1

Iga walczy. Jednak brak urody i te słabe współprace sponsorskie ze średniakami typu Porsche czy Rolex ma wpływ na zapewne gorszy sprzęt i przez to ma trudniej. No ale tak to jest jeśli nie ma się szans aby być światową gwiazdą tenisa. :(

1

@Encore ja tak myślę jak słabe musiało być Monte krasnala że tak w czapkę dostali. Cóż zmiany w ence chyba są konieczne

1

@HighestInTheRoom oni są ostatnio tak słabi że przykro się na to patrzy

1

@mekston za to co on tu odstawiał to powinien dostać 35 wyścigów a nie sekund. Buc zasrany

2

Magnussena powinno się siłą wyjebać z f1

1

@Kidd max
Max
Redbull
Max
Max Norris Perez
Max

Max
Sainz
Russell
Alonso
Ocon
Hulkenberg
Bottas
Ricciardo
Albon
Norris

0

@Hosh w ogóle by mnie nie zdziwił fakt gdyby tak się stało. Ta liga jest tak patologiczna że to się w głowie nie mieści. Tutaj mistrz ledwie uciuła 60 pkt w 34 kolejkach. Kabaret nie liga

3

To nieźle powalczyli. Max z błędem w S gdzie stracił przyczepność i trochę czasu a i tak P1. Mclaren strasznie zawiódł w sq3 na miękkich oponach

1

@FcPortoFan1999 w Majami xd

0

@Kidd typer będzie? Bo za 2 godzinki shootout to sprintu

2

@norbi77 twaro Pełka wolski top 3

3

@Popitek12 ale franc smuda ma wolne

0

@P33ck a zaraz pewnie jeszcze ronnie odpadnie:/

2

@Kessie miód dla moich oczu

0

@mekston to jest jakaś abstrakcja z tym rankingiem. Mam nadzieję że ronnie da radę ale dzisiaj też się strasznie męczy

0

@Kidd a przed chwilą słuchałem jermakowa i on mówi że do astona nie pójdzie bo niby nie podoba mu się struktura organizacyjna papy Strolla i ponoć już był widziany z Vasserem na spotkaniu we Włoszech i Anglii xd karuzele czas rozkręcić

1

@kaamil1910 crvena zvezda Belgrad '91

0

@norbi77 nie porównałem stylu gry tylko rezultat.

2

Trump z Jones'em kończą batalię wynikiem 8:8, fajnie Walijczyk stawia opór. Trump musi jutro z rana mocno popracować aby wygrać @P33ck @TheNekro94 @mekston

1

@norbi77 skoro w tym sezonie po osiągnięciach Leverkusen w doliczonych czasach gry panuje narracja że jeżeli coś się powtarza kilkanaście razy to już nie jest szczęście czy ślizganie się tylko pewnego rodzaju konsekwencja czy umiejętność no to chyba o Realu tym bardziej można mówić w.podobnym tonie

1

@mekston oglądałeś jego mecz ? Bo niestety nie mogłem i aby szybkie highlights na YouTube, ale to tak miałem wrażenie jakby starły się dwa serwboty na ziemi i takie średnie widowisko

1

@MichalZZZ powodzenia, na pierwszy ogień kiedyś też zrobiłem tort, smaczny był ale z estetyką przegrałem :D

2

@mekston jeszcze pewien mistrz z pięknego polskiego miasta odpadł

1

@blakkudium czyli w bundeslidze albo grasz w europejskich pucharach albo spadasz z ligi ;)

0

@dafik85 w pierwszej połowie grając po prawej stronie trochę się dusił ale w drugiej na lewej zagrał świetnie

1

Mecz ogólnie nie najgorszy szkoda że Bayern bez żadnej zaliczki, cień szansy im daje ale tylko cień. W tej puszce po konserwach nie będzie łatwo

0

@tbas śmiechy śmiechami ale jak tam mbappe dojdzie to całe podium może być madryckie

4

Co nam maszyna Tomka dała nadzieję na jakieś 30 minut to nasze.

0

@FcPortoFan1999 no i już teraz wiem kogo komentarzy tutaj brakowało. Witaj zapewne po drugiej zmianie

4

Laimer dzisiaj cichy bohater. Masterclass póki co w jego wykonaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?