0

@FcPortoFan1999 idzie odrobić nawet 3 :)

0

@FCB_dimiC może tam była strzykawka ukryta z jakimiś clostebolami. Teraz już na legalu przecież może się szprycować

0

No to chyba po walce w tym finale, Włoch za dobrze gra przy swoim podaniu i to nie tylko w tym meczu ale na przestrzeni całego turnieju

1

@ali3gator głębię czego ? My nawet składu nie mamy, grają goście co w klubie nie grywają szczególnie dużo.. ale najgorsze jest to że żeby ich zastąpić grającymi to w ogóle mogłoby być śmiesznie

0

Frankowski? To już przeszłość, przynajmniej Tomasz..

1

0

@koziar gdzie wady?

0

@FcPortoFan1999 a jak z tych pipeczek nie cisnąć beki ? Gość przebiega pół boiska i był mniej atakowany niż ja podczas walki o karpia w Lidlu..

2

@kanver_ ale cash przecież nie nadaje się na wahadło. Przecież u nas to normalne że szuka się na siłę zawodnikowi pod taktykę a nie taktyki pod zawodników. Wymyślili sobie wahadłowych i teraz taki cash nie będzie grał bo on tam nie umie.

0

Tapin na pustą się nie liczy

0

Zaczynam się martwić bo jest 20 minuta a jeszcze chyba nie było wyborów..co prawda mogłem przegapić bo słucham z oddali ale kurde martwię się
Dobra edit. 19:40 idealnie były wybory xD

1

Ten Lią to jakiś chińczyk?

0

@DLFCB u nas za tyle to możesz tą bułkę kupić

1

@Encore wiesz co moje zdanie jest takie na ten temat, że raczej nikt z rywali nie jest odpowiedzialny za wojnę..dodatkowo nie jest to ekipa samych Rosjan. Chociażby z powodu szacunku dla sportu, rywalizacji podać rękę czy zbić żółwika i tyle. Tam nie stał żaden Putin, tylko zakładam że Bogu ducha winni esportowcy.. więc ogólnie oceniam to zachowanie jako słabe, zwłaszcza że wydarzyło się na dużej scenie a nie tam na jakimś małym turnieju bez większego rozgłosu.

1

@Encore obejrzyj bo tam z 2-3 rundy to był kabaret maksymalny. Hyper wypika wszystko co tam mówił. Uśmiałem się mocno

1

@Encore no pięknie wrócili, i to na mapach gdzie jednak Vitality jest kozackie. Chyba nawet najlepsze
Edit. Ale Monte oglądałem u Hypera. Co oni odjebali na anubisie na ekipę sinners to hit. 10:2 po terro i do 10 w plecy:D

0

@MesQueUnClub_87 wiesz napisać o kimś że jest GOATEM dla kogoś to jedno, zrozumiałbym gdyby tu padło że nie wiem Davydenko czy Ferrer mogą mu buty lizać ale nie rywale którzy mają wiecej tytułów od niego lub nieznacznie mniej.

9

@MesQueUnClub_87 odklejka ? to jest debilizm a nie odklejka. nie ma na to ani pół argumentu, na miejscu elementa taki wpis oznaczałby ban na wieki wieków żeby chronić strone przed takimi odklejeńcami

7

@brzucho to w czym w całokształcie tenisowym Roger i Novak mogą lizać buty Rafie ?

0

@BartqRKO ale nie rozumiecie że Polaczki zawsze muszą pohejtowac i mieć ból dupy o coś czego sami nie robią bo nie umieją, nie chce im się albo nie mają czasu ? Przecież to jest niezmienne od lat a będzie coraz gorszej zważywszy na to jaką rolę w codziennym życiu ma u nas Internet.

0

@Encore przynajmniej nie owija w bawełnę i mówi jak jest

1

@Encore oczywiście, szybkie sprowadzenie na ziemię też często potrafi pomóc

2

@ranger3120 dostali potężny łomot, tragiczny turniej. Wyglądali jak banda randomow z faceita

1

@Encore dłużej w samolocie będą niż w Rio

0

@Pnog37 sabotują niesamowicie, przykro się to ogląda

1

@Encore no mega, do końca roku jeszcze troche grania przed nami

0

Fati nie jest wart więcej niż skrzydłowy z eklapy. Jest tak słaby aktualnie, że ciężko uwierzyć jaki zjazd zaliczył. Naprawdę poziom skrzydłowych w motorze czy Lechu jest na podobnym poziomie niż Ansu. Ciekawe czy jeszcze Flick cokolwiek z niego wyciągnie.

1

Nie no ten Pena jest niesamowicie niepewny. Jak to możliwe że bał się łapać taką świece? Przecież tam nawet nikt agresywnie tej piłki nie atakował...

3

@Kessie byłem na premierze w Multikinie, warto było czekać 40 minut za popcornem, 20 minut obejrzeć reklam aby obejrzeć te dwu-minutowe arcydzieło. Pamiętam jak połowa ludzi wchodziła na salę kinowa kiedy my już po seansie wychodziliśmy..

0

@takisobiektos była powtórka, asystujący był na spalonym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?