2

Yamal zabija chyba te mecz. Oby tak było!!!

2

To jest ale poje***e że się człowiek bardziej stresuje przy 2:0 jak przy 0:0

0

Nie no Lewy zmiłuj się. Mogłeś już 4 strzelić xD

0

Mapet dzisiaj będzie miał więcej spalonych na swoim koncie niż bramek w La Liga

1

To jest niemożliwe czego Lewy nie trafił

5

Idę się najebać, coś pięknego

0

Robert prowadź po coś wielkiego

0

@Kruk123 gdzie wady ?

0

@Borry nie wiem czy spalonych jednak nie jest więcej ;)

0

@SinMistico a to nie wiedziałem bo akurat szedłem do WC i tak na ułamek sekundy się zatrzymałem jak wydarli jape komentatorzy

6

Obiektywnie no to real lepszy, parę razy Barca się odgryzła. Szkoda sytuacji Yamala bo tam trzeba było walić na siłę po ziemi a może by wpadło a zdaje mi się, że Lamine próbował loba.
No nic czekamy na drugie 45.
O sędziowaniu nie ma co mówić bo to przecież wszyscy wiedzieli rok temu jak będzie wyglądać.

0

Jednak ma kartki padalec

2

Ja to lepiej na podwórku robiłem niż ten paździerz z 7

0

Dobrze że ten var jest ;d

0

Spalony moim zdaniem

9

Dziwne że karnego na bellinghamie nie podyktował. Co prawda Cubarsi był 5 metrów obok ale nie takie rzeczy człowiek w piłce widział. I w sumie w meczach Realu

0

No kuźwa zabolało od patrzenia na powtórkę

0

Dobra chłopaki brać się poważnie do roboty bo mi pikawe wysadzi

1

@Szopeninho Neymar w prime miał znacznie inna półkę rywali do ZP

2

@Kgorecki2500 no i postawie tego karnego. Czyli już wiemy, że nie będzie :P

0

@jacobFCB remis zadowoli, zwycięstwo uszczęśliwi. Byle nie przegrać i będzie dobrze

1

@patrix211 to pokazuje jak potrzebne są przepisy, że nie będąc na szybkim okrążeniu nie możesz jechać tzw linią wyścigową. Jak się nie stosujesz to jebs kara przesunięcia na starcie. Zwłaszcza na torach z takimi szybkimi sekwencjami łuków. Tu wiadomo że dużo winy ponosi brak informacji od zespołu, ale taki przepis jest chyba potrzebny

0

ruszyła Białostocka maszyna

3

@DLFCB wydaje mi się że powinna odrazu otrzymać 200 pkt w finale, główną nagrodę i można się rozejść

0

@mekston Meksyk dużo powie czy Redbull dzięki poprawkom przyspieszył czy to jednak czynnik Maxa dał dobry wynik w USA

0

@Tomason a to ok, nie jestem w temacie tej wypowiedzi
złapałem tzw wędkę :D

0

@SnieguPlock i to się zgadza bo odkąd z żoną mieszkamy już 8 lat tylko we dwoje to w domowym użytku idzie 6-7 kubików wody. Ogrodowej nie wliczam, tylko tą z odprowadzeniem do kanalizacji

0

@Tomason chyba wypijacie. 3l dziennie to nawet na spłukiwanie w kiblu nie starczy

1

@Bernard777 dokładnie, albo drabinki między blokami. Wspaniały przełom 20 i 21 wieku

0

@ProMILs no ale przecież chyba o to chodzi w komentowaniu żeby nie dawać jasno przekazu komu się kibicuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?