budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oho, Pena nawet rąk nie wystawił. Co za kasztan
1
Lenglet co odstawił, oddał piłkę Dembele w swoim polu karnym xd
4
Barcelona - spalony rywal 1:0
3
Jest i Novak Goatovic na trybunach
0
@Rust_Cohle a to nie jakaś przedłużona wersja choroby kadrowej ?
3
@Bocheno1 piękne słowa skromnego człowieka z Dębicy
0
@kuz kontekst całej wypowiedzi jest trochę inny, nie ma co wyciągać czegoś z kontekstu
4
@MesQueUnClub96 czy Ty chcesz w tej dyskusji powiedzieć, że drużyny teraz ćwiczą schemat podania z "5" bramkarza do obrońcy aby złapał piłkę w rękę i testują który sędzia podyktuje karny? Dobrze rozumiem Twoje słowa ?
0
@kanver_ ja nie hiperbolizuje, w świetle przepisów to i to jest wykroczeniem i koniec. A takie propozycje jak Ty tutaj podrzucasz to jest dopiero robienie kabaretu z tego sportu.
2
@kanver_ dla mnie nie ma znaczenia że nie wpłynęła, ale to trochę jest głupie co piszesz, bo np mogliby pozwolić przemieszczać piłkę w ręce do połowy boiska bo drużyna rywali broni niską obroną na swojej połowie. I to też nie wpływa na spotkanie w sumie. O ile wiem to jest taki sport i nazywa się rugby gdzie można używać nóg i rąk.
W zasadzie to analogicznie można by w koszykówce pozwolić prowadzić piłkę nogą dopóki rywal nie zaatakuje.
Od kiedy w sporcie mamy karać tylko konsekwencje ? Głupotę tak samo trzeba tępić
7
@kanver_ ale dlaczego nie karać za coś co jest uczone jako pierwsze w piłce nożnej czyli nie dotykanie jej ręka przez zawodników z pola ? To że ktoś jest zawodowym piłkarzem tzn że może nie używać mózgu i łapać piłkę w rękę kiedy chce?
8
@misterio chyba było i to nawet 2 razy. Jeśli dobrze kojarzę to w niemieckiej piłce
1
Jeśli Wojtek nie zagra po przerwie na reprezentacje to pewnie dopiero w pucharze króla. Szkoda, mieliśmy nadzieję na dwóch Polaków w once de gala.
0
@MesQueUnClub96 może to też jest nazwisko którego nie wolno wymawiać ? w końcu brytol.. jak słynny Lord V.
1
@mekston czemu goata określasz kimś tam ? ponoć już wiadomo że to najlepsze "debiutant" 2025 xd
0
@Fido66 98/99 ćwierć wieku za mną
0
@mekston oczywiście, te rozgrywki są dla nich najlepsze i nie ma co z tym dyskutować, 15-16 razy nie mieli farta wygrywając Lm.. boli ale taka prawda
0
@Zoker bo miał niski kontrakt
2
@Borneo przypominam że real grający słabo potrafił wygrywać LM więc nie podniecałbym się wynikami po 4 meczach, Atalanta z nimi gra z pełnymi gaciami, liverpool podobnie zresztą
1
@patrix211 jeszcze Hadjar za Pereza i przyszły rok kosmiczny pod względem młodych
0
gdyby im sie chciało to wiadomo co..
0
Mbappe nie jest słaby odkąd przyszedł to Realu, on jest słaby od początku tego roku, i zajebiaszczo oby tak dalej
1
@Roobo no ale i tak wynik kozak :)
2
ufff, duch Inakiego Peni cały czas unosi się nad puszką konserwy
0
to jeszcze nie koniec meczu, a z przodu milan troche już nie ma kim straszyć
0
ten gyokeres notuje 3 hattrick z rzędu czy coś mi sie pierniczy ?
1
zemści się to, za dużo Milan zaprzepaszcza
1
@esem91 jade na firefoksie 2 mecze równocześnie i totalny luzik
0
sporting co tańczy z City
0
powinien być karny + czerwona dla Maignana i oczywiście zawieszenie na 6-9 miesięcy, sędzia skandaliczny