0

@mekston ostatni turniejowy jeździec Apokalipsy sprawi tutaj sensację..

4

@Encore mam nadzieję że dałeś niezłą kasę na 6:3 Serba po stwierdzeniu, że grecki jeździec zdobędzie 3 gemy w pierwszym secie :P

1

@fcbarcafan19 albo różdżki

0

@Messibestplayerintheworld jeśli to się potwierdzi tzn że chyba Williams na bank nie przyjdzie bo jakoś ciężko mi wierzyć, że będzie tyle hajsu na ich obu. Zwłaszcza patrząc, że ze sprzedaży za dużo nie wpada.

1

@MichuZ44 no to grubo się dzieje, to pytanie czy faktycznie w pakiecie z Marko na koniec roku do mercedesa nie zawinie się Verstappen a mają taką możliwość. Sam Wolf mówił że chętnie przyjąłby Marko jako przyjacielskiego wroga do swojego teamu.

0

@MesQueUnClub96 @BartqRKO okej, napisałem że zagrała słabszy turniej i to było widać od początku. Ale żeby Iga popełniała błędy za 2-3 czy 5 uderzeniem to rywalka z drugiej strony musiała chociaż przebijać na drugą stronę. A równie dobrze mogła jeszcze szybciej popełniać błędy niż Iga.

1

Nie zawsze da się wygrywać. Nie był to najlepszy turniej Igi i trzeba to zrozumieć. Nie można zapominać, że rywalka po drugiej stronie siatki też coś gra i mogą zdarzyć się tzw "dni konia". Grunt to się pozbierać i powalczyć o brąz. Iga i tak jest wielka. Wiadomo, że szkoda szansy zwłaszcza patrząc gdzie i na jakich kortach jest rozgrywany turniej olimpijski. Cóż, i tak od dawna już wiemy, że nie jest gwiazdą tej dyscypliny..

2

@FCB_dimiC szkoda że po takim głupim bezsensownym wysrywie nie ma perma odrazu.

1

@FcPortoFan1999 wtedy spadną do I ligi polskiej i przypadkiem mogą się liczyć w walce o spadek :)

1

@mekston zdziwiony jesteś jakby Ci nigdy udar nie przeszedł ;)

6

@Ziemny idź przeczytaj regulamin później zacznij siać ferment i wypociny swoje przedstawiaj, albo lepiej ich nie przedstawiaj

0

@IrekPOL tak samo mu skoczą wyświetlenia jak popularność janoszek ? Po filmach na nią miało być tak samo jak teraz piszesz. Zresztą jak po takim zgnojeniu może komuś coś się poprawić ?

3

Ten Marchand ale to jest kozak. To co zrobił po ostatnim nawrocie to jest niesamowite. I co jeszcze w nim budzi podziw to pływanie pod wodą po nawrocie. On chyba 1/3 długości basenu pod wodą naparza. Phelps doczekał się spadkobiercy

2

Obejrzałem właśnie dziennikarskie zero o tym szalonym reporterze. Kiedyś widziałem ten jego materiał o tym jak to niesłusznie siedział itp i pomyślałem że jest śliski nieźle. Do dzisiaj zapomniałem o jego istnieniu, ale co Stanowski go zezłomował to nie mam pytań. I w ogóle jakim trzeba być nie ogarem, że mając taką przeszłość robisz na Stanowskiego jakieś obelgi wiedząc jak on kocha obnażać innych i iść z nimi na noże.. no cymbałek niezły. Już ponoć zablokował wszędzie możliwość komentowania.
Nie jest mi go żal ani trochę. Tępić takich pato-influencerow czy reporterów czy po prostu durni

1

@Kapitan hawk niby trochę Ci brakuje w ilości komentarzy, ale za to masz trochę więcej dni w serwisie i tutaj sądzę że @FcPortoFan1999 może Cię nie dogonić..ale co ja tam wiem.
W sumie teraz sobie uświadomiłem jaka to wychodzi średnia komentarzy na dzień, masakra :D

0

@patrykzmc2000 przecież ostatnio większość naszych "sprzedaży" była za darmo więc chłopaki wyciągają wnioski, po co rozwiązywać kontrakt i mieć pewnie coś mnie zapłacone jak można dwa lata pozarabiac i potem idziesz za darmo gdzie chcesz

0

No nic, trzeba tego Nico chociaż w FM kupić w raty na 3 lata i zobaczyć jak to będzie latać:) tylko tyle nam zostało, dobrze że się nie nabrałem na te zapowiedzi transferów. Pamiętajmy że sprzedaż szrotu też idzie zacnie, czyli tak jak się spodziewałem. Albo będzie rozwiązywanie umów albo uja a nie sprzedaż. Ciekawe co Flick z tego ugotuje

1

@mekston i tak też się stało, a dzisiaj widzę że kilka mocnych rywalek poległo

1

@Kapitan hawk no to grubo, ale już więcej i tak nie obejrzę bo trzeba powoli oczy zamykać żeby w ogóle był sens to robić..

1

@Kapitan hawk no to momentami naprawdę wygląda nieciekawie. To już się robi chyba zbyt niebezpieczne

1

@Yamal_Williams to by miało szansę na premierę w Caen, jak filmy pewnej Natalii:D

2

@Yamal_Williams @Toretto czeka na nowy paradokument od @Luciano99 pt "multi podszywki La bamby 2k24"

1

@Kapitan hawk odstawi Baywatch i można iść spać :)

3

No Ci surferzy dzisiaj hardcore warunki, ale ratownicy to wcale mniejszych cojones nie mają

3

@Matheu12 bilard/snooker/dart może ? Czemu nie w sumie

2

@PatrychoO Rysiu koks mafiozo, zajeb..iaszczy film, absolutnie polska topka

1

@Popitek12 tu nie ma co pisać, tu trzeba dzwonić

1

@barcelonaLM albo 2003 (pierwsza na więcej niż 1 płycie CD) :D 2002 world cup jak się "komety" puszczało i siatkę rozrywało albo bodajże 98 albo 99 i rozgrywki na hali :) piękne to były Fify

1

@mekston ja jeszcze mam wielki szacun dla takiego Murraya czy wawrinki że oni w czasach tej chorej dominacji całej trójki potrafili chociaż po te 3 szlemy zgarnąć, nawet ten del potro i cilic co ugotowali po jednym i tak szacun że jakoś się tam między nich wbili.

1

@mekston piękny to był mecz niewiele zabrakło no ale ta cholera z Serbii była za dobrą w kluczowych momentach:p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?