budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 i co nadal uważasz że gdy Nico opuścił bolid to było VSC ?
1
@mekston aż tak blisko Piastri to jednak nie jest. A może tsunoda wysadzi norrisa xD
0
@MesQueUnClub96 to sobie odpal 22 okrążenie sprintu i otwórz oczy jak będziesz to oglądał
4
G2 zgwałciło spirit. Forma mutant od drugiej mapy z liquid. Już pewnie mało kto pamięta, że pierwsza mapa w tym turnieju to porażka G2 0:13 z team liquid. Jeszcze dorzucić majora i sezon kapitalny.
2
@MesQueUnClub96 oczywiście, wszystko fair. Tak jak wczoraj to okrążenie bez vsc i skaczący sobie metr od toru Hulk. Przecież to jest normalne
1
@MesQueUnClub96 niby tak ale jednak trochę to źle wygląda.
2
Dość szybko pokazali tą czerwona flagę. W q2 umieli minutę poczekać pajace.
Coś mi się wydaje że może dzisiaj niepełna stawka wystartować. Któregoś z auta może nie udać się poskładać. Najgorzej wyglądał chyba samochód sainza i strolla
0
@RobsonPL oczywiście, dlatego bezpieczniejszy dla Maxa byłby start z końca i wtedy minimalizuje ryzyko dzwona w pupe na starcie
0
@Kidd dlatego wymieniłbym maksymalną ilość komponentów żeby startować ostatnim i minimalizować ryzyko dzwona w dupe od innych.
0
@mekston dokładnie tak bym zrobił. Zwłaszcza że tu będzie pewnie mokry wyścig i połowa tych ciuli ze stawki to się sami wyeliminują, a też nie wiadomo czy wszystkie auta poskładają do startu wyścigu
0
No niezły pech Maxa xD ale tam bankowo poszła wiązanka, ale to też sami są sobie winni w takich warunkach nie ma co czekać do ostatnich chwil aby robić kółko bo tu się tyle dzieje że szok. Start z 17 pozycji gwarantuje niezłe emocje
0
@RafiVeB w takich warunkach Max nawet tym śmiesznym sauberem zrobiłby wynik topowy
2
No trochę się Lando prześlizgnął przez to q1. Niezły fart
1
@Encore @KrychaFCB absolutna zgoda, tu jest za duże uzależnienie od jednego gracza.
4
Nie no, co dzisiaj g2 wyprawia po stronie Ct to mi kopara opada. W Rio narzekaliśmy jak słabo to Ct wyglądało a tutaj jadą masterclass niesamowity. Forma strzelecka Janusza na anubisie przepotężna @Encore @adi7adi8 @ranger3120
2
@sergio5 nie cholery nie działa. Najważniejsze że przepraszają
1
@BezglutenowyPedri wyżej, spokojnie liczę na 14:0 no może 14:1
4
Ale to Ct na Mirku chodzi w G2. Mocarna obrona @Encore @ranger3120 @adi7adi8
0
@Sysia11 a w Barcelonie tak przypadkiem nie było?
1
@Lionel_Messi10 a daj spokój, od nie jakiego @Popitek12 czytam że jedyny słuszny goat gra w Arabii i zabiera wszystkie możliwe tytuły wielbłądom z nassr
0
@mekston przecież to brzmi tak absurdalnie, że aż to szkoda brać pod uwagę
0
@priest9999 a to gdzieś mi to umknęło bo odrazu po sprincie wychodziłem z domu
1
Verstappen z karą 5 sekund ? @mekston tak flashscore pokazuje że jest za Charlesem
0
@mekston no ale to trochę nie poważne że hulkenberg sobie idzie metr obok toru gdzie trwa wyścig xd
0
@matirix20 on tam jest przede wszystkim prowadzącym, czy siuhy jest lepszy. Może tak może nie, każdy z nich maja przede wszystkim prowadzić swoje drużyny. Od zabijania mają partnerów w teamie
6
No i pięknie, G2 w finale blasta. Janusz na mirage był mocarny
1
@mrboom i to z awp :D
1
@DamianBarcaCule mają poranki, tam też zdarzają się ludzie z polityki więc szczerze wątpię
0
@mekston ja bym tego chciał, to byłby dopiero wyczyn gdyby Lewy w tym wieku pobił rekord Messiego który i tak jest jakąś abstrakcją
1
@mekston tylko też całkiem jak dupy nie mogą pojechać bo ferrari mimo wszystko jest P3 i p5 więc mogą potencjalnie być zagrożeniem