4

Chłopaki z drużyn turnieju Sosnowiec cup pod przywództwem @Luciano99 lepiej by te karne strzelali

2

To nieźle się goat z kumplem okopali

0

@Sulimo usuń jednego z wymienionych bo jest zablokowany

1

@Encore Stewie lepszy niż hooxi, ale hooxi prowadzący więc nie liczę na zmianę

2

Ale Vitality pozamiatali heroic w Dallas, liczę że faze z G2 będzie bardziej wyrównanym spotkaniem

0

@agaFCB no przyjemniejsze dla oka na pewno, ale póki Hubert walczy trzeba dopingować. A drugi tydzień to już byłoby fajne osiągnięcie

0

Hubert jutro jako 2 mecz wg harmonogramu. Dzisiaj już nie wrócą

0

Przełączyli na mecz alcaraza z korda po hubercie i denisie i jakby człowiek inny sport oglądał. Poziom widowiska to przepaść

0

@MesQueUnClub96 efekt mokrej ciężkiej mączki. Nie pyli tak jak sucha

1

Dalej Hubert bierz się do roboty i odpraw Denisa do domu to zdąży na gp Kanady

3

To nieźle Iga mapę Paryża na korcie narysowała :D

0

@takisobiektos średnio 7/10 meczów Igi wygląda jak ten bo po prostu dominuje nad rywalkami w każdym aspekcie. Gdyby Hubert tak dominował to też przyciągnąłby więcej ludzi przed tv i grałby od pierwszych rund na głównych kortach. Niestety ale większość społeczeństwa to kibice sukcesu

0

Rublev swoje a komentator zdziwiony jakby go pierwszy raz odpalonego widział. Dzień jak co dzień dla Andrzejka

2

@PatrychoO zaraz po meczu Sinnera. Tutaj jest koniec 1 seta, więc może za jakieś około 1,5-2h jak się Włoch w miarę upora

0

@mekston czyli rozumiem że sprawa super licencji została już załatwiona ? Ciekawe że coltonowi hercie nie chcieli dać licencji.. wałki jak wszędzie

0

@FcPortoFan1999 mówisz że powinni przejść o klubie który w 1 lidze polskiej nie potrafi zająć miejsca dającego chociażby baraże o ekstraklasę ? Doceniam pozytywne podejście:D

1

@TheNekro94 czyli kozacka jak większość w karierze :)

0

@mekston szczerze wątpiłem czy tak zaryzykują, zwłaszcza że to wejście do F2 jakieś mega spektakularne nie jest. Ale kto wie, może ta decyzja się obroni i będę sikał ze śmiechu jak wyjaśni Kimi George'a w pierwszym sezonie

0

Już chyba dzisiaj 2-3 artykuł widzę że nie można zarejestrować Flicka? Prawda to ? Bo tutaj na stronie nic takiego chyba mi się nie rzuciło w oczy.

1

Ten finał NBA zapowiada się mega ciekawie. Niby Boston powinno to wziąć ale wcale taki pewny nie jestem. Dallas bez roli faworyta może im krzywdy narobić. obojętne mi to kto wygra ale mogliby zrobić maks ilość spotkań.

1

@don'T.R.I.P.e były szwagier

32

@ToWinaSedziego i tak nijak się to ma do flopowych transferów w Barcelonie

0

@takisobiektos to sobie iem Dallas luknij:D

2

@LukaszFan media tak lecą w kulki że nawet nie wiemy czy poszedł spać, skandal

0

No ładną sobie meczową Novak wypracował. W swoim stylu

2

@Popitek12 tu potrzeba fachowców @Otylia

2

Wszyscy piszą że Flick = odcięcie od słynnego DNA Barcelony. A jeśli od lutego lapcio mu kazał to studiować i po prostu w kwietniu pierwszy egzamin oblał ale poprawkę na koniec maja zdał? I cyk, lecimy z klepanidłem do najbliższego xd

0

@Mow_mi_Douglas hugokopter polecam

0

@TheNekro94 ciekawe czy wezmą męczennika na euro..jak nie to pachnie przesladowaniem przez pewną grupę społeczną..a nie czekaj, Brazylii nie dołączyli jeszcze do strefy euro ale i tak będzie prześladowany

0

Rybakina urządziła sobie niezły trening strzelecki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?