2

@kigani właśnie dla takich wypocin jak pisanie że czegoś nie napisałeś albo La Bamba nie umie czytać miałem nadzieję że dostałeś bana na zawsze bo to chłopie zakrawa o jakieś problemy psychiczne. Różne tu można czytać wywody od Vegety dodiego czy innych asów La bamby ale tamci przynajmniej nie zmieniają zdania co drugi wpis. A Ty mi tu chrzanisz że czegoś nie powiedziałeś - w sumie się zgadzam. Ty to napisałeś a nie powiedziałeś. Ale w zasadzie to 90 % La rambli sobie to wymyśliło i przypisało do Ciebie. Akurat miałeś pecha i Tobie to wszyscy przykleili. Jest takie powiedzenie odnośnie internetu i rodziców które można by tutaj śmiało przytoczyć.
I tak nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Tylko Ty to umiesz. Sorry że jestem głupi, taki się urodziłem

0

@AbelKabel no więc wg Twojej opinii o aucie no to drugi kierowca redbulla powinien być cały czas tylko za maxem no bo przecież to samochód wygrywa a nie kierowca. A jak sobie spojrzysz na wyniki od 3-4 lat to mimo wszystko nie często tak było

0

@AbelKabel skoro nie oglądasz F1 no to dlaczego twierdzisz że Redbull ma dominujące auto ?

4

@kigani nie wierzę w to co czytam że takie wypociny pisze gość który twierdzi że Iga przez swój nieatrakcyjny wygląd nigdy nie będzie gwiazdą światowego formatu. To się nie mieści w głowie jak Ty śmiesz bronić sukces który osiąga polka?

0

@takisobiektos tekst stulecia na La bambie.
Co ciekawe ona nadal nie jest gwiazdą.. ciężko jest jak się człowiek nie urodzi cudownie piękny.

0

@AbelKabel to nie samochód robi różnicę

11

Skąd Max wyciągnął ten czas, gość jest niemożliwy.

2

@tomek8756 odcinek autostrady Poznań wschód - Poznań zachód to stan umysłu

8

Iga z pogłosem, Kierwinski wytłumaczy na lajcie

0

@jaras121 wakacje ma, mam nadzieję że dożywotnie

0

@Szklaner albo taki skrót: Igarros

2

@mekston czekam na umowę Igi z Pepco albo textil market bo boje się że w wimbledonie nie będzie miała w czym grać..

3

67 minut i po meczu. Iga Świątek 4 raz w karierze a trzeci raz z rzędu wygrywa Roland Garros. 5 tytuł wielkoszlemowy dla Polki stał się faktem.
Mimo to pamiętajmy że nie jest gwiazdą światowego formatu ale daje radę ;)

0

@Encore rowerek z Potapovą gorszy, bo się Iga nawet nie rozgrzała a już ją wypraszali z kortu

1

@michal26 no tak ale dzisiaj startuje turniej i są 2-3 max 4 panie które "mogą" walczyć o półfinały chociażby. A w złotej chyba erze tenisa kobiet było tych pań więcej. I wydaje mi się że ich regularność w docieraniu do kluczowych faz była lepsza

2

@WiernyKibic111 nie jesteś w stanie tego porównać, aczkolwiek uważam że tamte czasy miały więcej zawodniczek na absolutnym Top poziomie i realnie walczących o wielkie szlemy

1

@TheNekro94 snooker, dart, ręczna. Niebawem szermierka wioślarstwo i kajakarstwo

0

@spacer na nawierzchni ziemnej jest aktualnie poza zasięgiem

0

Pierwsze gemy świetne dla Włoszki, trochę błędów Igi ale ona też grała dobrze, Iga zaczęła trafiać no i dzieje się to co raczej wszyscy zakładali. Ciekawe jak 2 set bo Iga wpadła w swój rytualny trans

2

Wymiana turnieju u Pań? Może być

1

@NeroTFP1 nie będziemy Ci spojlerowac jaki jest wynik na Eurosport

3

Ale Iga trzaska samoloty po autach

3

@tomek8756 a może jadła jeden posiłek dziennie: od rana do wieczora

6

@AFA akurat nie po Tobie La Bamba spodziewa się takich wpisów..

2

@zadafcb pośrednie czy miękkie ? @mekston paseczki zjechane to ciężko poznać

0

@FcPortoFan1999 oczywiście, daleko mi do tego żeby mu wróżyć karierę, ale coś chłopak potrafi. Nadzieję mieć warto że ktoś poza Hubertem coś tam w przyszłości osiągnie

0

@FcPortoFan1999 i nasz sobie nieźle radzi, może coś z chłopaka będzie
Mamy 4:2 z przełamaniem

1

@tomek8756 czas na zakup białej kapusty w Biedronce z której wyskoczy pingwin albo wielbłąd

0

@Jakchcesz w których nie wygrał oczywiście, szkoda że wiele takich spotkań nie mieli

1

@Kidd 2:0 spokojne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?