budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Iga walczy. Jednak brak urody i te słabe współprace sponsorskie ze średniakami typu Porsche czy Rolex ma wpływ na zapewne gorszy sprzęt i przez to ma trudniej. No ale tak to jest jeśli nie ma się szans aby być światową gwiazdą tenisa. :(
1
@Encore ja tak myślę jak słabe musiało być Monte krasnala że tak w czapkę dostali. Cóż zmiany w ence chyba są konieczne
1
@HighestInTheRoom oni są ostatnio tak słabi że przykro się na to patrzy
1
@mekston za to co on tu odstawiał to powinien dostać 35 wyścigów a nie sekund. Buc zasrany
2
Magnussena powinno się siłą wyjebać z f1
1
@Kidd max
Max
Redbull
Max
Max Norris Perez
Max
Max
Sainz
Russell
Alonso
Ocon
Hulkenberg
Bottas
Ricciardo
Albon
Norris
0
@Hosh w ogóle by mnie nie zdziwił fakt gdyby tak się stało. Ta liga jest tak patologiczna że to się w głowie nie mieści. Tutaj mistrz ledwie uciuła 60 pkt w 34 kolejkach. Kabaret nie liga
3
To nieźle powalczyli. Max z błędem w S gdzie stracił przyczepność i trochę czasu a i tak P1. Mclaren strasznie zawiódł w sq3 na miękkich oponach
1
@FcPortoFan1999 w Majami xd
0
@Kidd typer będzie? Bo za 2 godzinki shootout to sprintu
2
@norbi77 twaro Pełka wolski top 3
3
@Popitek12 ale franc smuda ma wolne
0
@P33ck a zaraz pewnie jeszcze ronnie odpadnie:/
2
@Kessie miód dla moich oczu
0
@mekston to jest jakaś abstrakcja z tym rankingiem. Mam nadzieję że ronnie da radę ale dzisiaj też się strasznie męczy
0
@Kidd a przed chwilą słuchałem jermakowa i on mówi że do astona nie pójdzie bo niby nie podoba mu się struktura organizacyjna papy Strolla i ponoć już był widziany z Vasserem na spotkaniu we Włoszech i Anglii xd karuzele czas rozkręcić
1
@kaamil1910 crvena zvezda Belgrad '91
0
@norbi77 nie porównałem stylu gry tylko rezultat.
2
Trump z Jones'em kończą batalię wynikiem 8:8, fajnie Walijczyk stawia opór. Trump musi jutro z rana mocno popracować aby wygrać @P33ck @TheNekro94 @mekston
1
@norbi77 skoro w tym sezonie po osiągnięciach Leverkusen w doliczonych czasach gry panuje narracja że jeżeli coś się powtarza kilkanaście razy to już nie jest szczęście czy ślizganie się tylko pewnego rodzaju konsekwencja czy umiejętność no to chyba o Realu tym bardziej można mówić w.podobnym tonie
1
@mekston oglądałeś jego mecz ? Bo niestety nie mogłem i aby szybkie highlights na YouTube, ale to tak miałem wrażenie jakby starły się dwa serwboty na ziemi i takie średnie widowisko
1
@MichalZZZ powodzenia, na pierwszy ogień kiedyś też zrobiłem tort, smaczny był ale z estetyką przegrałem :D
2
@mekston jeszcze pewien mistrz z pięknego polskiego miasta odpadł
1
@blakkudium czyli w bundeslidze albo grasz w europejskich pucharach albo spadasz z ligi ;)
0
@dafik85 w pierwszej połowie grając po prawej stronie trochę się dusił ale w drugiej na lewej zagrał świetnie
1
Mecz ogólnie nie najgorszy szkoda że Bayern bez żadnej zaliczki, cień szansy im daje ale tylko cień. W tej puszce po konserwach nie będzie łatwo
0
@tbas śmiechy śmiechami ale jak tam mbappe dojdzie to całe podium może być madryckie
4
Co nam maszyna Tomka dała nadzieję na jakieś 30 minut to nasze.
0
@FcPortoFan1999 no i już teraz wiem kogo komentarzy tutaj brakowało. Witaj zapewne po drugiej zmianie
4
Laimer dzisiaj cichy bohater. Masterclass póki co w jego wykonaniu