1

No to nie wiem co musi się stać żeby Bayern awansował. Tu nie ma kim grać. Real jeszcze to przed dogrywką weźmie

4

Ciekawe kim teraz Bayern ma strzelać gole xd

1

Zmiana na podłączenie dodatkowego tlenu dla białych

0

@Hosh przecież on w ogóle nie patrzył w tym momencie w pole karne bo piłka podążała w innym kierunku

0

To musi być faul

0

Szybko poszło xd

0

Neuer teraz musisz pokazywać takie interwencje jak do tej pory

5

Z przodu w Bayernie to wszyscy są do zmiany. Tragicznie grają

3

@szymonekk no to troche ukłuło w uszy

0

Czuję farfocla pod koniec tej połowy

0

Wieje nudą tak jak wczoraj w pierwszej połowie. Liczę że w drugiej też tutaj się coś rozkręci

1

Ciekawe czy kiedykolwiek zobaczę chociaż jeden mecz w wykonaniu Barcelony tak szybko konstruując akcje jak biali. Ktoś mi powie zdarzają się u nas kontry ok, ale dzisiaj real póki co nie gra z kontry a i tak szybko połykają przestrzeń w stronę bramki neurera

0

@Dieselzor kimbape

15

@tristan87 pierwsze w tym tygodniu bo jest dopiero wtorek

0

@MOLESTA może aż takiej nie ale może Adeyemi się odbije po tym słabszym sezonie i się rozwinie

6

@P33ck jeden doświadczony pracuje jakieś 121 lat u lucka a drugi już siedemnasty rok praktyk. Doświadczenie niebagatelne

0

@mekston idę pod prąd i mówię że męczennik to bierze.
Mam nadzieję że klątwa zadziała i będzie się kopał po czole :D

3

Ale że PSG nie zdobędzie nawet bramki w tym dwumeczu biorąc pod uwagę jeszcze te słupki i poprzeczki to już w ogóle jest szok.
Od szejków chciałbym w Barcelonie Vitinhe, mega się chłopak rozwinął w tym sezonie.

0

@mekston już 6 :D

1

Matko boska ale petarda vitinhi

0

No no cholery nie chce im wpaść. niby powinno być ich aż żal ale jakoś tak nie do końca

5

Ale mu sie pod kopułą zagotowało

5

Pierre Gasly lekko smutnawy na trybunach. @mekston @Kessie @Kidd @MichuZ44

0

@KrychaFCB czyli mbappe i Hochland takie same placki, stare znałem

3

Ale ten mecz jest nudny, z 2-3 zrywy jednych i drugich a generalnie wygląda jak mecz między drużynami 9-10 z tej samej ligi które grają o to żeby jak najszybciej sezon się skończył

2

@MesQueUnClub_87 strasznie to denerwuje. Nie wiem co to za placki

0

@Kazragore jak nie było ? Wjeżdżali w.nasze pole karne tylko nie wykorzystywali szans. Poziom gry obronnej Barcy a BVB to przepaść

0

@Encore thiem w prime sprawiał przyjemność z oglądania, nawet na RG potrafił fajnie rywalizować z rafą czy novakiem. Lubiłem oglądać jego grę. Najlpeszy mecz chyba na ao z nadalem

2

@BulaKG *3 na miesiąc

1

@Popitek12 Paktofonika Ostr Eldo Pezet WWO slums attack 52debiec fenomen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?