budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@juarezserio marnujesz 30 sekund życia żeby napisać taki wysryw ?
14
Goat czystej wody. Jako fan Rogera no przyznaje to bez żadnej uszczypliwości. Facet przeszedł dzisiaj tenis zdobywając ostatni brakujący mu skalp. W wieku 37 lat. Nieprawdopodobny jest Serb i trzeba mu to oddać.
0
No to w 1/4 ciężary, z taką skutecznością ataku jak widzę w tym 3 secie to będzie walka o życie.
0
Chyba będzie ciężko. Czyli jak dobrze rozumiem przy wyniku 1:3 w 1/4 będzie Słowenia? @TheNekro94 @kulek22
0
@TheNekro94 @mateusz33 @adamek20151 @kulek22 dziękuje za odpowiedź:)
0
Pytanie bo dopiero odpaliłem. Włosi tacy dobrzy czy nasi trochę kasztanią ?
2
Marchand z kolejnym złotem na basenie. 4 złoto chyba. Nieźle chłop ciśnie
0
@Encore ciekawe czy bliźniak
0
@TheNekro94 na początku kariery Roger też odwalał nieźle łamiąc rakiety na korcie, dopiero chyba jak zaczął współpracę z Tonym Roche to się to zmieniło na dobre i przestał tak zachowywać, a może chwilę wcześniej tylko nie pamiętam kto był przed Rochem
3
@draxidox tak naprawdę jeden i drugi nadaje się do utylizacji
0
@MesQueUnClub_87 no niestety czasy się zmieniają, ale zawsze można dokonać wyboru i się z kimś spotkać a nie trzaskać w telefonie
0
@MesQueUnClub_87 niby tak, ale ja też już miałem komputer i dostęp do internetu i się z tego korzystało jednak sporo czasu więcej spędzało się ze znajomymi itp. wiem że ciężko te czasy porównać ale wtedy już też miałem kumpli którzy nie odchodzili od kompa. Ich wybór. Jednak takich nie było wielu, to były raczej pojedyncze jednostki. I jeszcze jak tu porównać z czego ja mogłem korzystać w okresie powiedzmy 15-20 lat temu. Wtedy boisk nie było. Tylko betonowe między blokami albo gdzieś na polu. A teraz jest wszystko tylko wszystko puste..
0
@mkord aha to gdzieś mi to umknęło xd
3
@MesQueUnClub96 czytam te Twoje różne teksty o tym że jesteś przegrywam gejem, nie masz kolegów, laski nie mogłeś znaleźć itp i mam taką rozkmine, że nie wiem np ja 20 lat temu też nie miałem żony czy nawet pewnie dziewczyny tylko różnica jest taka (i zakładam tutaj, że większość populacji na La rambli tak robiła), że my się nie użalaliśmy na forach internetowych o swoim marnym losie tylko się człowiek umawiał z dziewczynami i chodził na coś w stylu "randka" czy nie wiem wychodził z kumplami na piwo ale nie marnował bez sensu życia i czasu na miliony komentarzy które większość tutaj i tak traktuje prześmiewczo i Cię jeszcze podburza. Próbuje zrozumieć sens takiego postępowania i za ciula go nie widzę.
0
@DLFCB to wygląda jakby byli u kogoś na ogródku
8
@FCB_dimiC mnie się wydaje, że nas oszukuje bo po prostu nie chodzi spać ;)
1
Ale co się Argentyńczyk nie nabiegał to jego
2
@FcPortoFan1999 on nawet kończąc malować obraz typu drzewo zrobiłby choke i go nie dokończył
0
Coś im w przerwie przeskoczyło w głowach
1
Jak ten grecki bezbek nie był w stanie wygrać tego drugiego seta to jest piękne. Choker stulecia
0
@mekston samolot i double fault
2
Rozumiem że Wisła nie daje rady rapidowi ale ten Śląsk to jest dopiero kabaret. Dobrze że poza stadion się nie cofnęli po strzeleniu gola
1
@agaFCB klasyczny choke a miał tylko 5:3 i 40:0 przy swoim podaniu.
2
@Popitek12 porównał chokerosa greckiego do jakiegoś portugalskiego
0
Największy choker w formie. Jak on tego nie wykorzystał
1
@MesQueUnClub_87 zależy od sytuacji 2 albo 4. Ale częściej chyba 2
1
@barcelonaLM to operowane coś tak chrupło na początku 2 seta
1
@Encore odważna teza :D
0
@mekston ale żeś timing ustrzelił
0
Oho, pachnie kreczem. Druga kontuzja z rzędu na tym korcie w przeciągu 2 miesięcy to chyba Novak już by tu nie wrócił