1

Oho, Pena nawet rąk nie wystawił. Co za kasztan

1

Lenglet co odstawił, oddał piłkę Dembele w swoim polu karnym xd

4

Barcelona - spalony rywal 1:0

3

Jest i Novak Goatovic na trybunach

0

@Rust_Cohle a to nie jakaś przedłużona wersja choroby kadrowej ?

3

@Bocheno1 piękne słowa skromnego człowieka z Dębicy

0

@kuz kontekst całej wypowiedzi jest trochę inny, nie ma co wyciągać czegoś z kontekstu

4

@MesQueUnClub96 czy Ty chcesz w tej dyskusji powiedzieć, że drużyny teraz ćwiczą schemat podania z "5" bramkarza do obrońcy aby złapał piłkę w rękę i testują który sędzia podyktuje karny? Dobrze rozumiem Twoje słowa ?

0

@kanver_ ja nie hiperbolizuje, w świetle przepisów to i to jest wykroczeniem i koniec. A takie propozycje jak Ty tutaj podrzucasz to jest dopiero robienie kabaretu z tego sportu.

2

@kanver_ dla mnie nie ma znaczenia że nie wpłynęła, ale to trochę jest głupie co piszesz, bo np mogliby pozwolić przemieszczać piłkę w ręce do połowy boiska bo drużyna rywali broni niską obroną na swojej połowie. I to też nie wpływa na spotkanie w sumie. O ile wiem to jest taki sport i nazywa się rugby gdzie można używać nóg i rąk.
W zasadzie to analogicznie można by w koszykówce pozwolić prowadzić piłkę nogą dopóki rywal nie zaatakuje.
Od kiedy w sporcie mamy karać tylko konsekwencje ? Głupotę tak samo trzeba tępić

7

@kanver_ ale dlaczego nie karać za coś co jest uczone jako pierwsze w piłce nożnej czyli nie dotykanie jej ręka przez zawodników z pola ? To że ktoś jest zawodowym piłkarzem tzn że może nie używać mózgu i łapać piłkę w rękę kiedy chce?

8

@misterio chyba było i to nawet 2 razy. Jeśli dobrze kojarzę to w niemieckiej piłce

1

Jeśli Wojtek nie zagra po przerwie na reprezentacje to pewnie dopiero w pucharze króla. Szkoda, mieliśmy nadzieję na dwóch Polaków w once de gala.

0

@MesQueUnClub96 może to też jest nazwisko którego nie wolno wymawiać ? w końcu brytol.. jak słynny Lord V.

1

@mekston czemu goata określasz kimś tam ? ponoć już wiadomo że to najlepsze "debiutant" 2025 xd

0

@Fido66 98/99 ćwierć wieku za mną

0

@mekston oczywiście, te rozgrywki są dla nich najlepsze i nie ma co z tym dyskutować, 15-16 razy nie mieli farta wygrywając Lm.. boli ale taka prawda

0

@Zoker bo miał niski kontrakt

2

@Borneo przypominam że real grający słabo potrafił wygrywać LM więc nie podniecałbym się wynikami po 4 meczach, Atalanta z nimi gra z pełnymi gaciami, liverpool podobnie zresztą

1

@patrix211 jeszcze Hadjar za Pereza i przyszły rok kosmiczny pod względem młodych

0

gdyby im sie chciało to wiadomo co..

0

Mbappe nie jest słaby odkąd przyszedł to Realu, on jest słaby od początku tego roku, i zajebiaszczo oby tak dalej

1

@Roobo no ale i tak wynik kozak :)

2

ufff, duch Inakiego Peni cały czas unosi się nad puszką konserwy

0

to jeszcze nie koniec meczu, a z przodu milan troche już nie ma kim straszyć

0

ten gyokeres notuje 3 hattrick z rzędu czy coś mi sie pierniczy ?

1

zemści się to, za dużo Milan zaprzepaszcza

1

@esem91 jade na firefoksie 2 mecze równocześnie i totalny luzik

0

sporting co tańczy z City

0

powinien być karny + czerwona dla Maignana i oczywiście zawieszenie na 6-9 miesięcy, sędzia skandaliczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?