0

Powalczyli chociaż trochę ale Leal dzisiaj załatwił sprawę. Robił facet różnicę

2

@JordiAlbion jeden z największych w historii. Cała tamta kadra Brazylii to był sztos

0

@tristan87 Hajto nie lubi za bardzo panów z KS, tylko Pol jest problemem bo on tam w nikogo szpileczek nie wbija i nie ma się jak do niego przypierniczyć

0

Ładnie dają darmowe asy lealowi. Ciężko będzie to wyciągnąć

1

@NeroTFP1 właśnie spojrzałem na kursy i na ige poniżej 1.10
Pytanie czy nie będzie jakiegoś gwałtu poniżej godziny bo znowu część kibiców nie zdąży w ogóle na mecz dojechać..

0

@FcPortoFan1999 dopiero po ? Kurła, przed meczem już wjeżdżała trenerówka

0

@robsons23 w Barcelony już nie ma sprzedaży, teraz modne jest rozwiązanie kontraktu i oddanie byle komu za darmo

1

Zalewski skurcz czy coś strzeliło? Pół kadry się posypie do euro

0

@mekston ruud ma chyba 3 finały 2 RG i usopen

4

1

A może Probierz za Flicka?
Balon ale będzie nadymany.

0

@FcPortoFan1999 mógł nie podjadać sabalence

3

Na korcie jelitówka
Na narodowym Probierzówka
Potrzebna jeszcze cytrynówka i jest hattrick

8

Centrostrzał zawsze groźna broń na polskich boiskach.

0

Ale to będzie chodzić, Niderlandy w strachu

1

@mekston ale można było nie startować czasu w ogóle, podali kilka minut przed treningiem że czas ruszy normalnie ale na tor przed kilkanaście minut nie wyjadą bo porządkowi usuwają zalegającą wodę

4

Sędziowie w F1 to też jest wyższy poziom odklejenia. Czas treningu leci ale nikt nie może na tor wyjechać bo usuwają kałuże wody :D @mekston @Encore @Kessie @Kidd @lucas/catalan @MichuZ44

0

@Popitek12 powalczy ruud. Zverev ma dużo więcej w nogach. A ruud od poniedziałku mial wakacje.

0

@Popitek12 tak łatwo skresliles potężnego wikinga ?

0

@mekston działał w najważniejszych momentach dla losów spotkania, to cechuje mistrzów więc chyba nie ma co tutaj narzekać

0

@takisobiektos a zverev się znowu skicha przed kiblem. Obojętnie kto tam nie trafi brak zwycięstwa Hiszpana będzie sporą niespodzianką

0

@mekston może trochę ale też bez przesady bo zaraz znowu wpadniemy w narrację że Carlos bez serwisu to wygrał.

1

@PatrychoO a to są zapowiedzi że będzie mafia 4 ? Kurde chciałbym bardzo. Jedna z lepszych gier jakie ogrywałem

0

@Encore jak serwuje lepiej ? Asów mają tyle samo, podwójnych Włoch ma więcej, procent trafiania 1 serwisu lepszy u Hiszpana
Procent wygrania też mają bliski Włoch chyba 2 czy tam 3 procent lepszy

0

@Colon no tak bo to jest do 5 wygranych setów.. może Włoch odpali jeszcze

1

@Kessie zadziwia mnie fakt jak spisuje się tylne koło a w zasadzie opona, po niedzieli wpadam do was na warsztat i ściągacie mi felgi, po cholerę one są

0

Po zawodach, Włoch fizycznie już jest 2 klasy za Hiszpanem. A tak dyskutowałem dzisiaj ze znajomym i się zgodziliśmy że Włoch to jedynie max w 4 setach może to wygrać. 5 setów to Hiszpan na pole position

0

@mekston smecze smeczami, pamiętam legendarny forehand djokovicia z federerem chyba w 2011 w usopen jak Roger serwował po mecz w 5 secie Serb strzelił rakietę ziemia powietrze trafił i się Szwajcar posypał strasznie i odpadł rzecz jasna

0

@Colon kurde nie widziałem tego gema na 6:4 teraz wróciłem a tu niespodzianka i po secie

1

@esem91 szefito, wielki props za takie podejście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?