budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wstydu nie ma, po części można uznać ten mecz za jakiś sukces. Były naprawdę fajne momenty w tym meczu gdzie nasi coś tam pogrywali i zagrażali rywalom. Przynajmniej trafiony wynik i kupon zwycięski.
0
Szymański narazie kiepsko, mało widoczny
Bednarek jak to w kadrze przeważnie.
Z tych którzy byli spisywani na straty to wyróżniłbym jednak Salamona, agresywny odważny i pewny w interwencjach.
0
No i wpadło, byle się teraz worek nie rozwiązał z bramkami
0
Trochę panika w tym naszym polu karnym, Holendrzy dość łatwo tworzą sobie sytuacje na szczęście nasze póki co nie mogą skutecznie wykończyć
5
Dobrze że nie doznał urazu podczas cieszynki
0
Coś pięknego historia dzieje się na naszych oczach xd
1
5 minut i już tak z 3 razy byli dość niebezpiecznie w naszym polu karnym
0
@tomek8756 w końcu pojawia się jakiś długo oczekiwany głos rozsądku:)
0
Abstrahując od tych wszystkich spraw wokół Czesia Michniewicza to przyznaje że jako taki ekspert w studiu robi mega robotę i fajnie po prostu się go słucha
0
@Johnnie_Walker 2:1 Holandia
1
I tyle z dobrego wyniku teamu Roberta w le mans..awaria samochodu
1
@mekston kiedyś mi wpadł jakiś artykuł że obecność Pereza przynosi dużo większy hajs dla RB niż Max, nie pamiętam gdzie to było i ciekawe czy to prawda
5
@Xpert77 no szkoda ale niestety wynikami się nie bronił.
Tak zaraz napiszecie że Perez też się nie broni tylko że przede wszystkim przynosi ze sobą wielki worek z pieniędzmi od sponsorów którzy za nim podążają. Do tego jest potulny
1
@chavez mnie najbardziej ciekawi czy od mniej więcej godziny 17 będziemy już rozrysować na 125 sposobów co musi się stać żebyśmy awansowali
2
@barcelonaLM Sulejman
0
Ale kanał sportowy padł z oglądalnością, chyba za dużo powielania tego samego 4-5 razy dziennie i źle to wygląda na początku euro. Ciekawe jak będzie jutro po meczu naszych orłów
1
Skuteczność Hiszpanii wybitną, Chorwacja ma swoje szanse ale tego im brakuje.
0
@FcPortoFan1999 nie no gdzie, wolę na jakiś RMF wysłać
1
@FcPortoFan1999 pewnie jakiś z koalicji który nie dostał się do europarlamentu żeby miał co jeść przez kilka dni chociaż
1
@mekston dla niektórych się zaczyna a niektórzy tam nawet nie docierają:)
1
No i przynajmniej padały bramki i było do oglądać
0
Remontade czas zacząć;)
1
Sane strasznie jest samolubny, do tej pory każdy kontakt z piłką to klapki na oczy i sam.
0
@Kgorecki2500 moga dostać z 6:0 z Holandią a potem wszystko wygrać xd
1
Niemiecka manitka
Edit. A jednak spalony
0
@Transu96 kocem go nakryj
3
Za takie faule niech im 10 władują. Kit że to Niemcy, niech im za tego palanta wciskają ile fabryka dała
2
Pachnie to długą kontuzją
3
Mam nadzieję że za Flicka będzie można oglądać takie agresywne i szybkie atakowanie pola karnego przez 2-3 zawodników. Przed podaniem Gundogana tam chyba nawet 4 było przed linią piłki i pełny speed na bramkę rywala.
0
Młodzież się bawi nieźle