budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blakkudium zero zdziwienia. I tak się to pewnie skończy z większością zawodników którzy mieliby barcelone opuścić
1
@mekston a no właśnie. Już się sam zakręciłem, za dużo ekranów na raz oglądam i chyba trochę zabrakło właściwego przetwarzania danych ;)
3
Oho, sinner jakie zagranie. To jest potencjalne uderzenie turnieju.
1
@mekston Jermakow w viaplay właśnie mówił że piastri na 14 okrążeniach na medach odrobił do norrisa ponad 10 sekund. Może Lando nie miał już pośrednich. Tak samo jak Lewis i wybór musiał padać między softem a hardem
2
@Popitek12 wątpię, mclaren i Lando muszą najpierw zrozumieć jak walczyć o zwycięstwa w wyścigu. Bo to im strasznie średnio wychodzi
1
@Stinger_ w Ferrari to prędzej wróci grande strategia niż sukces
2
@mekston no i spoko, ale i tak dla maxa wszystko układa się idealnie bo jak on nie wygrywa to za każdym razem wygrywa ktoś inny co oznacza że w zasadzie nikt się do niego nie zbliża a wręcz w ogólnym rozrachunku on cały czas ucieka
2
@FCB_dimiC dobrs bo już dochodzimy do momentu w którym brakuje abyś napisał że jest plackiem
2
Generalnie możemy podziękować pogodzie bo to deszcze zrobił wyścig, przecież początek był tragiczny
1
@FCB_dimiC tutaj raczej mówimy o najlepszym kierowcy w tej chwili a nie w historii bo dla mnie żaden z nich nie jest na tym etapie. Ale aktualnie max jest najlepszym kierowcą w stawce.
5
@Bykunn mclaren i Lando kolejny raz na własne życzenie wypisali się z walki o zwycięstwo niezrozumiałymi decyzjami. Nie mówiąc jak popsuli wyścig Oscarowi..
1
@mekston piastri zaczął na końcu mocno gonić przód i był w stanie walczyć o najszybsze kółko które na ostatnim okrążeniu odebrał mu sainz ale on zjechał na 51 okrążeniu po softy
0
@FCB_dimiC nie do końca, stawiam w ciemno że zabrakło z 3-5 okrążeń a max dopadłby Lewisa patrząc w jakim tempie się zbliżał czy to do Lando czy właśnie do Lewisa.
5
@KRISU77 to nie podlega aktualnie żadnej dyskusji.
1
@mekston powoli mam wrażenie że wraca Ferrari z 2022.
5
Miesiąc może półtora temu Mercedes był niezłym memem a teraz drugi wyścig z rzędu wygrany. Ciekawy ten sezon. Co śmieszne w momencie kiedy Mercedes był wyśmiewany to w Ferrari widziano ekipę która uprzykrzy życie Redbullowi a tymczasem mamy zamianę miejsc. Mercedes zaczyna coś osiągać a Ferrari znowu zamienia się w mema
0
Verstappen co kręci kółka na hardach
1
Mclaren znowu chyba przepierniczy z brakiem zjazdu xD
4
Ale mclaren zmaścił wyścig Piastriemu. Dużo lepiej gdyby nawet poczekał aż zmienią opony Lando niż jechać to całe okrążenie..
0
No i teraz zaczął się wyścig:)
0
@mekston mclaren ma jakieś niebywałe tempo na zużytych oponach. Przecież to co Norris kręcił kółka w Kanadzie na medach to było niesamowite
0
Dobra dajcie ten deszcz bo śmierdzi nudą
1
@mekston o mclarena jestem spokojny ale gdzieś słyszałem ze Mercedes w tempie wyścigowym może mieć problem. Plus taki że są oboje na czele i zespołowo mogą popracować.
1
@mekston wymienili na podłogę o tej samej specyfikacji więc bez kary
3
@JohnnySilverhand no i przyszedł chyba w 2016 z atletico jak dobrze pamiętam:P
0
@FcPortoFan1999 z Niemiec to nawet w pociągu xD
4
No i będzie ciekawie.
Ja tylko przypomnę że Probierzówka rozgromiła przed euro Turcję 2:1, a później dostaliśmy z Holandią. Gdzie tu nas umieścić tego nie wiedzą nawet najstarsi indianie.
0
@Rewolucja123 ja tam lubię w gorące dni strzelić sobie taką smakową lemoniadę jak piwo 0. Dobrze zmrożone jest piękne. Smak cytrynowy najbardziej mi podchodzi
2
@Rust_Cohle średniawka póki co
0
@FcPortoFan1999 i pewnie będą wybory