2

ale Kowal będzie miał dzisiaj pole do popisu :D

0

penaldo w ostatnich 5 latach oddał chociaż celny strzał z wolnego ? mam wrażenie że on non stop w rugby gra

0

@Jacob94 zgadzam się w zasadzie ze wszystkim poza jedną kwestią, nie tylko w mediach społecznościowych głosili o dawkach przypominających tylko ja to słyszałem średnio 10 razy w tygodniu w radiu RMF którego wtedy słuchałem codziennie kilka godzin. RMF nie jest jakaś stacja internetową tylko pewnie największą rozgłośnią radiowa w tym kraju

0

@macio_944 a widzisz ja znam/znałem takich którzy po przyjęciu 2-3 dawki lądowali na inteswnej terapii plując krwią, gorączki ponad 40stopni i kilkanaście tygodni w szpitalu i niestety znałem takich których to gówno zawinęło. a że mam z bliskiej rodziny kilka osób pracujących w szpitalach czy innych placówkach zdrowia to też pewne informacje się słyszało. nie szczepiłem się, żyje przeszedłem 2 razy. dziwi mnie tylko że w magiczny sposób temat zniknął i już nie ma dawek przypominających co kilka miesięcy tak jak miały być.. temat rzeka, rozumiem każdego podejście do tematu ale to jest nie do wygrania przez jednych czy drugich, każdy będzie miał swoje argumenty i kontrargumenty

1

@MichuZ44 lać tor woda przed wyścigiem i obowiązkowe pitstopy, inaczej tak będzie. Ale generalnie ja się cieszę. Symulacje kwalifikacji w treningach i kwalifikacje są tam epickie

0

@agaFCB powiem tak, jak przyrządzam jakieś takie klasyczne dania to jem normalnie, ale jeśli robię coś nowego dla testowania smaków to żona zjada a tylko "podziubie" :D

4

@agaFCB stara kucharska prawda, kucharz naje się aromatem i zapachem :)

2

@Criss18Barca braki w obronie i mieliby pozbyć się dwóch z obrony ? Chyba że 3 ściągną zimą. Diaz dla mnie największym tutaj zaskoczeniem jeśli to prawda

1

@comtedurgell biorąc pod uwagę że już zaczyna się saga pt rejestracja olmo, no to takie rozwiązanie brzmi jak plan ;)

1

@misterio zaległej + To co ma na umowie do końca jej trwania xD to się tam zrobi kilka melonów

0

@Rhaan oczywiście, dlatego oskubia Barcelonę ile się da. Żaden normalny klub nie da im takich pensji jak mają tutaj. Nawet mam wrażenie że Araby aż tak by na głowę nie upadły

0

Po kilkunastogodzinnej nieobecności na stronie nadrabiam artykuły i tu piękny strzał w pysk z Fatiego. To się jurwa mać nie mieści w głowie że ten pachołek znowu odniósł kontuzje na minimum miesiąc. Przecież on w tym roku ma chyba więcej dni z kontuzją niż rozegranych minut. To się nie mieści w głowie. No ale nie ma się co łudzić że gościa nie da się pozbyć z taką pensja. Casus de jonga. Do końca kontraktów tutaj się nachapią tyle hajsu że później w sumie mogą kończyć kariery

1

Nieźle liquid się popisało na otwarcie rmr. Z prowadzenia 9:3 udało im się zrobić 12:8 i przewalić z wildcard 12:16 :D niezły fikołek na start eliminacji Majora @Encore @ranger3120 @adi7adi8

0

@FcPortoFan1999 taka Anglia może mieć wywalone na taki turniej bo im ln raczej nie jest potrzebna aby awansować z baraży do mistrzostw..dlatego dla naszych patałachów jest to istotny turniej jak pokazały poprzednie eliminacje

0

@Encore nie wygląda źle bo wszyscy oprócz Liverpoolu grają jak kołki i gubią punkty na potęgę. Przez to United ma naprawdę spore szanse na top4

1

@Faro jest tak potężnie dobry że na więcej nie zasługuje, do spółki z ferranem, tylko nikt tych gnid nie kupi bo to warte mniej niż syrenka w Polsce

1

@maroon niby źle nie było i bez większych baboli ale cały czas odnosi się wrażenie, że każda akcja lecąca w strone naszej bramki to będzie wylew i tej pewności tam chyba mocno brakuje

