0

Tylko morata mógł tego nie trafić. Ewentualnie goat Arabii

0

Wg kalendarza lekarzy klubowych w Barcelonie jeden miesiąc od 5 lipca minie 5 grudnia.

1

@mate92 dlaczego ? Słuchałem tylko jak mówili o faulach kroosa i tam absolutnie się zgodził że Toniego nie powinno już być na boisku i to sędzia jest plackiem

0

@Culer9002 moraty czy najlepszej ligi świata ? Czyt. Trzeciego świata

2

Morata jest absolutnym fenomenem. Hejtowany, wyzywany za słabą grę. A jest kapitanem reprezentacji i w sumie jakby nie patrzeć to cały czas gra w topowych klubach.

0

@Encore to jest jasne, ma papiery na top absolutny, ja tylko w sumie mam nadzieję że nie zajedzie swojej fizyczności jak Rafa. Bo czasem grubo przesadza z tym lataniem za każdą piłką

1

Po 3 secie czytam że Carlos przegrywa mecz. Patrzę dalej a on wygrywa w 5 setach. Sprawę chyba trzeba zgłosić do jakiegoś arbitrażu tenisowego jak to jest możliwe skoro już przegrał ale wygrał

4

Brak kartki to niezły żart.
Bardziej boli że pedri pewnie znowu z pół roku nie zagra

9

@Encore ciekawe z jakiego budynku ma tam plany ucieczki

3

@AssisMoreira na 10 rocznicę założenia konta będzie " @jowita - przebudzenie mocy" i wtedy zaleje ramble komentarzami za te wszystkie lata. A pomyśl do ilu oznaczeń musi się odnieść.. następne 10 lat jej zejdzie

0

@MarianoItalianoVero sam jestem ciekaw czy sami za PSP obniżą rachunek czy znowu będzie trzeba się z tumanami kopać przed telefon

2

@Popitek12 nawet jest mistrzem Wrocławia

0

@barcelonaLM ramblowe boty chcą komentować mecz potężnego Huberta

0

@ProMILs a może celem Laporty jest liga konferencji której Real nie wygrał ? I znowu będzie mówił że jesteśmy lepsi

1

@MichuZ44 cały sezon 2022 to była jedna wielka grande strategia w wykonaniu Ferrari. Cieszy że trochę się z tego pozbierali i od zeszłego roku widać że takich wpadek nie ma już średnio co 2-3 wyścig

0

@Nazio_87 nie ma to większego znaczenia, a z własnego doświadczenia wiem że mając konto w jakimś banku nie koniecznie z niego będzie najbardziej korzystna oferta kredytowa. I mówię tu też o sytuacji gdzie z żoną mieliśmy konto w takim samym banku ale kredyt były brane w innym bo się po prostu bardziej opłacało

2

Czekają nas chyba coraz nudniejsze turnieje na Wimbledonie, czasy rywalizacji Federera Nadala Novaka i Murraya w prime obfitowały tutaj w piękne pojedynki z dużą ilością niesamowitych wymian. Teraz coś mi się wydaje, że wrócimy do czasów z poprzedniego wieku i mucenia serwbotów.

0

@Barcasub o kurde, ciekawe rozwiązanie

0

@FcPortoFan1999 to jest chyba typ charakteru na korcie którego nie da się ogarnąć. Bardzo mi utkwił kiedyś wywiad z Dominikiem Thiemem który mówił że poza kortem Rublev jest mega spokojnym i ułożonym gościem którego większość ludzi z touru po prostu lubi i się z nim kumpluje, ale na korcie zmienia się w jakiegoś szatana. @Stinger_

0

@Stinger_ przecież on jest tragiczny od początku roku, tylko chyba Madryt to był jakiś błąd w matrixie

1

A może jeszcze będzie meczycho xd

0

@MeS5i_99 a nie mallen?

0

No to chyba jednak Turcja zagra dalej
Polska > Turcja > Austria > Polska? Jak to logicznie wytłumaczyć

2

Niezły początek, przynajmniej mecz się szybko otworzy

0

Ale fajny pinball

2

To się zemści, nie ma bata

0

Kurła, mame La Bamba dzisiaj masowo zgłaszana za śmianie z penaldo

0

Coś pięknego¡!!!!!!!

0

No i będzie siuuuuuuuuper

3

Dawać na dogrywkę braci prevc to przeskoczą Portugalczyków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?