budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda jak Rybakina odpadnie, jak nie Iga to akurat jej życzę sukcesu. W tu miałaby szansę na drugi triumf
4
@Danny Gaucho a biedny Messi ma tyle samo bramek na euro co taki Wojtek Szczęsny.. dałeś kolejny dowód kto jest prawdziwym goatem @Popitek12
4
@jac55 zaliczyłby kolejny wielki finał po LM i MŚ
0
@FcPortoFan1999 musiałby dobrze punktować w Mastersach 1000 i usopen. Punkty bronione z zeszłego sezonu nie mają znaczenia. Liczy się sezon od stycznia i ile się uciuła
0
@Bykunn z tymi podwyżkami papierosów to tak nie za bardzo ich nie podnieśli. Kiedy zaczynałem palić fajki typu l&m kosztowały 3.75, w tej chwili 18.50 bodajże, czy to jest mała podwyżka ? Są jakieś inne produkty które na przestrzeni tych nie wiem 17-18 lat poszły aż tak do góry ? No ja nie kojarzę. A dlaczego fajki tak drożeją ? Nie chodzi o zdrowie nasze. O akcyzę, wpływy do państwa.
Zgodzę się że alkohol nie rósł tak jak fajki bo te kilkanaście lat temu można było kupić piwo za 2,50 i teraz w zasadzie też można ale jest to cena z reguły mocno promocyjna.
Co do nadużywania. Każdy ma swój rozum i nikt nikomu raczej nic do paszczy nie wlewa więc w skrócie wyzywanie innych użytkowników od alkoholików na śmiesznych forach internetowych to można włożyć wiadomo gdzie.
0
@negreanu @Kgorecki2500 no i podpuścił Młodego, a że to młode i trochę głupkowate łyknął jak pelikan i pokazał co i jak :)
1
@Katalończyk 99 oznacz jak będziesz pisał co Ci powiedział ;)
0
Jude lekko niewidoczny czyli w drugiej połowie strzeli jakiegoś typowo realowego farfocla
0
@VamoSBarca88 oczywiście przecież w ogóle nie podniósł wysoki nogi przy interwencji i nie było w tym zagraniu żadnej agresji, tak standardowo wjeżdża się nakładką w rywala. Sędzia sprzedał mecz.
0
Co ten foden tam wyczyniał xD
1
@stone80 weź się zbanuj sam i ochłoń
0
Musiał to pokazać. Nie było innej opcji
0
No ładnie huknął. Jeszcze szybkie 2 i odesłać tych parodystów do domu
3
@Litman bo on w Madrycie zarabiał kilogram śliwek w porównaniu do zarobków fatiego w Barcelonie. I to jest spory problem
0
@blakkudium czyli trzeba do nich dzwonić czy jeśli miało się kanały Polsatu to oni je automatycznie zastąpią ?
0
@Encore i dobrze że hades poszedł do Monte a nie ławka w ence. Ciekawe czy dyszka się trochę odbije
0
@FcPortoFan1999 to już nie ci virtusi co kiedyś.
1
@DragonxNF to jest chłopak stworzony pod 4-2-3-1. Tak jak gra tutaj w kadrze. Dlatego błyszczy. Chętnie zobaczyłbym taką formacje w Barcelonie.
2
@DragonxNF tylko on nie powinien grać na skrzydle, tylko jako 10. Tam daje najwięcej
2
@mekston zgadzam się potężną nalepką na kibel: on nie ma sufitu
0
@BulaKG jak kante? Gość jest ich najlepszym zawodnikiem. W tym meczu też się wyróżnia chociażby tym że zbiera chyba wszystkie piłki które Hiszpanie wybijają z pola karnego
3
Francuzi strzelają gola z gry, szok
2
@mekston może stwierdzili że te prawie 10 lat to nic przy tym jaka różnica wieku jest na La bambie między @Comentateiro a resztą ekipy
0
@GeneralXavi ale to chyba młodszy
0
@Colon to fakt, ale też Serb nie za bardzo chciał mu pozwolić na cokolwiek. A gra się też tak jak pozwala przeciwnik, a Serb pozwolił na niewiele
2
@Arden najważniejsze że jest uczciwymi złodziejem
4
@Danny Gaucho kurła, mam fleszbeki mitomanii z janoszek i stanowskim
0
@barcelonaLM ale to jest kogo wina że w tenisa grają po 2020 roku placki ? Bo Roger i w sumie rafa wawrinka czy Murray już się wypisali z poważnego grania. Czy ktoś specjalnie kazał wszystkim rywalom Serba być słabszym od niego ? Dopiero nie dawno pojawili się alcaraz czy sinner którzy coś osiągają tylko że różnica wieku jest przepaścią a Serb cały czas stawia się młodym.
0
@barcelonaLM bez przesady bo zaraz wyjdziecie z narracją że Novak na 24 zdobyte wielkie szlemy nigdy nie grał z nikim rozstawionym i już dzisiaj Carlos jest większym goatem niż Serb. Można go lubić lub nie ale jest koksem totalnym. Zwłaszcza szacun jak z tenisisty do bicia do końcówki roku 2010 stał się po prostu potworem. I to pytanie czy w nie najlepszej generacji tenisa w historii @mekston
0
@Pedri16Future napisałbym co o tym myślę ale po co mam wyłapać bana na nie wiadomo ile, ale w każdym bądź razie dobrze gnojkowi nie życzę