budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Larabla idź z tymi wypocinami na notatnik, a nie czekaj, tam są 3 do 7 wpisów na miesiąc więc dyskusja będzie trwać jakieś 7 lat
0
Czyżby walec Tomka został w przerwie zatankowany paliwem ? Chyba tak bo munchen wychodzi na prowadzenie po rzucie karnym strzelonym przez Kane'a ;)
0
Ładnie poszedł sane, jak dzik. Dają jakieś nadzieję na walkę
0
@Gibbon_FCB mysle że jest Ci znane powiedzenie o rodzicach i Internecie więc nie będę przytaczał ;)
1
@Encore kolejny madryciok :D z deszczu pod rynnę, nie no rafix spoko chłop szkoda że fan Realu ale gitarka niech pogrywa póki jeszcze może
1
A gdzie ta fajna wyzwiskowa dyskusja o życzeniu zerwania więzadeł :( taka była fajna, amerykańska
4
Czemu ten Bayern im nie zostawi piłki i zmusi ich do grania piłką? Robią to co City tylko że z jeszcze gorszym efektem. Real może nie wychodzić z własnego pola karnego i nie będzie im wstyd za styl gry. Oni grają o wynik a nie o pozytywne opinie o stylu ich grania.
3
Jakie to jest typowe, strata czasu żeby to oglądać. Lepiej snookerek obczajac na dużym ekranie @mekston
0
@mekston jak to się mówi: klasyka gatunku
2
No to czekamy na farfocla na 0:1
1
@tbas oczywiście zgadzam się bramka powinna być + męczennik czerwo za imbecylstwo w kole środkowym. Jednak Lipsk starał się nie awansować i to osiągnęli:( @Visca_barca
1
@Encore za potężny jest na niszowe turnieje, zgarnia 2x Paryż w tym roku w tu sobie Hubert pykał sparingi
0
@tbas mając tyle sytuacji to ta bramka nie powinna mieć znaczenia. Przecież to było chore ile oni zmarnowali dobrych szans w 180 minut
0
@Visca_barca bardziej przez impotencje Lipska w ataku. To ile oni marnowali tj niepojęte
0
@Lanosss niby tak, a mało było uciekających pań młodych? Może być różnie :p
1
@mekston w zeszłym roku kyren tez grał nieźle a potem go Higgins posprzątał. Problem ze szkot jest dużo słabszy niż rok temu. Ale dopóki bile na stole wszystko się może zdarzyć.
0
@Ziemny wartość 80-100 mln i tragiczny piłkarz to chyba nie idzie w parze
0
@VegetaPolska bo to nie są krzykacze to raz, dwa oni nie grają na wielkich stadionach arenach tylko na zamkniętych salach wielkości nie wiem kina może trochę większych. Kultura w tym sporcie jest na wyższym poziomie. Ronnie dzisiaj chyba nawet dostał ostrzeżenie za przeklnięcie
1
@mekston rzadko spotykana sytuacja w ms że w deciderze decyduje ostatnia możliwa czarna biała. Ten dubel majstersztyk
3
John jak Ty mnie teraz zaimponowałeś i dałeś radości. Piękny powrót
0
Ale to może być decider. Dajesz Higgins dziadulcu Ty nasz
4
Dawaj John w deciderze po ten ćwierćfinał
0
Lewangolski z dubletem. Dawno tego nie grali
1
@P33ck a Higgins w opałach:(
4
Popis bramkarzy dzisiaj. Przynajmniej nie ma nudy
1
Jeszcze czerwo trenera i mamy już wszystko co najważniejsze. Cele na mecz będą spełnione i będzie mozna dać inny chip
3
Nie wiem czy słuchaliście przed meczem ale Valencia pod wodzą tego trenera strzela średnio 1.08 bramki na mecz. Także było wiadome że dzisiaj sobie mogą lekko poprawić tą średnią xd
0
Araujo jesteś najpiękniejszy, masz słuszne pretensje. Przecież czysto wyjechałeś w rywala nie dotykając piłki
0
To niezły drybling Marca
1
@P33ck mam nadzieję że Higgins a w drugim bez różnicy, chociaż bliżej mi do stylu gry Lisowskiego