budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 to byłoby coś pięknego, mimo że Niemiec to lubie go i mógłby w końcu ogarnąć podium. myślę, że z tej okazji zrobiłby w padoku impreze jakby zdobył tytuł MŚ
1
@Kengo typowo click baitowy :)
1
@blakkudium Nike miało być przywrócić 1:1, teraz sprzedaż krzesełek VIP na 20 lat, co jeszcze będzie można w ogóle sprzedać w tym klubie ? Wydaje mi się, że zaraz zostaną tylko szatnie i ochroniarze. A i tak cały czas nie będzie 1:1
1
@mordini123 bardziej do Dumbledore'a pasuje...
0
@Roobo var nie jest od tego czy piłka przekroczyła linie bramkową, od tego jest system goal line ale tebas cały czas się upiera, że to w Hiszpanii jest zbędne. I wczoraj był kolejny dowód jak bardzo jest to niezbędne, ok rozumiem że nie będzie tak często wykorzystywany jak var, ale jednak od czasu do czasu przydaje się bardzo
1
@Kgorecki2500 wydaje mi się, że nie tyle ulubione co najczęściej jedzone są u mnie w domu ziemniaki
Później po równo mniej więcej makaron i ryż a kasza najrzadziej. Ale w zasadzie wszystko to lubie
0
@LOPEZ16 mnie się wydaje, że problemem nie jest jego zgranie z drużyną tylko po prostu tragiczna forma indywidualna. Odnoszę wrażenie, że real gra tak prostą piłkę, że tam nowi zawodnicy szybko łapią flow z resztą drużyny. Francuz aktualnie jest po prostu memicznie słaby
0
no i standard, ostatnie minuty bilbao fizycznie nie dojeżdża więc real to weźmie
edit. a jedank sabotuje vlaverde :D znowu są nadzieje na strate pkt
2
karny, stare znałem ale tym razem ewidentny przynajmniej
0
hahaha ale babol kellehera, co za młot
0
niezły strzał żółwia
0
stempel gracza realu na rywalu to przecież piłka dla Białych, wina rywala że tam noge postawił, nie wiem co was dziwi
1
@karolszymek strasznie lubiłem Rivaldo i tak to się zaczęło. Reszta to już historia ;)
1
@mekston absolutnie historyczny moment, co ja mówię sezon najlepszy jaki widziałem. Chociaż 2008 albo 2007 też był kozacki kiedy Lewis zdobył pierwszy tytuł
0
Czyli jeśli Pena nawet zawali następne 2 spotkania to i tak będzie bronił i uj. Nie życzę mu tego oczywiście no ale o co tam chodzi. Chyba, że Wojtek kiepsko wygląda na treningach. Bo już nie rozumiem tej sytuacji. Na koniec się okaże, że nie zagra ani pół meczu bo Flicka tak będą męczyć tymi pytaniami, że on na złość w pucharze króla wystawi Pene.
1
@MichuZ44 kiepsko pod względem wizerunkowym to Alpine rozegrało, w końcu on tam nie jeździł rok czy dwa tylko chyba z 7lat
1
@malicinho w zeszłym roku kupiłem na Xboxa chyba dzień albo Dwa przed sylwestrem za 50 zł
2
Kolejny wyścig w którym Norris tylko udowadnia że jest co najmniej półkę albo dwie poniżej Maxa czy Lewisa sprzed lat kilku. Na własne życzenie nie zwalniając przy żółtej fladze stracił 35 sekund w wyścigu. To jest po prostu śmieszne. I tak porównując do wyżej wymienionej dwójki no to spójrzmy na rok 2021 gdzie walka między maxem i Lewisem była od pierwszego do ostatniego kółka. Czy tam któryś z nich dostał tak śmieszna karę ? No chyba nie, przynajmniej nie pamiętam. A Lando dzisiaj nie walczył o mistrza kierowców, ewentualnie o mistrza konstruktorów ale kto o nich mówi. Wspominamy sezon 2021 ale nie mówimy w kontekście że Mercedes wygrał konstruktorów tylko wspominamy walkę o mistrza kierowców. Ot różnica między chłopcami a mężczyznami.
1
@mekston ale przypał zyskał 0.5 sekundy za to że cisnął na żółtej fladze a teraz traci za to jakieś 35 sekund. Otwiera się mocno szansa dla Leclerca na walkę o 2 miejsce
0
@jacobFCB teraz we wtorek chyba wyjazd na mallorce a potem na betis. I jeśli porównywać ich do las Palmas no to łatwiej nie powinno być..
0
@Stanio87 a juz myślałem że nie idzie tego zrozumieć, ale dodi w sumie ogarnął szybko xD
0
@AnsuLamine czyli nadal nie zrozumiałeś, no cóż jakby co to ja też ich nie rozdaje :)
1
@AnsuLamine nie wiem kto tu nie kuma czytania ze zrozumieniem ziomuś ale to raczej nie jestem ja
0
@AnsuLamine jeśli rozdajesz za free 8 z 9 pkt w 3 kolejnych meczach to co się dziwić
1
@mekston 5/6 pomógł a reszte wyciągał kierowca, najjaśniejszy tego dowód był w Brazylii
9
@Katalończyk 99 idealnie w punkt, tu się boją bo jakiś kołek się obrazi, który z bramkarzem ma tyle wspólnego co założone rękawice i strój
1
@PatrychoO klub amigosow
1
Lewy podsumował ten mecz. Jeżeli z rywalami typu las Palmas wszyscy szukają wymówek, że nie podyktował karnego czy za mało doliczył to pięknie pokazuje w jakiej dupie jest aktualna forma. Może i leżeli 20 minut na boisku, ale kiedy gra się toczyła strzelili więcej bramek niż Barcelona. W takim meczu Barcelona powinna spokojnie wygrywać 2-3:0 i wtedy takie klopsy sędziego wyciągać ale one nie miałyby tutaj wpływu na losy meczu. Nie bronie sędziego bo kontrowersji jest od ciula, ale już do tego przywykłem. Twierdzę tylko, że z takim rywalem nie powinno być miejsca na tłumaczenie porażki złymi decyzjami kalosza tylko trzeba po prostu wyjść na boisko, spuścić rywalowi łomot i koniec.
0
@Pnog37 no i co z tymi 4 minutami ?
1
Haha ja tam bym dał chłopakom leżaki i parawany.