budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powalczyli chociaż trochę ale Leal dzisiaj załatwił sprawę. Robił facet różnicę
2
@JordiAlbion jeden z największych w historii. Cała tamta kadra Brazylii to był sztos
0
@tristan87 Hajto nie lubi za bardzo panów z KS, tylko Pol jest problemem bo on tam w nikogo szpileczek nie wbija i nie ma się jak do niego przypierniczyć
0
Ładnie dają darmowe asy lealowi. Ciężko będzie to wyciągnąć
1
@NeroTFP1 właśnie spojrzałem na kursy i na ige poniżej 1.10
Pytanie czy nie będzie jakiegoś gwałtu poniżej godziny bo znowu część kibiców nie zdąży w ogóle na mecz dojechać..
0
@FcPortoFan1999 dopiero po ? Kurła, przed meczem już wjeżdżała trenerówka
0
@robsons23 w Barcelony już nie ma sprzedaży, teraz modne jest rozwiązanie kontraktu i oddanie byle komu za darmo
1
Zalewski skurcz czy coś strzeliło? Pół kadry się posypie do euro
0
@mekston ruud ma chyba 3 finały 2 RG i usopen
4
@Comentateiro 1:3
1
A może Probierz za Flicka?
Balon ale będzie nadymany.
0
@FcPortoFan1999 mógł nie podjadać sabalence
3
Na korcie jelitówka
Na narodowym Probierzówka
Potrzebna jeszcze cytrynówka i jest hattrick
8
Centrostrzał zawsze groźna broń na polskich boiskach.
0
Ale to będzie chodzić, Niderlandy w strachu
1
@mekston ale można było nie startować czasu w ogóle, podali kilka minut przed treningiem że czas ruszy normalnie ale na tor przed kilkanaście minut nie wyjadą bo porządkowi usuwają zalegającą wodę
4
Sędziowie w F1 to też jest wyższy poziom odklejenia. Czas treningu leci ale nikt nie może na tor wyjechać bo usuwają kałuże wody :D @mekston @Encore @Kessie @Kidd @lucas/catalan @MichuZ44
0
@Popitek12 powalczy ruud. Zverev ma dużo więcej w nogach. A ruud od poniedziałku mial wakacje.
0
@Popitek12 tak łatwo skresliles potężnego wikinga ?
0
@mekston działał w najważniejszych momentach dla losów spotkania, to cechuje mistrzów więc chyba nie ma co tutaj narzekać
0
@takisobiektos a zverev się znowu skicha przed kiblem. Obojętnie kto tam nie trafi brak zwycięstwa Hiszpana będzie sporą niespodzianką
0
@mekston może trochę ale też bez przesady bo zaraz znowu wpadniemy w narrację że Carlos bez serwisu to wygrał.
1
@PatrychoO a to są zapowiedzi że będzie mafia 4 ? Kurde chciałbym bardzo. Jedna z lepszych gier jakie ogrywałem
0
@Encore jak serwuje lepiej ? Asów mają tyle samo, podwójnych Włoch ma więcej, procent trafiania 1 serwisu lepszy u Hiszpana
Procent wygrania też mają bliski Włoch chyba 2 czy tam 3 procent lepszy
0
@Colon no tak bo to jest do 5 wygranych setów.. może Włoch odpali jeszcze
1
@Kessie zadziwia mnie fakt jak spisuje się tylne koło a w zasadzie opona, po niedzieli wpadam do was na warsztat i ściągacie mi felgi, po cholerę one są
0
Po zawodach, Włoch fizycznie już jest 2 klasy za Hiszpanem. A tak dyskutowałem dzisiaj ze znajomym i się zgodziliśmy że Włoch to jedynie max w 4 setach może to wygrać. 5 setów to Hiszpan na pole position
0
@mekston smecze smeczami, pamiętam legendarny forehand djokovicia z federerem chyba w 2011 w usopen jak Roger serwował po mecz w 5 secie Serb strzelił rakietę ziemia powietrze trafił i się Szwajcar posypał strasznie i odpadł rzecz jasna
0
@Colon kurde nie widziałem tego gema na 6:4 teraz wróciłem a tu niespodzianka i po secie
1
@esem91 szefito, wielki props za takie podejście