1

Wstydu nie ma, po części można uznać ten mecz za jakiś sukces. Były naprawdę fajne momenty w tym meczu gdzie nasi coś tam pogrywali i zagrażali rywalom. Przynajmniej trafiony wynik i kupon zwycięski.

0

Szymański narazie kiepsko, mało widoczny
Bednarek jak to w kadrze przeważnie.
Z tych którzy byli spisywani na straty to wyróżniłbym jednak Salamona, agresywny odważny i pewny w interwencjach.

0

No i wpadło, byle się teraz worek nie rozwiązał z bramkami

0

Trochę panika w tym naszym polu karnym, Holendrzy dość łatwo tworzą sobie sytuacje na szczęście nasze póki co nie mogą skutecznie wykończyć

5

Dobrze że nie doznał urazu podczas cieszynki

0

Coś pięknego historia dzieje się na naszych oczach xd

1

5 minut i już tak z 3 razy byli dość niebezpiecznie w naszym polu karnym

0

@tomek8756 w końcu pojawia się jakiś długo oczekiwany głos rozsądku:)

0

Abstrahując od tych wszystkich spraw wokół Czesia Michniewicza to przyznaje że jako taki ekspert w studiu robi mega robotę i fajnie po prostu się go słucha

0

@Johnnie_Walker 2:1 Holandia

1

I tyle z dobrego wyniku teamu Roberta w le mans..awaria samochodu

1

@mekston kiedyś mi wpadł jakiś artykuł że obecność Pereza przynosi dużo większy hajs dla RB niż Max, nie pamiętam gdzie to było i ciekawe czy to prawda

5

@Xpert77 no szkoda ale niestety wynikami się nie bronił.
Tak zaraz napiszecie że Perez też się nie broni tylko że przede wszystkim przynosi ze sobą wielki worek z pieniędzmi od sponsorów którzy za nim podążają. Do tego jest potulny

1

@chavez mnie najbardziej ciekawi czy od mniej więcej godziny 17 będziemy już rozrysować na 125 sposobów co musi się stać żebyśmy awansowali

2

@barcelonaLM Sulejman

0

Ale kanał sportowy padł z oglądalnością, chyba za dużo powielania tego samego 4-5 razy dziennie i źle to wygląda na początku euro. Ciekawe jak będzie jutro po meczu naszych orłów

1

Skuteczność Hiszpanii wybitną, Chorwacja ma swoje szanse ale tego im brakuje.

0

@FcPortoFan1999 nie no gdzie, wolę na jakiś RMF wysłać

1

@FcPortoFan1999 pewnie jakiś z koalicji który nie dostał się do europarlamentu żeby miał co jeść przez kilka dni chociaż

1

@mekston dla niektórych się zaczyna a niektórzy tam nawet nie docierają:)

1

No i przynajmniej padały bramki i było do oglądać

0

Remontade czas zacząć;)

1

Sane strasznie jest samolubny, do tej pory każdy kontakt z piłką to klapki na oczy i sam.

0

@Kgorecki2500 moga dostać z 6:0 z Holandią a potem wszystko wygrać xd

1

Niemiecka manitka
Edit. A jednak spalony

0

@Transu96 kocem go nakryj

3

Za takie faule niech im 10 władują. Kit że to Niemcy, niech im za tego palanta wciskają ile fabryka dała

2

Pachnie to długą kontuzją

3

Mam nadzieję że za Flicka będzie można oglądać takie agresywne i szybkie atakowanie pola karnego przez 2-3 zawodników. Przed podaniem Gundogana tam chyba nawet 4 było przed linią piłki i pełny speed na bramkę rywala.

0

Młodzież się bawi nieźle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?