0

@MesQueUnClub_87 to jest tylko głupota wchodzących ludzi w takie "dyskusje", kilka razy olać takich atencjuszy nie odpisując nic to może się znudzi. Ale jak zaczynasz wchodzić w interakcje ze ścianą to nie wygrasz

0

@Sulimo ja może nie gardzę ale jakoś mnie nie powala, z ciekawości tego kurkowego spróbuję

1

@Comentateiro a ja tak szczerze mówiąc jeszcze poczekam na poważniejsze starcia Liverpoolu, formę mają dobrą nie można zaprzeczyć ale póki co to wielu mocnych rywali nie mieli, dzisiaj AV u siebie, gdzieś tam się przewinął Arsenal i to kiepskie póki co Leverkusen. Żeby nie było united nawet nie zaliczam do poważnych rywali. Bo mam takie wrażenie, że dzisiaj momentami Villa miała takie hektary wolnych przestrzeni że to aż kłuło w oczy. Trochę jak z Barcą, weryfikacja przyszła po ostatniej przerwie na repke, a taka weryfikacja czeka na liverpool po tej przerwie co nadchodzi. Tam mają Real i city w kilka dni. Plus taki, że grają chyba obydwa mecze u siebie.

1

City jest strasznie bezjajeczne

1

2

@Encore ciężko umniejszać takiemu paździerzowi :D

1

Leverkusen traci już punkty nawet w potężnym Bochum, kiepsko to wygląda na początku tego sezonu

3

Mbappe wygląda jak jakiś amator wzięty z osiedla. Jest po prostu przebrzydle fatalny

1

@Coutinho007 albo przed, zależy z której strony realu staniesz..

0

Betonito odkurza i wyciąga z szafy endricka i gulera

0

Można wyłączyć. Młody dał niezłą piłę do cepa

1

@Pnog37 Rodrigo mięśniówka, militao coś gorszego ale co to trzeba chwilę poczekać

2

Obserwuje ten Real żeby dostrzec jakiś zamysł taktyczny ale chyba nie da się dostrzec czegoś czego nie ma. Czy to jest możliwe aby przyjście mapeta tak rozwaliło taktyke która w zeszłym sezonie dała im tytuły. Jestem w szoku

3

@mekston on jest w mokrych warunkach przebrzydle dobry, nie wiem czy widziałem kiedyś kierowcę który tak perfekcyjnie jeździ na mokrym torze. I to w całej dotychczasowej karierze

0

@Kazragore no tłusto przepalony hajs, gra jest naprawdę kiepska. Origins jedyny słuszny dragon age

0

@tbas nie ma spotkania w eklapie, w którym po prostu się nie zaśmiejesz z tego co tam się odwala. Jest to absolutnie fenomenalne. Z drugiej strony oglądanie tej padaki to też niezły masochizm

0

@Prorokk czasami to się w ogóle nie spało:)

1

@Arden po japońsku: jako tako :D

1

@MesQueUnClub96 w Arabii dał popis wchodząc nagle na tak ciulowy i trudny tor, gorszy do takiego debiutu mógłby być jedynie Singapur

0

@Tasde niezły fikołek logiczny :D

1

@MichuZ44 a verstappen prace społeczne, grunt że przecież traktuja wszystkich równo

4

@Who_you_mam chyba telewizor

0

La zabawa odpalona

1

To już powinien być Hattrick Roberta:)

1

@Hosh + wiadomo, mniejsze zarobki

1

Lewy coś Ty spartaczył

0

@Rafalloxfcb żeby nie kwota odstępnego i zarobki wywindowane pod sufit to większość miałaby go w pompie. Ale skoro ktoś tyle że niego zapłacił i tyle mu płaci to chciałby czegoś w zamian

3

Czytam tu trochę komentarzy w stylu: Rafa idzie po balon dorra.
I tak sobie myślę, że to dopiero byłby strzał w pysk mokrą ścierką dla homosapiensa z Madrytu

0

Tap-in, nie powinien się liczyć

3

Pedri słabo wygląda piętro wyżej, zdecydowanie więcej daje tam olmo a pedri grający niżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?