0

@MesQueUnClub96 i co nadal uważasz że gdy Nico opuścił bolid to było VSC ?

1

@mekston aż tak blisko Piastri to jednak nie jest. A może tsunoda wysadzi norrisa xD

0

@MesQueUnClub96 to sobie odpal 22 okrążenie sprintu i otwórz oczy jak będziesz to oglądał

4

G2 zgwałciło spirit. Forma mutant od drugiej mapy z liquid. Już pewnie mało kto pamięta, że pierwsza mapa w tym turnieju to porażka G2 0:13 z team liquid. Jeszcze dorzucić majora i sezon kapitalny.

2

@MesQueUnClub96 oczywiście, wszystko fair. Tak jak wczoraj to okrążenie bez vsc i skaczący sobie metr od toru Hulk. Przecież to jest normalne

1

@MesQueUnClub96 niby tak ale jednak trochę to źle wygląda.

2

Dość szybko pokazali tą czerwona flagę. W q2 umieli minutę poczekać pajace.
Coś mi się wydaje że może dzisiaj niepełna stawka wystartować. Któregoś z auta może nie udać się poskładać. Najgorzej wyglądał chyba samochód sainza i strolla

0

@RobsonPL oczywiście, dlatego bezpieczniejszy dla Maxa byłby start z końca i wtedy minimalizuje ryzyko dzwona w pupe na starcie

0

@Kidd dlatego wymieniłbym maksymalną ilość komponentów żeby startować ostatnim i minimalizować ryzyko dzwona w dupe od innych.

0

@mekston dokładnie tak bym zrobił. Zwłaszcza że tu będzie pewnie mokry wyścig i połowa tych ciuli ze stawki to się sami wyeliminują, a też nie wiadomo czy wszystkie auta poskładają do startu wyścigu

0

No niezły pech Maxa xD ale tam bankowo poszła wiązanka, ale to też sami są sobie winni w takich warunkach nie ma co czekać do ostatnich chwil aby robić kółko bo tu się tyle dzieje że szok. Start z 17 pozycji gwarantuje niezłe emocje

0

@RafiVeB w takich warunkach Max nawet tym śmiesznym sauberem zrobiłby wynik topowy

2

No trochę się Lando prześlizgnął przez to q1. Niezły fart

1

@Encore @KrychaFCB absolutna zgoda, tu jest za duże uzależnienie od jednego gracza.

4

Nie no, co dzisiaj g2 wyprawia po stronie Ct to mi kopara opada. W Rio narzekaliśmy jak słabo to Ct wyglądało a tutaj jadą masterclass niesamowity. Forma strzelecka Janusza na anubisie przepotężna @Encore @adi7adi8 @ranger3120

2

@sergio5 nie cholery nie działa. Najważniejsze że przepraszają

1

@BezglutenowyPedri wyżej, spokojnie liczę na 14:0 no może 14:1

4

Ale to Ct na Mirku chodzi w G2. Mocarna obrona @Encore @ranger3120 @adi7adi8

0

@Sysia11 a w Barcelonie tak przypadkiem nie było?

1

@Lionel_Messi10 a daj spokój, od nie jakiego @Popitek12 czytam że jedyny słuszny goat gra w Arabii i zabiera wszystkie możliwe tytuły wielbłądom z nassr

0

@mekston przecież to brzmi tak absurdalnie, że aż to szkoda brać pod uwagę

0

@priest9999 a to gdzieś mi to umknęło bo odrazu po sprincie wychodziłem z domu

1

Verstappen z karą 5 sekund ? @mekston tak flashscore pokazuje że jest za Charlesem

0

@mekston no ale to trochę nie poważne że hulkenberg sobie idzie metr obok toru gdzie trwa wyścig xd

0

@matirix20 on tam jest przede wszystkim prowadzącym, czy siuhy jest lepszy. Może tak może nie, każdy z nich maja przede wszystkim prowadzić swoje drużyny. Od zabijania mają partnerów w teamie

6

No i pięknie, G2 w finale blasta. Janusz na mirage był mocarny

1

@mrboom i to z awp :D

1

@DamianBarcaCule mają poranki, tam też zdarzają się ludzie z polityki więc szczerze wątpię

0

@mekston ja bym tego chciał, to byłby dopiero wyczyn gdyby Lewy w tym wieku pobił rekord Messiego który i tak jest jakąś abstrakcją

1

@mekston tylko też całkiem jak dupy nie mogą pojechać bo ferrari mimo wszystko jest P3 i p5 więc mogą potencjalnie być zagrożeniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?