0

@Encore ja o tym wiem oglądam F1 ponad 20 lat. Ja bije w coś innego, Lewis mając słaby bolid jest z automatu słabszym kierowca, kiedy wszystko jest super bolid rewelacja do tego w tej swojej bańce, że jest absolutnie goatem, w którą go pchała Angelina i Toto to daje 110%.

0

@Encore no oczywiście ale nie zawsze jak widać można taki bolid mieć, a trochę sezon 2022 pokazał jak Lewis sobie słabiutko radzi kiedy nie ma topowego bolidu. Najbardziej kłuło w oczy ulatniające się chęci do ścigania. To troche nie przystoi takiemu mistrzowi

1

@Encore ale będąc 4 też nie jesteś na poziomie wiliamsa

4

Norris tragiczny start i na drugim okrążeniu już ma verstappena za sobą

2

@Sulimo kessie jeszcze musiałby dopłacić żeby coś takiego miało miejsce xD

0

@tadzik447 ja obstawiam że nie wyjdzie, mclareny na suchym będą szybkie. W warunkach takich jak wczoraj Max by ich połknął do 8 kółka

0

@mekston zauważyłeś że w 95% procentach wyścigów stękają wszyscy na opony że te się nadadzą, tamte ciulowe, brakuje nam twardych, a na końcu jeżdżą nawet na miękkich. W ogóle bym na to nie zwracał uwagi. Tor jest już trochę nagumowany po wyścigach F2 i f3 więc spokojnie te dwa komplety pośrednich mogą być zaletą

0

@TheNekro94 może też przegrać 1 mecz i nie będzie musiał się wycofać, wiem że to Rafa i jego korty ale mimo wszystko bym go automatycznie w drugiej rundzie nie ustawiał

1

Szkoda tej końcówki bo cały set szło równo a na końcu tak Japonki odjechały

0

@adamek20151 na pewno mają taki plus, że tu raczej się nie oczekuje od kobiet medalu, więc przy odrobinie szczęścia kto wie. Skład jest bardzo solidny

1

@mekston i nieźle spierniczony pitstop Antonellemu. Ale miękkie opony mogą mu pomóc odzyskać chociaż to co stracił w boksie

0

@PJ777 szczyt idiotyzmu transferowego wpisuje się idealnie w politykę tego zakresu w tym klubie od dłuższego czasu

3

Obserwuje to F2 od dłuższego czasu i zaczynam się zastanawiać czy bearman nada się do F1, oczywiście w Arabii pokazał się z bardzo dobrej strony zastępując Sainza, ale w tym F2 jest totalnym przeciętniakiem od początku sezonu. Błąd goni błąd. Ciekawe jak to będzie wyglądać dalej @MichuZ44 @mekston @Encore @Kessie

0

@tadzik447 czyli ten najsmutniejszy

5

@Kapitan hawk pierwsza w historii sportu Flickneta

3

W tym f3 to cały wyścig za safety carem mogą jechać. Co chwilę ktoś coś odwala i wypadają. Z 15 okrążeń może będą z 4-5 przy zielonej fladze ;D

0

@Tomason czyli będzie startował sprzed ostatniej szykany.. ale przynajmniej czysty tor przed sobą

1

@adamek20151 stawienie polskich lig się pod to pisze a nie tylko Lecha:p

1

@matirix20 ciężko to wskazać, jest wielu utalentowanych którzy jednak nigdy nie byli w najlepszych autach przez co brak sukcesów wpływa że mało się o nich pamięta
Jeśli miałbym wybrać taką swoją 5 no to senna alonso kubica Schumacher i Verstappen

5

@MichuZ44 "kasa Misiu, kasa" całe Chiny za nim stoją. On wnosi niesamowite możliwości finansowe i to nie tylko do kick sauber tylko dla całej formuły 1 i przede wszystkim liberty media

0

@derlysy1979 max wygrał kwalifikacje ale nie startuje z pole position. Ale flashscore pokazuje prawidłowo, bo pokazuje kto był najszybszy, a kary są doliczane do wyścigu

1

@malicinho chciałbym żeby większość społeczeństwa miała Twoje podejście, niestety jest to znikoma mniejszość:/

