budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko morata mógł tego nie trafić. Ewentualnie goat Arabii
0
Wg kalendarza lekarzy klubowych w Barcelonie jeden miesiąc od 5 lipca minie 5 grudnia.
1
@mate92 dlaczego ? Słuchałem tylko jak mówili o faulach kroosa i tam absolutnie się zgodził że Toniego nie powinno już być na boisku i to sędzia jest plackiem
0
@Culer9002 moraty czy najlepszej ligi świata ? Czyt. Trzeciego świata
2
Morata jest absolutnym fenomenem. Hejtowany, wyzywany za słabą grę. A jest kapitanem reprezentacji i w sumie jakby nie patrzeć to cały czas gra w topowych klubach.
0
@Encore to jest jasne, ma papiery na top absolutny, ja tylko w sumie mam nadzieję że nie zajedzie swojej fizyczności jak Rafa. Bo czasem grubo przesadza z tym lataniem za każdą piłką
1
Po 3 secie czytam że Carlos przegrywa mecz. Patrzę dalej a on wygrywa w 5 setach. Sprawę chyba trzeba zgłosić do jakiegoś arbitrażu tenisowego jak to jest możliwe skoro już przegrał ale wygrał
4
Brak kartki to niezły żart.
Bardziej boli że pedri pewnie znowu z pół roku nie zagra
9
@Encore ciekawe z jakiego budynku ma tam plany ucieczki
3
@AssisMoreira na 10 rocznicę założenia konta będzie " @jowita - przebudzenie mocy" i wtedy zaleje ramble komentarzami za te wszystkie lata. A pomyśl do ilu oznaczeń musi się odnieść.. następne 10 lat jej zejdzie
0
@MarianoItalianoVero sam jestem ciekaw czy sami za PSP obniżą rachunek czy znowu będzie trzeba się z tumanami kopać przed telefon
2
@Popitek12 nawet jest mistrzem Wrocławia
0
@barcelonaLM ramblowe boty chcą komentować mecz potężnego Huberta
0
@ProMILs a może celem Laporty jest liga konferencji której Real nie wygrał ? I znowu będzie mówił że jesteśmy lepsi
1
@MichuZ44 cały sezon 2022 to była jedna wielka grande strategia w wykonaniu Ferrari. Cieszy że trochę się z tego pozbierali i od zeszłego roku widać że takich wpadek nie ma już średnio co 2-3 wyścig
0
@Nazio_87 nie ma to większego znaczenia, a z własnego doświadczenia wiem że mając konto w jakimś banku nie koniecznie z niego będzie najbardziej korzystna oferta kredytowa. I mówię tu też o sytuacji gdzie z żoną mieliśmy konto w takim samym banku ale kredyt były brane w innym bo się po prostu bardziej opłacało
2
Czekają nas chyba coraz nudniejsze turnieje na Wimbledonie, czasy rywalizacji Federera Nadala Novaka i Murraya w prime obfitowały tutaj w piękne pojedynki z dużą ilością niesamowitych wymian. Teraz coś mi się wydaje, że wrócimy do czasów z poprzedniego wieku i mucenia serwbotów.
0
@Barcasub o kurde, ciekawe rozwiązanie
0
@FcPortoFan1999 to jest chyba typ charakteru na korcie którego nie da się ogarnąć. Bardzo mi utkwił kiedyś wywiad z Dominikiem Thiemem który mówił że poza kortem Rublev jest mega spokojnym i ułożonym gościem którego większość ludzi z touru po prostu lubi i się z nim kumpluje, ale na korcie zmienia się w jakiegoś szatana. @Stinger_
0
@Stinger_ przecież on jest tragiczny od początku roku, tylko chyba Madryt to był jakiś błąd w matrixie
1
A może jeszcze będzie meczycho xd
0
@MeS5i_99 a nie mallen?
0
No to chyba jednak Turcja zagra dalej
Polska > Turcja > Austria > Polska? Jak to logicznie wytłumaczyć
2
Niezły początek, przynajmniej mecz się szybko otworzy
0
Ale fajny pinball
2
To się zemści, nie ma bata
0
Kurła, mame La Bamba dzisiaj masowo zgłaszana za śmianie z penaldo
0
Coś pięknego¡!!!!!!!
0
No i będzie siuuuuuuuuper
3
Dawać na dogrywkę braci prevc to przeskoczą Portugalczyków