budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichuZ44 więc dlatego nie jestem przekonany co do tylko i wyłącznie winy Holendra, nie twierdzę że jest bez winy ale obydwoje odwalili z tym że Holender miał na tyle szczęścia że do mety dojechał z niezłymi punktami i ta kara nie miała żadnego wpływu na jego ostateczny wynik
1
@MichuZ44 kryminał to była obrona ale kryminał to też był sam atak, bo gdyby Lando miał trochę oleju w głowie to nie atakowalby z takiej odległości i to jeszcze po zewnętrznej
2
@MichuZ44 fakty są takie że od 2010 roku w F1 ścigają się same pi..., to nie ma nic wspólnego ze ściganiem chociażby z przełomu xx i xxi wieku. I teraz jak nagle dzięki Bogu pojawia się ktoś kto ściga się jak facet to wszyscy beczą że to za ostro. Tam nie jeżdżą pierwsi lepsi kierowcy z ulicy tylko najlepsi na świecie, a jak odbywa się selekcja takich talentów to mamy idealny przykład Kacpra który w f3 po prostu nie dojeżdża i mocno sobie utrudnił karierę w przyszłości.
1
@MichuZ44 i oczywiście nikt inny tak nie odjebuje jak on, wiadomo że 100 % zdarzeń to jego wina, w sumie najbardziej mnie śmieszy że ja go bronie ale jakimś mega fanem nie jestem, tzn doceniam umiejętności i właśnie cieszę się że ktoś walczy na torze tak jak walczyli 25 lat temu. A nie jeżdżące dupy wołowe które płaczą o byle dziadostwo
1
@MesQueUnClub96 mam nadzieję że minimum 1/4
6
@MichuZ44 przecież Ty nawet nie masz pojęcia kiedy jaki wyścig ma miejsce w kalendarzu i piszesz randomowo jaki wyścig Ci do glowy przyjdzie. Brazylia zawsze jest na początku sezonu, to jest piękny fakt
0
@MichuZ44 no to i tak sporo mniej ode mnie. To sobie proszę przypomnieć jak wyglądało ściganie chociażby 15 lat temu, takie akcje jak te maxa to nie byłyby nawet uznane za minimalnie niebezpieczne. A na moje to oboje mają tu trochę za uszami. Norris też atakuje jak sierota ze zbyt dużych odległości
0
Ja bym mu dał 3 minuty kary + dyskwalifikacja na co najmniej 9 wyścigów
0
@MichuZ44 od 2018 co wyścig coś odwala. Przecież to jest jasne
0
Ciekawe co sędziowie zrobią
2
@Rust_Cohle na bank nie ogląda F1, podejrzewam że gotuje
2
Koniec ścigania, jeśli nie będzie SC to lipa
0
@barcelonaLM sponsorzy będą jeśli będzie oglądalność, na cholerę firmy mają płacić duże pieniądze za reklamy w miejscach gdzie oglądalność jest po prostu słaba ?
0
@barcelonaLM ale te suby średnio przekładają się na oglądalność
1
@FrankliN7 prawdziwi dżentelmeni nie piją przed południem
0
@FCB_dimiC patrząc na tempo maxa ciężko mieć nadzieję na walkę o zwycięstwo. Za to może być ciekawa batalia o podium
1
@MichuZ44 zjazd niezły zaliczają
1
@barcelonaLM gdyby babcia miała wąsy.. jeden z lepszych pojedynków na Wimbledonie w XXI wieku
0
Obejrzałem właśnie kilka "commentary" stanowskiego odnośnie Wrocławia Gdańska itp. i słuchając o tym Gdańsku i tym że owy wywiad dotyczący sprawy miał miejsce na łamach gazety wyborczej z którą stano się trochę połaskotał to taką dostałem rozkmine że zniknęły lokowania produktu dotyczące justjoin.it, czyżby gazecie udało się zastraszyć tego sponsora? Na to wygląda, wiadomo że koncern "Agory" to niezła potęga i w zasadzie mogło się im to udać. Tak mnie to dzisiaj przez głowę przeszło, a jeśli były info odnośnie końca współpracy to gdzieś mi to uciekło.
1
@Kidd 1. Max
2. Max
3. Redbull
4. Leclerc
5. Max, Lando, Russell
6. Max
1. Max
2. Sainz
3. Russell
4. Stroll
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Lando
1
@michal26 my zagramy z ekipą mekambe albo barelli
2
@pikass14 jeśli nie jest to opad ulewny pod jakimś niesprzyjającym kątem to nie powinno
1
@adi7adi8 i dostajemy zawsze 3:0, wydaje mi się że to trochę casus Igi i nie będą gwiazdami
0
@Litman słabo się to zestarzało
1
@michal26 za Zagumnego oddałbym całą kadrę piłkarską, to był fenomen na rozgrywaniu, gość proponował takie piłki w mega nieoczywistych sytuacjach że ręce same chciały klaskać
0
@MichuZ44 Alpine niech wróci do formy bo Gasly jakoś mega nie plackuje:)
0
@Kgorecki2500 ale że 9 lat nikogo nie dziwi, bo mnie trochę tak xd
0
@Limaker Włochy Chorwacja. Chorwacja musi wygrać a Włochy nie mogą przegrać
1
@GeneralXavi robiąc kanał na taką skalę to było pewne że będą musieli mieć wielu sponsorów, i też nie przesadzajmy bo te reklamy trwają łącznie kilka minut. Polsat czy TVN bije ich na głowę nadal. Tak to działa a że oni robią programy na wiele różnych tematów, wysyłają gdzieś ludzi na miejsca o czym są programy no to koszty sa na bank potężne
0
@Encore fanem jakimś wielkim nie jestem ale chętnie sobie obejrzę wszystkie części jak rozwiną tą potencjalną walke między Dumbledorem a grindelwaldem