budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk brakuje to im napadziora jak van nistelrooy
0
Van dijka już chyba nigdy nikt nie przedrybluje
0
Koniec Anglia perfekcyjnie strzelała karne
2
Ale to zmaścił akanji
0
@AmigoBlancos Anglia po dogrywce 2:1
Holandia 3:1
1
@Kidd 1. Max
2. Max
3. Mclaren
4. Piastri
5. Max Lando piastri
1. Max
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Stroll
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
4
@FcPortoFan1999 jesteś zaprawiony w boju oglądając najlepszą ligę trzeciego świata xd
3
Ale paździerz serwują w tym drugim ćwierćfinale
2
@GeneralXavi piękna modlitwa Mister
1
@VamoSBarca88 po co na taką gnide ma iść hajs z naszych kieszeni ? Niech nie zatruwa powietrza którym oddychamy
0
@tristan87 rozebrać do naga, przywiązać do drzewa w lesie a dzikie zwierzaki się nim zajmą.
1
@Ozc kodeki to się kiedyś wgrywało na kompie żeby film na v-playerze obejrzeć
12
Największe wzmocnienie Hiszpanii to żółta kartka dla Moraty poza boiskiem i pauza w 1/2 xD tak flashscore pokazuje
0
@Adx555 ale on chyba dostał drugą żółtą
0
@thcmenel420 chociaż z 2k euro aby chwilę gnojka wykarmić
1
Gramy do momentu wyrównania
7
Kur*a niech ktoś weźmie tego torresa i laporta mu jeszcze za to zapłaci. Jestem za
0
@Sulimo timing idealny :)
0
Coś pięknego. Merino bohaterem
0
@FcPortoFan1999 już jesteś na dywaniku, szykuj pupe bo leją pachem
0
@DragonxNF i Alonso
1
@Derean to nie jest piłkarz
3
Bez faulu.. Taylor jest gwiazdą spotkania.
0
Torres drybling i potykanie się o własne nogi 99
0
No i skończyło się tak jak większość przewidywała. Hiszpania raczej odpadnie. Z przodu same placki
0
Carvajal w obronie dzisiaj sztos
0
Kroos z 3 żółtą kartką w tym meczu
1
@mekston przecież nawet Ba loua z Lecha jest lepszy
0
I bardzo kurka dobrze. Olmo z bramką Lamine z asystą
1
@aspr1me paleta 25mm grubej