ferrari ich łyka i to chyba już w ten weekend. A i do mclarena mogą coś nadrobić.

0

Tu nie ma co czekać, tu trzeba pić

0

Dawać po manite. Golimy frajerów

0

Niech mu wjebie odrazu druga żółtą żeby tej zawszonej mordy już więcej nie oglądać. Boże święty jak na niego nie mogę patrzeć. To się nie mieści w głowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?