budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Albatros i wydaje mi się że to był klucz do jego odejścia. Bo do dzisiaj twierdzę że najlepszym piłkarzem tamtego meczu był Neymar. A o nim było cicho. Roberto i Messi przyćmili w mediach jego występ.to mógł być główny powód odejścia. Zrozumiał że nie ważne jakim będzie playmakerem na boisku ale jeśli będzie Messi też w tym meczu to on w Katalonii będzie Bogiem
0
@DonCarletto a czemu nie zagra na me?
0
@Destroyer_of_Worlds i zaraz fati Pedri dołącza i mogą pykać online w gierki
0
@FcPortoFan1999 nasza brzydulka. Jeszcze 1/4 esl pro league i monesy koksuje
1
@Encore w końcu się wyjaśni sprawa goata ;)
1
@MesQueUnClub_87 zgadzam się ale mówimy o Rosji więc tam albo będziesz posłuszny albo łagr. A że Rybus raczej wcześniej się spalił w Polsce no to cóż. Głupków nie brakuje
0
@Marcelinho99 on nie zrobił nic niesamowitego, był w tym miejscu gdzie powonien i zachowywał jak typowy napastnik. Tylko w Barcelonie środkowego napastnika nie ma na miejscu aby się kręcić przy bramce w takich sytuacjach
1
@mmaciass no to sam sobie trochę odpowiadasz bo Alves chyba w 2015 odszedł. Czyli biorąc pod uwagę 10 lat to grał tylko rok a nadal jest najlepszy xd wiadomo że był kozakiem ale tu nawet nie było zastępstwa na solidnym poziomie żeby ktoś pograł z 2-3 sezony..
2
@Roobo lata sonda po X co powinno się zrobić z tym delikwentem i wygrywa opcja o odebraniu obywatelstwa. Jeśli robi to bez żadnego przymusu ze strony klubu no to żenada na maksa.
0
@kigani skoro carvajal jest przeciętny to nie wiem co powiedzieć o asach przewijajych się na tej pozycji w Barcelonie
0
@Salchent de jong ma chyba około 35 tylko że jakoś tam odroczone, ale z tego co pamiętam to najwięcej hajsu kosi
0
@MesQueUnClub96 lecisz matury teraz ?
4
@Pedri16Future 10 latek ? Przecież to wiek około komunijny. I 24 latka nie dała rady póki doskoczyła reszta ? Coś dziwnego
2
Jeszcze Xavi i lecimy po sextety
2
@Radioactive9705 byłem na koncercie i stand-upie. Polecam jak jest dobre wydarzenie i full obłożenie
2
@escarabajo oni tam byli wtedy kierownikami z 20 letnimi doświadczeniami.
1
@ProMILs dwa ostatnie nazwiska takie mocno przyszłościowe. Xavi w 5 sezonów ich wprowadzi żeby się młodziaki oswajały. W to mi graj
0
Przy nieuznanej bramce dla Realu wydarzyło się to co powinno się wydarzyć na końcu przy tej bramce Bayernu. Czyli akcja trwała do końca, tylko w tej pierwszej sytuacji Marciniak zdaje się że totalnie nie widział tej sytuacji bo spoglądał i chyba nawet biegł w tą stronę gdzie leciała piłka podawana z rogu. Tutaj uważam że pretensje że tego nie widział są absurdalne po obejrzeniu powtórek pokazywanych w tv nawet. Gorzej z tą sytuacją na końcu spotkania bo tam akcja została przerwana za szybko ale to liniowy nawalił po całości bo chyba ciężko było tutaj być absolutnie pewnym spalonego. Liniowy podniósł Marciniak gwizdnął, ewidentny błąd bo wystarczyło czekać jak sytuacja się rozwinie i gdyby np real nie stracił bramki bo by bardziej agresywnie zareagowali wobec piłkarzy Bayernu to może przejęliby piłkę i w ogóle nie trzebaby było podnosić chorągiewki.
0
@kigani no to obejrzyj powtórkę tej nieuznanej bramki dla Realu, Marciniak totalnie tam nie patrzył tylko tam gdzie leciała piłka więc nie mógł tego zobaczyć na żywo, sytuacja ze spalonym glupia ale to liniowy zawalił tak szybko podnosząc chorągiewkę a że Marciniak może im bezgranicznie ufać no to wyszło durnowacie. I ja go nie bronie bo jest zajebiaszczy czy coś ale akurat w obu tych sytuacjach skupiał się na czymś innym. I ciekawe czy gdyby ten spalony nie został pokazany odrazu czy ta akcja skończyłaby się tak samo bo chyba obrońcy i bramkarz trochę odpuścili.
Edit. Zwróć uwagę jak nawet w laliga sędziowie czasami czekają ze spalonymi do końca akcji gdzie nawet napastnicy wiedzą że był spalony i się wkurzają na arbitra bo tracą siły na niepotrzebne sprinty
1
@NeroTFP1 ładny avek
0
@Gaucho oni nawet w le nie grają tylko w lk, to już w ogóle mierny poziom finansowy porównując do ligi angielskiej
0
@Deviler przeprosił za to że za szybko podniósł chorągiewkę a nie za to że popełnił błąd przy ocenie spalonego
0
@oper21 szczęściu trzeba pomóc, o i przegrywając nie załamują się tylko napierają na rywala, tworzy się haos w polu karnym rywala i dzieją się wtedy rzeczy które widzimy. Nasi przegrywając srają w gacie i nie potrafią tak wsiąść na przeciwnika
1
@Popitek12 Polska z grosikiem, bierzemy go co mamy do stracenia
0
@Gibbon_FCB nie mogło być spalonego przy golu joselu bo to piłka wyznaczała linie spalonego,.pokazali stopklatke w powtórce, wątpliwa sytuacja w tej 102 minucie. Tam mogło nie być ale bez varu ciężko to sobie ocenić
0
@MesQueUnClub96 nikt chyba nie może być faworytem grając przeciwko białym zwłaszcza w LM
3
Był tam spalony tylko ten durny komentator zmylił bo to de ligt nie był na spalonym ale mazraoui był
0
@Faro pamiętny rewanż z PSG 6:1
1
@MesQueUnClub96 piłka wyznaczała linie spalonego bo było dwóch zawodników bliżej bramkarza od obrońcy więc jak to miałby być spalony?
0
Dopiero co napisałem że to biorą przed dogrywką