budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to nie wiem co musi się stać żeby Bayern awansował. Tu nie ma kim grać. Real jeszcze to przed dogrywką weźmie
4
Ciekawe kim teraz Bayern ma strzelać gole xd
1
Zmiana na podłączenie dodatkowego tlenu dla białych
0
@Hosh przecież on w ogóle nie patrzył w tym momencie w pole karne bo piłka podążała w innym kierunku
0
To musi być faul
0
Szybko poszło xd
0
Neuer teraz musisz pokazywać takie interwencje jak do tej pory
5
Z przodu w Bayernie to wszyscy są do zmiany. Tragicznie grają
3
@szymonekk no to troche ukłuło w uszy
0
Czuję farfocla pod koniec tej połowy
0
Wieje nudą tak jak wczoraj w pierwszej połowie. Liczę że w drugiej też tutaj się coś rozkręci
1
Ciekawe czy kiedykolwiek zobaczę chociaż jeden mecz w wykonaniu Barcelony tak szybko konstruując akcje jak biali. Ktoś mi powie zdarzają się u nas kontry ok, ale dzisiaj real póki co nie gra z kontry a i tak szybko połykają przestrzeń w stronę bramki neurera
0
@Dieselzor kimbape
15
@tristan87 pierwsze w tym tygodniu bo jest dopiero wtorek
0
@MOLESTA może aż takiej nie ale może Adeyemi się odbije po tym słabszym sezonie i się rozwinie
6
@P33ck jeden doświadczony pracuje jakieś 121 lat u lucka a drugi już siedemnasty rok praktyk. Doświadczenie niebagatelne
0
@mekston idę pod prąd i mówię że męczennik to bierze.
Mam nadzieję że klątwa zadziała i będzie się kopał po czole :D
3
Ale że PSG nie zdobędzie nawet bramki w tym dwumeczu biorąc pod uwagę jeszcze te słupki i poprzeczki to już w ogóle jest szok.
Od szejków chciałbym w Barcelonie Vitinhe, mega się chłopak rozwinął w tym sezonie.
0
@mekston już 6 :D
1
Matko boska ale petarda vitinhi
0
No no cholery nie chce im wpaść. niby powinno być ich aż żal ale jakoś tak nie do końca
5
Ale mu sie pod kopułą zagotowało
5
Pierre Gasly lekko smutnawy na trybunach. @mekston @Kessie @Kidd @MichuZ44
0
@KrychaFCB czyli mbappe i Hochland takie same placki, stare znałem
3
Ale ten mecz jest nudny, z 2-3 zrywy jednych i drugich a generalnie wygląda jak mecz między drużynami 9-10 z tej samej ligi które grają o to żeby jak najszybciej sezon się skończył
2
@MesQueUnClub_87 strasznie to denerwuje. Nie wiem co to za placki
0
@Kazragore jak nie było ? Wjeżdżali w.nasze pole karne tylko nie wykorzystywali szans. Poziom gry obronnej Barcy a BVB to przepaść
0
@Encore thiem w prime sprawiał przyjemność z oglądania, nawet na RG potrafił fajnie rywalizować z rafą czy novakiem. Lubiłem oglądać jego grę. Najlpeszy mecz chyba na ao z nadalem
2
@BulaKG *3 na miesiąc
1
@Popitek12 Paktofonika Ostr Eldo Pezet WWO slums attack 52debiec fenomen