0

@Tasde wrócę z festiwalu do domu to sobie przejrzę onboardy jednego i drugiego :)

0

@Tasde tylko że np ja nie jestem fanem ani jednego ani drugiego. Ja chcę ciekawej rywalizacji w formule. Doceniam obu za ich osiągnięcia i uważam że Max jest i tak lepszym kierowca od Lewisa. Jednak kiedy widziałem powtórki w viaplay to max zablokował już koła zanim Lewis zaczął skręcać

0

@Tasde nie przesadzajmy, trochę obiektywizmu. Tu nie ma chyba za wiele okoliczności łagodzących dla maxa. Atak był maksymalnie opóźniony. To nie był manewr że w połowie prostej startowej juz się równali ze sobą. Zresztą max chyba za bardzo nie miał pretensji do Lewisa tylko wyzywał poraz kolejny na balans hamulców na co stękał od początku wyścigu

0

@WiernyKatalonii idź mu pokaż i go naucz

4

@Tasde ale tutaj Max zdecydowanie przesadził. Gdyby nie zablokował kół i normalnie złożył się do skrętu to byłoby ok wszystko ale przesadził i pojechał prosto, Lewis jak i każdy kierowca atakowany w takiej sytuacji ma prawo założyć że auto które go wyprzedza zacznie skręcać i wtedy do takiej sytuacji nie dochodzi bo obaj w zakręcie się zmieszczą.

5

Mclaren wczytuję protokoły Ferrari odnośnie memowania z samych siebie. Ale tej sytuacji w ogóle nie musiało być. Muszą się jeszcze wiele nauczyć.

1

Oho, dawno się chłopaki się dotykały

1

@Xpert77 traci bo zespół tego chce. Wystarczyło zrobić tak jak większość ekip która ściąga najpierw tego który jest wyżej

0

@Azi bo grają strategia strasznie pod Lando kiedy to Oscar pracuje na to aby mieć priorytet

2

Mclaren trochę się prosi o kłopoty wewnątrz zespołu

1

@FCB_dimiC z Lewisa była beka jak narzekał na opony po czym kręcił na nich niesamowite czasy i przede wszystkim ilości okrążeń xd

3

Ale procesja, typowe Węgry jak nie pada

6

@BulaKG oczywiście, dla mnie taki jeden jedyny wpis na La rambli powinien skutkować absolutnie bezwzględnym banem na zawsze i powiadomieniu przez moderatorów odpowiednich służb bo po pierwsze nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy wypisywać na forum bez totalnie minimum refleksji że wśród czytających mogą być ludzie z problemami i czytanie takich durnych wpisów może im wskazać jakiś kierunek rozwiązania sytuacji. Totalny debilizm

3

Pierwsze w karierze zwycięstwo Andrei Kimi Antonellego w F2. Do tej pory udało mu się wygrać sprint a dzisiaj dołożył w końcu długo oczekiwany sukces w wyścigu.

0

@Stinger_ to teraz porównaj sobie lata dominacji Hamiltona w najlepszym bolidzie a lata 2022-2023 gdzie tego auta nie miał, to pokazuje że on nie jest w stanie jako kierowca dać aż tyle extra od siebie. Zresztą regularnie dość dostaje baty od Russella który bądź co bądź ma ten sam bolid.

0

@mekston to tylko pokazuje ile z samochodu może wyciągnąć topowy kierowca

1

@Kidd Norris
Verstappen
Mclaren
Sainz
Max Lando Lewis

Max
Sainz
Lewis
Stroll
Gasly
Hulkenberg
Bottas
Ricciardo
Albon
Norris

1

@AlexDark00 olmo plackiem nie jest ale są wobec niego obawy gdyby miał tutaj przyjść:
Po pierwsze dość często i długo w trakcie sezonów jest kontuzjowany
Po drugie on nie może grać na skrzydle tylko jako 10 za napastnikiem, najbardziej mu pasuje grając ofensywnego w takim 4231. Jeśli tak miałby grać Flick to do takiej formacji jak najbardziej się nadaje i na euro to potwierdził. No ale z tym zdrowiem to tak trochę niebezpiecznie wygląda

1

@tristan87 absolutny top

1

@Kamilos84 od jutra zaczynam warte pilnowania wejść do lasu, ciekawe ilu pamięta o regularnych dawkach przypominających
Aa, no i uważajmy na nową wersję która objawia się siniakiem po uderzeniu w jakąś część ciała będzie to odmiana "siniakos"

1

@Sulimo nie takie rzeczy się robiło

0

@T^L do 30stki pewnie, piszę to kibic Lecha;)

0

@JordiAlbion i obowiązkowo na wydziałach POM - powolny obchód miasta

1

@macio_944 to ma szansę na zagranie dziesięciolecia, zwłaszcza w sytuacji kiedy był tak przytłaczający pressing rywali

0

@Criss18Barca już nie jeden w Barcelonie był nowym Messim, niech młody gra i się rozwija żeby zaraz się nie skończyło jak mu media będą takie łatki cały czas dawać i się młody zatnie albo kontuzje go zaczną nękać.

0

@mekston to już bym wolał żeby carvajal dostał albo rodri

0

Niech już dobiją tych brytoli bo na ich grę ciężko patrzeć

0

Typowy mecz na maksymalnie jednego gola

0

Przydałby się gol żeby to się bardziej otwarło

1

@michal26 nie ujmując nic gówienkom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?