2

@Kozinho. Może ma nadgodziny i mu wychodzi już 26h na dobę i brakuje czasu w ciągu dnia na wpisy La ramblowe..

5

@Luciano99 kurła lucek musisz poszerzyć działalność o laczki w rowerach bo po co dać innym zarobić jak sam możesz mieć te 1,89 do siebie i odpalić z tego jakieś 7 groszy @Kessie i 6 ochroniarzowi @Comentateiro

1

@mekston ugotuje 3:0, grek nie umie też mu się przeciwstawić. Jedynie sinner może go tutaj naruszyć. W ruuda też nie wierzę. Myślę że Carlos weźmie ten Paryż w tym roku. Ma do tego wyśmienitą okazję

4

@mekston @Kessie to podobno ogarnia bez samochodu

0

@Barcanajlepszyteam podejrzewam że zrezygnował właśnie ze względu na igrzyska. Tego złota mu brakuje

1

Ale co wczoraj lekarze z La bamby pisały że udaje to ich. To było prawdopodobne że djokovic się wycofa bo sam powiedział że to bardzo możliwe. Tak więc nowy mistrz imprezy będzie na pewno

2

@Faro no to sobie nie zaprzeczaj w dwóch postach w jednym wątku.

2

@mr Barca i to za czapke śliwek

2

@Faro to w końcu mieli taki hajs za bycie kolegami Messiego czy nie ? Bo w pierwszym poście piszesz że tak a w drugim że nigdy się nie dowiemy :D

2

@Luciano99 namawiaj ojca żeby odwiesił kornery z kołka dojdzie do Barcy a ich szanse będą maksymalnie na poziomie 0,7

0

@FcPortoFan1999 akurat mecz w ćwierćfinale powinien być lepszy na pokonanie Novaka bo ciśnienie jest na pewno mniejsze
To tak jak z nadalem było, szansę były rywalizować z nim do 1/2, w finale już nie bardzo.

0

Serb jest pierniczonym goatem tego sportu. A jego wydolność fizyczna jest po prostu abstrakcją od końcówki 2010 roku. Miał jakieś problemy z nogą przez dwa sety może 2,5 seta ale Argentyńczyk to spierniczyl bo musiał go wtedy dobić a nie czekać czy mu się polepszy. No i się doczekał polepszyło się i wygrał.

0

@Faro płatnym to pewnie Antoine a darmowym no to Gundogan

1

@mekston a może kiedyś wpadnie potrenować kto wie

0

Dobra niech te al nassr zapłaci ze 300 baniek za tego abde to coś do nas wpadnie. Przynajmniej na rejestrację trenera i gaviego starczy xd

5

@Kapitan hawk też byś tak robił gdybyś czekał 13 lat aż ktoś odpisze na notatniku xd

4

@mientusek1407 braki w napadzie a wygrali LM i La ligę, to jednak dobrze że mają takie braki bo zostawili chociaż puchar króla i gampera
Barcelona też miała sezony gdzie grała bez typowej 9.

1

@GeneralXavi a prezes raczej z wyżerki nie zrezygnuje.

2

Ale punkcicho ładne zagrali i zawijas Argentyńczyka top

0

@GABVI36 w poprzednich roku pierwszy raz od x lat nie kupiłem w dniu premiery, trafiłem jakaś okazję w grudniu na allegro i zapłaciłem 50 albo 60 zł na Xboxa. Odpaliłem to gówno 2-3 razy i więcej nie. Ale pierwszy raz od bardzo dawna nie mailem do siebie pretensji że wywaliłem 300 zł a tylko około 50 więc po prostu to po mnie spłynęło. W tym roku zrobię tak samo

0

@Xaviball albo kimbape

0

@mekston dlatego się nie wypowiadam, jakiś problem na pewno jest/był bo było to widać i tylko dureń napisze inaczej

1

@PIWOSZ89 no nie będą, bez mbappe też wszystkiego nie wygrywali ale 5 z 9 czy tam 10 LM ogarniali xd

0

5 set, tabletki zaczęły działać. Pytanie co tam się dzieje bo dzisiaj ma przed sobą cerundolo który powinien go zamęczyć i jak najszybciej korzystać z tego że Serb nie biegał, no ale następnej rundy to już prawdopodobnie nie będą takie leszcze. O ile Serb awansuje dalej oczywiście

0

@supraomnes1 "prawie"

0

@Stinger_ mam wrażenie że nie odstawi szopki, bellingham już mógł namieszać. Ale dla nich najlepiej byłoby już nikogo z potężnym nazwiskiem nie załatwić do przodu. Tak jak tu niektórzy srają że za rok kupią halanda, to już byłoby za dużo. Chyba że wtedy taki vini miałby odejść no to majstersztyk też mógłby być

0

@Stinger_ ale teraz na bank nie ma tyle gwiazd i topowych zawodników jak wtedy. Teraz tworzą po prostu kolektyw, zespół jako całość. Wtedy ego wywalało ponad skalę. Teraz jest zgoła inaczej

0

@patrykzmc2000 zdjęciem desta o kulach i podpisem se queda xd

0

No to się Serb podłączył do prądu

0

@Faro to i tak pewnie sporo mniej niż musieliby zapłacić za niego PSG gdyby trzeba go wykupić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?