1

@Kidd Norris
Verstappen
Mclaren
Verstappen
Norris piastri Verstappen
17

Verstappen
Leclerc
Hamilton
Alonso
Ocon
Magnussen
Bottas
Ricciardo
Albon
Norris

0

@malicinho znasz takie powiedzenie: "apetyt rośnie w miarę jedzenia" ? Nie mówię że Ci nie wierzę bo zdaje sobie sprawę że tacy ludzie są, ale to naprawdę tylko wyjątki. A na forum internetowym też mogę pisać że w zasadzie tak lubię swoją pracę że nie pobieram za nią żadnych pieniędzy :)
Jak masz 10k chciałoby się mieć 20
Masz 20 chciałoby się mieć 40
Masz 1 mln chciałoby się mieć 2 mln.
To jest normalne, tak jesteśmy skonstruowani i nie ma w tym nic okropnego. Także dlatego mając już trochę życiowego doświadczenia wiem jak to wygląda, są ludzie że za kilka złotych daliby sobie ogolić miejsca intymne tępą brzytwą

4

@Deraxium chyba serio bo on podpisał jakiś kontrakt że z sezonu na sezon będzie zarabiał więcej aby przez cały okres kontraktu zarobić tyle ile chciał

0

Czyli podsumowując, pre-seson trwa, nikogo w zasadzie Barcelona się nie pozbyła co pokazuje jak wielkie jest zainteresowanie gwiazdami jak Lenglet czy Torres, ale za to też nikogo nie kupili. Podobno najlepiej kupować w ostatnim dniu okienka żeby można tłumaczyć cały sezon że zawodnik dołączył późno i nie zgrał się jeszcze w teamie.
A tak poważnie to na żadne zakupy się nie nastawiałem ale liczyłem że kogoś się pozbędą oprócz Roberto któremu się kontrakt skończył...

5

@macio_944 z jednej strony zero zdziwienia, dzisiaj pieniądz rządzi światem. Takie wartości jak miłość, lojalność odeszły do lamusa. Liczy się hajs. Ja zawsze to porównuje, pracujesz w firmie i zarabiasz 20k miesięcznie, czyli powiedzmy sobie szczerze: bardzo dobrze na obecne czasy. Przychodzi do Ciebie konkurencyjna firma i za taką samą pracę daje Ci 30-40 tys. To powiedz mi: co który dureń się nie zgodzi ? I teraz żeby nie było że ktoś zacznie sypać teksty mówimy o przeskoku w tysiącach. No tak, a tam się mówi w milionach...i to jakich milionach, takich których pewnie większość z La rambli nie zarobi przez całe życie a yamal ma już pewnie dzisiaj. Takie są smutne fakty

3

@FcPortoFan1999 chociaż brązowe gacie

1

@macio_944 a ja mam totalnie odwrotnie, to jest jedyna szansa co 4 lata żebym oglądał inne dyscypliny niż piłka, siatka, kosz, tenis, F1 czy snooker. I jak mogę oglądam wszystko, od wioślarzy po szermierzy przez lekkoatletykę, totalnie wszystko na co mi pozwala czas. Bo w czasie "pomiędzy" igrzyskami nie włączę tego typu sportów bo mnie za bardzo nie interesują, ale na olimpiadzie nie ważne na co trafię, to oglądam. Tylko niestety teraz z racji "dorosłości" nie ma się czasu tyle na oglądanie co w 2000 w Sydney czy 2004 Ateny.

1

@Kidd ale to też ciekawy temat z tym simracing. Ale Max bez pierdzielenia wyszedł i powiedział wczoraj że on zarządowi redbulla nie rządzi do mają robić w wolnym czasie. To mi się w nim podoba, nie gryzie się w język i wali prosto z mostu. A dzisiaj też u Gutkowskiego na live jak widziałem wpisy że to nie normalne i powinien dostawać kary za takie teksty i tutaj Gutowski zgasił tych płaczących o jego brak kultury bo generalnie komunikacja radiowa kierowca-inzynier/zespół jest prywatna tylko to liberty media sobie wzięło dostęp i nam puszczają jakieś pojedyncze rozmowy. To trochę jakby każdy piłkarz miał mieć mikrofon przypięty ciekawe co by wtedy "kibice" mówili na temat wywodów z boiska. Trzeba by dyscyplinę zakończyć i po piłce nożnej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?