0

@blakkudium zero zdziwienia. I tak się to pewnie skończy z większością zawodników którzy mieliby barcelone opuścić

1

@mekston a no właśnie. Już się sam zakręciłem, za dużo ekranów na raz oglądam i chyba trochę zabrakło właściwego przetwarzania danych ;)

3

Oho, sinner jakie zagranie. To jest potencjalne uderzenie turnieju.

1

@mekston Jermakow w viaplay właśnie mówił że piastri na 14 okrążeniach na medach odrobił do norrisa ponad 10 sekund. Może Lando nie miał już pośrednich. Tak samo jak Lewis i wybór musiał padać między softem a hardem

2

@Popitek12 wątpię, mclaren i Lando muszą najpierw zrozumieć jak walczyć o zwycięstwa w wyścigu. Bo to im strasznie średnio wychodzi

1

@Stinger_ w Ferrari to prędzej wróci grande strategia niż sukces

2

@mekston no i spoko, ale i tak dla maxa wszystko układa się idealnie bo jak on nie wygrywa to za każdym razem wygrywa ktoś inny co oznacza że w zasadzie nikt się do niego nie zbliża a wręcz w ogólnym rozrachunku on cały czas ucieka

2

@FCB_dimiC dobrs bo już dochodzimy do momentu w którym brakuje abyś napisał że jest plackiem

2

Generalnie możemy podziękować pogodzie bo to deszcze zrobił wyścig, przecież początek był tragiczny

1

@FCB_dimiC tutaj raczej mówimy o najlepszym kierowcy w tej chwili a nie w historii bo dla mnie żaden z nich nie jest na tym etapie. Ale aktualnie max jest najlepszym kierowcą w stawce.

5

@Bykunn mclaren i Lando kolejny raz na własne życzenie wypisali się z walki o zwycięstwo niezrozumiałymi decyzjami. Nie mówiąc jak popsuli wyścig Oscarowi..

1

@mekston piastri zaczął na końcu mocno gonić przód i był w stanie walczyć o najszybsze kółko które na ostatnim okrążeniu odebrał mu sainz ale on zjechał na 51 okrążeniu po softy

0

@FCB_dimiC nie do końca, stawiam w ciemno że zabrakło z 3-5 okrążeń a max dopadłby Lewisa patrząc w jakim tempie się zbliżał czy to do Lando czy właśnie do Lewisa.

5

@KRISU77 to nie podlega aktualnie żadnej dyskusji.

1

@mekston powoli mam wrażenie że wraca Ferrari z 2022.

5

Miesiąc może półtora temu Mercedes był niezłym memem a teraz drugi wyścig z rzędu wygrany. Ciekawy ten sezon. Co śmieszne w momencie kiedy Mercedes był wyśmiewany to w Ferrari widziano ekipę która uprzykrzy życie Redbullowi a tymczasem mamy zamianę miejsc. Mercedes zaczyna coś osiągać a Ferrari znowu zamienia się w mema

0

Verstappen co kręci kółka na hardach

1

Mclaren znowu chyba przepierniczy z brakiem zjazdu xD

4

Ale mclaren zmaścił wyścig Piastriemu. Dużo lepiej gdyby nawet poczekał aż zmienią opony Lando niż jechać to całe okrążenie..

0

No i teraz zaczął się wyścig:)

0

@mekston mclaren ma jakieś niebywałe tempo na zużytych oponach. Przecież to co Norris kręcił kółka w Kanadzie na medach to było niesamowite

0

Dobra dajcie ten deszcz bo śmierdzi nudą

1

@mekston o mclarena jestem spokojny ale gdzieś słyszałem ze Mercedes w tempie wyścigowym może mieć problem. Plus taki że są oboje na czele i zespołowo mogą popracować.

1

@mekston wymienili na podłogę o tej samej specyfikacji więc bez kary

3

@JohnnySilverhand no i przyszedł chyba w 2016 z atletico jak dobrze pamiętam:P

0

@FcPortoFan1999 z Niemiec to nawet w pociągu xD

4

No i będzie ciekawie.
Ja tylko przypomnę że Probierzówka rozgromiła przed euro Turcję 2:1, a później dostaliśmy z Holandią. Gdzie tu nas umieścić tego nie wiedzą nawet najstarsi indianie.

0

@Rewolucja123 ja tam lubię w gorące dni strzelić sobie taką smakową lemoniadę jak piwo 0. Dobrze zmrożone jest piękne. Smak cytrynowy najbardziej mi podchodzi

2

@Rust_Cohle średniawka póki co

0

@FcPortoFan1999 i pewnie będą wybory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?