budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston równowaga w przyrodzie zostaje zachowana
2
Ale weekend Ferrari genialny xd
0
Leclerca zaraz będą dublować
1
Magnussen jaki goat dzisiaj
2
@mekston ciekawe czy faktycznie będzie jak Horner mówi że będzie jazda na mokrym, przejście na suche i znowu deszcz pod koniec
7
@KamQiX idąc tym tokiem rozumowania to wszystkie auty albo piłki dobre do 3.6mm są źle ocenione przez technologię bo akurat teraz mogła się pomylić
1
@mekston z ujęć latających po sieci był out
3
@NeroTFP1 warto pamiętać że owy turniej skończył się kilka dni wcześniej
0
@FcPortoFan1999 no ale trochę przypał odstawił. Taki będzie chyba dość spory niesmak bo to powinien być już rebreak dla zvereva, oczywiście daleko mi do mówienia że ta piłka przesądzi o wyniku spotkania ale cholera to był jednak dość ważny moment bo powinno być 2:2 a nie 1:3. Jest to spora różnica
1
@mekston dlatego niech się już kończy bo niebawem F1 a w Kanadzie pada póki co więc powinno być ciekawie
1
@mekston nic nie wyrokuje już w tym meczu bo to nie ma sensu, tylko zverev trochę przypomina siebie z legendarnego finału US open. Kluczowe momenty i chyba presja go zjada
0
@mekston no mega wiele, i tylko to ratuje ten finał bo gra nie ciekawi za bardzo
1
Zverev wczytuję protokół US open 2020.
0
Oho, jakieś problemy zdrowotne
0
To nieźle dobieram momenty aby odejść od meczu na kilkanaście minut. Choke mi robią za każdym razem
2
Ale ten mecz jest dziwny. Abstrahując już od poziomu gry bo ten też nie powala
2
No to Carlos otwiera sobie drzwi do prowadzenia 2:1
0
@mekston @FcPortoFan1999 mnie jest jakoś ciężko wierzyć w psychikę niemca. Cały czas mam przed oczami ten kabaret z US open 2020. Mimo że wygrał igrzyska to jakoś tak mam cały czas wrażenie że on na takie mecze wychodzi z pełnymi gatkami
0
Wystarczyło wyskoczyć na wybory i trochę się obraz meczu zmienił. I dobrze dla widowiska
0
@agaFCB przecież nie oddał
3
Pachnie to szybkim meczem
0
@FcPortoFan1999 nie porównuj ruuda do Carlosa.. a dwa to ruud miał tam problemy żołądkowe jak sabalenka
0
@FcPortoFan1999 pierwszy set który może się skończyć za raptem 2 gemy, to niewiele czasu na pobudkę. Hiszpan ma juz 2 piłki na 5:2 i serwis.
1
Strasznie zverev nie dojeżdża na początku tego meczu. Niech szybko się ogarnie bo żeby się nie skończyło na szybkim 3:0
0
@Pawlak1992 szkoda że obaj nie mogą wygrać bo chciałbym żeby obaj wygrali tego szlema. Jeśli chodzi o mój typ to 3:1 Hiszpan
0
@agaFCB szkoda Włoszki, dzisiaj życzyłem jej sukcesu żeby udokumentować tak wspaniały turniej w jej wykonaniu tytułem
0
@kigani no i tu się muszę z Tobą zgodzić, grunt że masz rację we wszystkim i nic takiego nie pisałeś, pozdrawiam miłej niedzieli
3
@kigani oczywiście, ty jesteś zdrowy i jedyny co cokolwiek tutaj kuma. Potrzeba tylko tak kumajacych jak ty
Czy ja gdzieś pisałem że jest piękna albo brzydka ? Czy ja w jakikolwiek sposób zasugerowałem że jej uroda bądź jej brak wpływa na to że jest czy będzie gwiazdą?
3
@kigani a tutaj dowód na to że nie mówiłeś że Iga będzie gwiazdą światowego formatu
https://zapodaj.net/plik-Z5k644qdIk
0
@AbelKabel no więc na przykładzie RB dokładnie widać ile znaczy dobry kierowca a zajebiaszczy kierowca :)