budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
No dupa piecze jak się spojrzy jakie mają armaty z przodu. U nas jedna armata w postaci siedemnastolatka i banda procarzy.
0
Przynajmniej mają lewego skrzydłowego bo u nas coś krucho to wygląda na tej pozycji.
0
@Lionel_Messi10 mała suma za zerwanie umowy z Nike która trwa jeszcze 2 lata ? Brzmi trochę kuriozalnie
2
@KrychaFCB powiedzieć że zesrali się metr przed kiblem to nic nie powiedzieć. Frajerstwo sezonu w CS chyba właśnie poznaliśmy
0
@ObiektywnyKibic121 za xaviego co było ? Obrona grała tak wysoko że 95% szybkich wypadów pachniało straconym golem.
1
@barcelonaLM i nawet z Wisłą udało się przegrać
1
Może i nie kupimy nikogo na LS w tym sezonie ale za to w przyszłym też nie kupimy nikogo na LS i ŚN bo za co :(
1
@macio_944 mam tak samo ze skokami i koszykowką, ewentualnie jakieś dobre hity w NBA obejrzę a jeszcze z 3-4 lata temu oglądałem dużo
3
@macio_944 piękny sport, tylko trzeba rozumieć trochę więcej niż to co się widzi w TV jak jeżdżą w "kółko"
1
@macio_944 i za dwa tygodnie wracają też oponiarze:)
1
@Encore ja się zastanawiam czy YouTube nie zablokuje izaka za takie gwałty.. G2 tak zmiażdżyło spirit że aż ciężko uwierzyć. Ostatnie 3 mapy spirit w kolonii to 8-39. Straszna statystyka
2
@Marlon85 i to jakie trójki, bo to nie były łatwe rzuty po wykonaniu rywali. Cały czas pod presją. Przekozak
0
@FcPortoFan1999 tak jest, od x lat codziennie wstaje najpóźniej o 5 w dni robocze więc to logiczne. Z jednej strony fajnie bo mam dłuższy dzień i tak jak teraz np skosilem już trawę, zrobiłem żonie śniadanie, byłem z psami na spacerze a to dopiero 9 xd
1
@hefaj6 dokładnie, ja jestem w tzw wieku "Chrystusowym" więc niewiele starszy od Ciebie ale to jest niepojęte jak sobie przypomnę że 7-8 lat temu mogłem pracować po 15-16 h dziennie i tak robiłem długi czas. Po czym spało się 4-5 h i od nowa. Organizm totalnie nie miał z tym problemu. Teraz nie mówię że nie wytrzymuje 8-10 h w pracy bo to spokojnie ale z dnia na dzień czuć jak się nawarstwia zmęczenie. Śmiałem się kilka lat temu z kolegów którzy mieli wtedy 33-35 lat i mówili że tak będzie..no cholera to nie było śmieszne :)
0
@FcPortoFan1999 przyzwyczajenie, jak nie pracuje to i tak od 5:30-6 już mam oczy otwarte więc dzisiaj zaszalałem :)
3
Jak to fajnie mieć wolny dzień po 19 z rzędu w pracy i wstawaniu codziennie przed 5. Spanie dzisiaj do 6:30 to jak maraton snu :) kilka lat temu jeszcze w ogóle by to mnie nie ruszało no ale dzisiaj nie powiem odczuwam cholerne zmęczenie. Starzejcie się powoli bo to jest straszne jak szybko człowiek uświadamia sobie na ile mniej można sobie pozwolić niż jeszcze w zasadzie nie tak dawno temu..
0
@norbi77 no tylko co w tym dziwnego. Z wyświetlaniami idą sponsorzy i ich stawki. Dla mnie to jest zdziwienie na zasadzie że szefowa sklepu chce zarabiać pieniądze. A to że w takie aferki jest mistrzem no to biznes idzie. Ja tam nie wiem ale akurat prowadzę swoją firmę i trochę człowiek bardziej się cieszy w miesiącach kiedy pieniędzy jest więcej a nie mniej.
0
@norbi77 a możesz mi wytłumaczyć jak on ma się nie martwić wyświetleniami skoro z tego zarabia kasę ? Bo ja tego nie rozumiem
3
https://x.com/D_Tarczynski/status/1820857228594688282
Złoto
0
@kiper09 chyba średnio z tym kanałem PiS wyszło:P
5
@DLFCB tj swego rodzaju mistrzostwo, ale też pokazuje jacy durnie zajmują jakie stanowiska w naszym kraju..to jest najbardziej przerażające. Jakis gość z Twittera poddał w wątpliwość to nagranie a to raczej powinni zrobić "rzetelni dziennikarze" zanim zaczną się podniecać.
4
Stanowski oficjalnie przeszedł X. Jak i cały internet. Co im podkłada skórki od bananów a oni się wypierniczają..
1
@Sapos93 @Dari0G jeśli to faktycznie zagrywka Stana, a chyba możemy się spodziewać że tak jest to przecież tamte dwa cymbały się same zaorały. Tu już nie będzie trzeba nic nagrywać.
0
@kiper09 jeśli to się okaże trolingiem to będzie to hit stulecia, typowo śmierdzi to ustawką z tą pomieszaną chronologią wydarzeń. A że szalony reporter jest durniem który nic nie umie weryfikować no to może to być niezły minefact. Ciekawie się robi
0
Właśnie mi flashscore przypomniał o siatkarzach.. nasi zagrali dużo lepiej ?
3
To niezły wynik w secie. Szkoda bo była szansa ale nasze widać, że raczej bez spiny i walczą o przegraną:D
0
Bieg fajny ale za czasów Bolta jakoś bardziej się czekało jaki czas wykręci potężny jamajczyk
0
@NeroTFP1 albo mbappe ale ma farta, że odszedł z Paryża to może by go tam nie spotkał
0
@agaFCB Carlos jak najbardziej ale w Ige mi trudno uwierzyć biorąc pod uwagę zwłaszcza jej grę na trawie. Zresztą w Australii też są ciężary. Może w końcu to poprawi i mam taką nadzieję.
1
@Barcanajlepszyteam chyba od Barcelony 1992 ale nie jestem pewien