1

@Lukikiki gratuluję i szacunek za gest.

1

@Gacek5 nie wiem czy on tu nie ma nawet multi konta po troche tych frenkich jest

1

@Mario96w niestety, ja dodatkowo wykupuje polsat box go

3

@gumaz panie, jak nie jak tak

1

@Popitek12 edit. Najlepsze

0

@Roobo Rafaello po kielichu

1

@Emial22 prime to można sypaną zaparzyć i wypić co najwyżej

2

i po co strzelali na 1:0 jak odrazu oddają to prowadzenie, bez sensu

1

@TheNekro94 idealnie w punkt

0

@Zoker albo w każdym mieście każda drużyna ma swój autobus :D

1

@macio_944 no przecież rysuje się taki idealny scenariusz pod takie rozwiązanie ;p

0

@norbi77 za styl nie ma punktów więc jest jak jest

1

@macio_944 ja się boję że te teraźniejsze śmieszki znowu skończą się wygraną LM przez real, te wyniki teraz nie mają kompletnie znaczenia jeśli awansują dalej a innej opcji nie przewiduje:p

2

@Kgorecki2500 nie no gdzie tam wątpliwości
Real i LM to jest duet nie do zajechania, to byłoby niemożliwe żeby odpadli.

5

@krol211 narazie to trzeba się interesować rejestracjami na drugą część sezonu

1

@Encore ja tak samo, ewentualnie izaka jeszcze czasem spojrzałem jak tam grali te ligi z Emeritos. a tak to tylko turnieje, i się trochę tych godzin nazbierało

2

@PIWOSZ89 640
1. Izak
2. Rockalone
3. Hyper
I u mnie to ma raczej charakter podcastowy. Ekran wygaszony telefon w kącie i słucham.

1

@BulaKG chyba 3 i jestem zadowolony bo poprzednio książkę przeczytałem kilka lat temu

0

@Criss18Barca chodzi mi o fakt kto w takiej sytuacji jest w lepszym położeniu. Canal Plus równie dobrze mógł powiedzieć że ciula wam sprzedamy, nie macie nic. Albo zgadzacie się na to co my proponujemy. TVP nie ma tutaj praktycznie żadnych możliwości negocjacyjnych jeśli c+ nie chce tego robić. Więc mając tutaj pretensje do TVP to trochę śmieszne. Chyba że mamy mieć pretensje o to że nie wykupują całych praw do lm

0

@Criss18Barca "TVP podpisało tak świetną umowę" brzmi jakby oni mogli stawiać warunki canalowi+ który wykupił prawa do LM

0

@KrychaFCB ale Simple jako kto ? Wonderful jako snajper ogarnia, z karabinem też super gra. Simple na kotwice raczej nie, chyba że rifla. Szczerze wątpię żeby wrócił do składu navi. Tam pewnie wszyscy czekają na wygaśnięcie kontraktu

0

@FcPortoFan1999 boże ja takich gówien nie sprawdzam i nie mogę usunąć xD

2

A więc niespodzianka. PlayOff majora w Szanghaju bez obrońców tytułu Navi. Niby trochę jest zaskoczenie ale patrząc przez pryzmat ostatnich tygodni no to gra Navi strasznie siadła. Były pojedyncze super mapy jak dzisiejszy nuke, ale generalnie mocno obniżyli loty. Akurat na najważniejszy turniej w końcówce roku. @takisobiektos @ranger3120

1

@BORO_12 kolega @tbas ma dużo racji w tej kwestii. Mecze które ostatnio nie idą to nie jest tak, że pierwsze połowy są wybitne prowadzą 2:0 wchodzi de jong i jest 2:3. Mecze których nie wygrywają z reguły wyglądają tak samo miernie od początku do końca, jego wejścia po prostu nic nie zmieniają. Najgorzej że nie tylko jego. Niewiele jest spotkań w których zmiany piłkarzy u nas mają pozytywny wpływ na gre. A tu trochę panuje narracja że wchodzi de jong to z wygranego meczu jest w dupe odrazu

0

@Bykunn @mekston Brytoli nie ruszamy :)

0

@xvcWinterSoldier dlatego co nam pozostało oprócz wiary, chyba już nic

0

@xvcWinterSoldier zasadniczo nadal mają na to szansę ;)

0

@mekston 3 raz odszedłem od ekranu i pada 3 z 4 goli w tym meczu :D wyczucie w ciul dzisiaj

4

widzę, że City chce wrócić na listopadową ścieżkę..

1

@kanver_ właśnie nie wiem czy to sie liczy, wiem że niektórym napastnikom takich bramek się nie wlicza :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?