budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kigani właśnie dla takich wypocin jak pisanie że czegoś nie napisałeś albo La Bamba nie umie czytać miałem nadzieję że dostałeś bana na zawsze bo to chłopie zakrawa o jakieś problemy psychiczne. Różne tu można czytać wywody od Vegety dodiego czy innych asów La bamby ale tamci przynajmniej nie zmieniają zdania co drugi wpis. A Ty mi tu chrzanisz że czegoś nie powiedziałeś - w sumie się zgadzam. Ty to napisałeś a nie powiedziałeś. Ale w zasadzie to 90 % La rambli sobie to wymyśliło i przypisało do Ciebie. Akurat miałeś pecha i Tobie to wszyscy przykleili. Jest takie powiedzenie odnośnie internetu i rodziców które można by tutaj śmiało przytoczyć.
I tak nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Tylko Ty to umiesz. Sorry że jestem głupi, taki się urodziłem
0
@AbelKabel no więc wg Twojej opinii o aucie no to drugi kierowca redbulla powinien być cały czas tylko za maxem no bo przecież to samochód wygrywa a nie kierowca. A jak sobie spojrzysz na wyniki od 3-4 lat to mimo wszystko nie często tak było
0
@AbelKabel skoro nie oglądasz F1 no to dlaczego twierdzisz że Redbull ma dominujące auto ?
4
@kigani nie wierzę w to co czytam że takie wypociny pisze gość który twierdzi że Iga przez swój nieatrakcyjny wygląd nigdy nie będzie gwiazdą światowego formatu. To się nie mieści w głowie jak Ty śmiesz bronić sukces który osiąga polka?
0
@takisobiektos tekst stulecia na La bambie.
Co ciekawe ona nadal nie jest gwiazdą.. ciężko jest jak się człowiek nie urodzi cudownie piękny.
0
@AbelKabel to nie samochód robi różnicę
11
Skąd Max wyciągnął ten czas, gość jest niemożliwy.
2
@tomek8756 odcinek autostrady Poznań wschód - Poznań zachód to stan umysłu
8
Iga z pogłosem, Kierwinski wytłumaczy na lajcie
0
@jaras121 wakacje ma, mam nadzieję że dożywotnie
0
@Szklaner albo taki skrót: Igarros
2
@mekston czekam na umowę Igi z Pepco albo textil market bo boje się że w wimbledonie nie będzie miała w czym grać..
3
67 minut i po meczu. Iga Świątek 4 raz w karierze a trzeci raz z rzędu wygrywa Roland Garros. 5 tytuł wielkoszlemowy dla Polki stał się faktem.
Mimo to pamiętajmy że nie jest gwiazdą światowego formatu ale daje radę ;)
0
@Encore rowerek z Potapovą gorszy, bo się Iga nawet nie rozgrzała a już ją wypraszali z kortu
1
@michal26 no tak ale dzisiaj startuje turniej i są 2-3 max 4 panie które "mogą" walczyć o półfinały chociażby. A w złotej chyba erze tenisa kobiet było tych pań więcej. I wydaje mi się że ich regularność w docieraniu do kluczowych faz była lepsza
2
@WiernyKibic111 nie jesteś w stanie tego porównać, aczkolwiek uważam że tamte czasy miały więcej zawodniczek na absolutnym Top poziomie i realnie walczących o wielkie szlemy
1
@TheNekro94 snooker, dart, ręczna. Niebawem szermierka wioślarstwo i kajakarstwo
0
@spacer na nawierzchni ziemnej jest aktualnie poza zasięgiem
0
Pierwsze gemy świetne dla Włoszki, trochę błędów Igi ale ona też grała dobrze, Iga zaczęła trafiać no i dzieje się to co raczej wszyscy zakładali. Ciekawe jak 2 set bo Iga wpadła w swój rytualny trans
2
Wymiana turnieju u Pań? Może być
1
@NeroTFP1 nie będziemy Ci spojlerowac jaki jest wynik na Eurosport
3
Ale Iga trzaska samoloty po autach
3
@tomek8756 a może jadła jeden posiłek dziennie: od rana do wieczora
6
@AFA akurat nie po Tobie La Bamba spodziewa się takich wpisów..
2
@zadafcb pośrednie czy miękkie ? @mekston paseczki zjechane to ciężko poznać
0
@FcPortoFan1999 oczywiście, daleko mi do tego żeby mu wróżyć karierę, ale coś chłopak potrafi. Nadzieję mieć warto że ktoś poza Hubertem coś tam w przyszłości osiągnie
0
@FcPortoFan1999 i nasz sobie nieźle radzi, może coś z chłopaka będzie
Mamy 4:2 z przełamaniem
1
@tomek8756 czas na zakup białej kapusty w Biedronce z której wyskoczy pingwin albo wielbłąd
0
@Jakchcesz w których nie wygrał oczywiście, szkoda że wiele takich spotkań nie mieli
1
@Kidd 2:0 spokojne