budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk dzisiaj się odlicza czas do q&a
1
@BulaKG święty spokój
0
@Rust_Cohle ishak, ilmaz i ivi Lopez. Chyba są wszyscy ofensywnymi playerami
4
@FCB_dimiC dziwie się że Ty jeszcze nie zorganizowałeś, przecież to tu normalne. Po niedzieli konto zakłada tutaj prezydent Andrzej Duda i też będzie organizować q&a. Tusk ponoć obiecał okolice świąt..
0
@gumaz kilka razy zdarzyło się nie pić ;)
0
@cules100pro i teraz gdyby sytuacja była odwrotna to byłby bunt że nie było kartki. Standard
0
@Wasacz_ on nie musi robić z siebie debila, po prostu nim jest. Od dawna. Już takie zdanie o nim miałem jak prowadził z prokopem x factor czy tam mam talent
0
@Pawlak1992 200 w zdrapce za 5. Tak to raczej w plecy, od czasu do czasu zwrot kosztów zdrapek
0
@bartekvisca diablo absolutnie
0
@Pedri16Future najważniejsze to sie skupić na sobie i wrócić do wygrywania bo roztrwonienie 5 pkt przewagi w dwóch kolejkach to straszne tarło. nie przypisuje realowi 3 pkt za valencie ale no kurde to jest prawdopodobne. w dwa spotkania stracilśmy spokój który powinien być z nami troche dłużej jednak
0
@Pedri16Future niby może stracić a równie dobre może jego pozycje zająć mbappe, bellingham zacznie częściej atakować z drugiej lini jak w zeszłym sezonie i zaczną lepiej grać. wróżenie z fusów
2
@mientusek1407 Real raczej nie grywa pięknie w piłkę, tylko skutecznie. A skutecznośc daje zwycięstwa i punkty, a to zwiększa szanse na walkę o tytuły
0
@DonAndrzejos powoli ? W dwa mecze 5 pkt to nie jest chyba powoli, ale tytułu na tym etapie nie dałbym nikomu
9
Efekt nowej miotły w united nie zadziałał. Wad nie zlokalizowano
0
Pierwszy weekend w skokach nie napawa optymizmem
0
@takisobiektos walczymy tam z Francuzem, Bułgarem czy estończykiem. To pokazuje naszą potężną siłę w skokach w ten weekend
0
@TheNekro94 właśnie tak na chwilę się zatrzymałem na tych skokach i tak w ogóle ktoś jest na trybunach ? Bo mam wrażenie jakby nie było nikogo
0
ale nadal jesteśmy mistrzami 24/25 czy jeszcze nie ? ;D
0
@Encore delikatnie sie zagotował, ale skoro grał tak dość przeciętnie to rozumiem, zresztą nawet na faceicie z Toemem był od niego gorszy więc psycha sitting xD
3
ale g2 ze spirit widowisko zrobili idź do cholery, tak powinny finały wyglądać a nie eliminacje :P @Encore @ranger3120 @takisobiektos
0
@MesQueUnClub96 generalnie ciekawa walka będzie do końca o p6 w konstruktorce, alpine wyskakuje jak Filip z konopi, haas też w top10 się kreci i Vicarb również. a Briatore coś tam mówił że awans po Brazylii z p9 na p6 w konstruktorach to dodatkowy zastrzyk około 30mln $. więc jest o co walczyć
1
@Rewolucja123 utrzymujący się dłużej niż tydzień - jak najbardziej
3
Hamilton znowu nieźle plackuje, ale mnie ciekawi 2025 czy to już zjazd po bazy Lewisa na stałe czy coś jeszcze pokaże, o ile szybko sie zaaklimatyzuje do bolidu Ferrari
0
@mekston trochę wymówka pt. "debiutant" przestaje mieć sens. Tutaj zaraz finansowo nie dojadą i będzie problem żeby auto poskładać.
1
Ale dzwon Colapinto, no niestety zaczyna pokazywać coraz więcej błędów. I to takich mocno rażących
1
@mrboom myśle, że wzieli go specjalnie żeby udowodnić sobie i innym że wczoraj to był wypadek przy pracy
na spirit pewnie standard pick Mirage ;)
0
@Encore straszne tarło zagrali, anubis poezja a poźniej katastrofa
wychodzi na to, że Janusz nie może dobrze fragować bo blokuje niko i monesy'ego :D
0
@Uukasz_93 @ProMILs okradziony męczennik
0
@Popitek12 dziękuję dziękuję i wzajemnie :) jednak się doczekałem
0
@D10SLEO dlatego cały czas będę się upierał że w tej samej chwili dywizja B jest dla nas za mocna też. I jeśli uda się z niej spaść to jakoś się nie zdziwię :)