2

@Kapitan hawk pięknie z rana witasz Wojciecha
Szanuje w opór

5

@Pnog37 w Hiszpanii? Prędzej nam kaktusy na dłoniach wyrosną

2

@macio_944 łatwo pomylić bo to jeden z niewielu spotkań kiedy naprawdę frenkie był decydujący. Naprawdę taki frenkie byłby wartością absolutnie dodaną w tym klubie

0

@D10SLEO śmiechy śmiechami ale jak on się w jakiś sposób nie odbuduje do jakiejkolwiek przydatności to będziemy się kisić z jego pensją do końca kontraktu bo nikt za niego nie zapłaci i nie zaproponuje mu podobnych pieniędzy albo nawet trochę mniejszych

1

@macio_944 z Realem frenkie chyba w przerwie zmieniał fermina, olmo później chyba wszedł

0

@VeB 1899 niby tak, ale widzisz nadal Barcelona ma w lidze przewagę i to cholernie działa na niekorzyść zespołu bo jeszcze mają co tracić. Gdyby ten błąd dzisiaj pozwolił Realowi awansować na 1 miejsce i wygrać ligę bo wszystko z Barcą wygraliby do końca no to wtedy może byłoby chwilę szumu.

0

@VeB 1899 ja to rozumiem, ale wtedy tylko w Barcelonie by o tym mówiono, albo wiesz padałyby teksty typu: trzeba było wygrać w Pampelunie czy innych meczach. To też dodaje uroku dla sportu że czasem jedna sytuacja może przekreślić cały sezon. Przecież niedawno przerabialiśmy to w dwumeczu z PSG i ta trochę głupią decyzja araujo. Dzisiaj już możemy tylko spekulować "co by było gdyby" ale może faktycznie ten jeden błąd kosztował nas nawet LM. Tego się już nie dowiemy. Być może ten dzisiejszy /wczorajszy błąd może wpłynąć na losy mistrzostwa, ale nie do końca bo nadal Barcelona ma przewagę nawet jeśli Real wygra zaległy mecz. Więc nadal każdy może mieć trochę racji w tej kwestii że wszystko jest po stronie Barcelony aktualnie

0

@Peciak Real jest po prostu mistrzem przepychania spotkań kolanem, a Barcelonie z tym jest mocno na bakier

0

@VeB 1899 scenariusz marzenie ale w Hiszpanii niemożliwy, tutaj tebas i te wszystkie cipy nie przyznają się do czegoś takiego i tego nie zrobią bo podpiszą wyrok sami na siebie i dopiero wtedy mogliby mieć wjazd na psyche przez wiele sytuacji chociażby związanych z Realem które były stykowe, podnoszone w mediach a po chwili wszystko pozamiatane i cisza

0

@VeB 1899 ale nawet jeśli faktycznie autentycznie La Liga potwierdziłaby że to był błąd to liczycie na co? Że tebas nakarze powtórzyć ten mecz ? Pierdyknie coś o wyciągnięciu konsekwencji, bardziej szczegółowemu przeglądaniu sprawności systemu przed meczami i tyle.
Co do Flicka, to wstyd że można mówić takie rzeczy jak on że byliśmy słabsi. Poprzednik to wiedział dlatego zawsze byliśmy lepsi ;)

0

@FcPortoFan1999 to już wole chyba eklape, nie no ze Szkotami myślę że powalczą, na Portugalię to się nie łudzę że coś będzie z tego dobrego, ale kto wie w sumie. Różne rzeczy futbol widział

0

@FcPortoFan1999 to po co się kładą ;)

0

@Hosh szczerze ? Pierwsze słyszę i totalnie nie rozumiem jaki miałby sens płacenia 2 prowizji bo to wtedy klient traci. A kredytów w życiu trochę już podpisywałem i z pośrednikami i bez. Pośrednik to osoba która jest po słowie z każdym bankiem który Ci poleci do danego rodzaju produktu. A mówi się o nich "niezależni" bo nie reprezentuja jednego tylko ileś banków i po prostu w żadnym nie pracują, to tak jak z pośrednikami ubezpieczeń za auta czy domy. I nie mogę wyobrazić sobie sytuacji takiej jak mówisz i miałaby ona mieć jaki kolwiek finansowy sens dla klienta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?