1

@Kidd albo zrobi w konia PSG i podpisze z tym Paris fc czy jakoś tak

2

@mekston @Kessie a gdzie będą formułami na tych Igrzyskach jeździć ? Nie widziałem żeby w Paryżu tor zrobili..chyba że wokół wieży Eiffla. Albo na Paulu ryśku. Chyba że podpisali umowę i to wyniki ze SPA będą uznane jako te olimpijskie..

0

@barcelonaLM coś jak u nas z drogami na euro. Do dzisiaj wiele z wtedy założonych nie powstało

0

@blakkudium typowo wygląda to na akcje typu Nico da zgodę ale Barcelona nie kupi bo nie będzie kasy, czuję to po kościach. Więc skończy się na nowym kontrakcie dla Roberto i lecimy po tryplet z ferranem i fatim :)

3

@Kapitan hawk to niezła dyskusja

4

@Arden niech on najpierw ogarnie co oznacza dostać wędkę w piłce xd

4

@Comentateiro szef takiego przedsiębiorstwa może nie mieć o tym pojęcia, tam ludzie się nie zwalniają, nie było takiej sytuacji

2

@Luciano99 no i pięknie, i kolejny raz udowadniasz jak pozwalasz pracownikom wybierać, mało kto jako pracodawca to potrafi. Wieczny props

0

@Borneo zdaje się że gavi dr Jong i pedri na bank nie zagrają, ale najszybciej z nich chyba pedri ma być dostępny

2

@Kessie ale wy macie 2500 brutto za pełen etat przecież, nie próbuj nas oszukać

1

@KamQiX zależy co będzie z tą stopą ale po tym wpisie ciężko się spodziewać że to jakieś zwykłe skręcenie czy coś takiego..
No i to pokazuje że ma ze wszystkim problemy więc co, mamy na kimś takim znowu coś próbować budować ? Z jego horrendalną pensją?

0

@Blanco16 już jest tutaj
Tylko ja po tej kontuzji jak się wyleczy fati to bym codziennie wstawiał artykuł post : Fati kolejny dzień bez kontuzji. Bo tych dni byłoby mniej a co za tym idzie postów..

0

@Szklaner i Twój nick jeszcze idealnie się wpisuje w nowego "Boga" Barcelony :D

1

@mekston usuń oznaczenie bo gość ma wakacje

1

@Nazio_87 nie ma na to szans. Kiepy dały mu taki kontrakt, że większość z nas na jego miejscu z takim zdrowiem wypełniałoby kontrakt do końca. Dodatkowo widząc że nowy Messi nie poradził sobie w Brighton tym bardziej nikt go nie weźmie

0

@Nazio_87 wszystkie te wodne sporty też spoko, kajakarze wioślarze czy te spływy

1

@MichuZ44 no i prawidłowo, niech pokażą że mają jaja zwłaszcza że istnieje ryzyko że mogą nie dowieść nawet żadnego mistrzostwa. Chociaż wydaje że jako kierowca powinien Max to dowieźć zwłaszcza póki zwycięzcy wyścigów się cały czas zmieniają a on mimo wszystko gdzieś tam w czołówce jest

1

@barcelonaLM przecież marcepanowe są najlepsze..ja z merci jem tylko te :D i ewentualnie orzechowe

0

@lucas/catalan dodatkowo Toto Wolf który ma spore udziały w Mercedesie jest jego agentem :)

0

A tego Lamine w końcu dodali do fc24 ? Gdzieś czytałem że miał być ale ponoć tylko do tego dodatku euro. Prawda to fani gry ?

1

@mekston nie no właśnie myślę że to bez sensu, a raczej żaden z dostępnych na przyszły sezon nagle nie opuści obecnego teamu i dołączy do wiliamsa. Bo to jedynie byłaby opcja, dołącz od sierpnia a nie od stycznia.

1

@MichuZ44 zapowiada się ciekawie, w końcu Perez coś pojechał i udało się punkty złapać i to tak pół żartem pół serio no to nie zdobył ich dużo mniej niż Max a skąd obaj startowali to wiemy. Także no ten weekend w Belgii będzie miał wiele takich ciekawych walk drugiej kategorii

2

@patrix211 ale sympatyczny sierżant ostatnio nieźle sobie poczyna, przynajmniej dojeżdża bez zbędnego bałaganu:)

2

@vangoor powiem Ci tak, kupując używane auto nie ważne czy będzie miało rok, dwa czy pięć to zawsze się coś znajdzie do zrobienia albo było robione. Rzadko się zdarza aby ludzie sprzedawali auta w idealnym stanie. Ja już kupiłem 3 auta z salonu poleasingowego które miały 3-4 lata i jako że uznaje iż to nie jest nowe auto no to też nie wymagałem cudów. Ale z autami nie miałem/ nie mam żadnych poważnych problemów oprócz cyklicznych podstawowych wymian.

1

@vangoor do 60k to bym szukał w jakiś salonach poleasingowych bo to już można fajne auto znaleźć

0

@Tasde umiem to czytać, za długo już człowiek śledzi F1 i na niejednym wyścigu też byłem. Okej, na pierwszy rzut oka na gorąco wydawało się że max zdecydowanie przesadził, po onboardach już az tak tego pewny nie jestem ale to co się dzieje w sędziowaniu od x lat no to wiemy jako oglądający sport że to się mówiąc delikatnie kupy nie trzymie

1

@4drian0 wejdzie na La bambe to się dowie

0

@SeWo77 ja znam z dwadzieścia maxow jako psy i jaki z tego morał? Jedyne co potrafisz w życiu i osiągnąłeś to obrażanie ludzi których nie znasz w internecie? Gratuluję, jesteś goatem

0

@SeWo77 jak można pisać że ktoś ma imię po psie ? A Ty masz po kim ? Po wielbłądzie? Po małpie?

0

@Tasde ok, ale tutaj jeździł nie będąc atakowanym. Z tego co oglądam formułę od 20 lat no to 98% kierowców którzy się bronią zmieniają tor jazdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?