budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC ale ma rację, smutne ale prawdziwe
0
Średnio wynik Arsenalu w obecnej chwili ma znaczenie ale smutny jest to widok że dostają w czape aktualnie
2
Szybko City zyskuje przewagę. Wydaje się że właśnie zakończyli rywalizację o mistrza.
0
O nic więcej w tym gp nie proszę jak o to aby Visa cash RB > Mercedes.
4
@BorzyKrzys picie piwa z puszki czy butelki jest jednak dużo bardziej naturalne niż picie z flaszki 0.5 czy większej. Małpki to wiadomo że z gwinta z buteleczek ale od 0.5l w górę no to trochę lipa
0
Raków też nie chce pucharów.
0
Po partidazo w Rzymie czas na jeszcze większe partidazo we Wrocławiu a później w Gliwicach. Także lecimy z kabaretonem w eklapie do 22
1
@NeroTFP1 8:2 dla kibiców Barcelony ma dość przykre skojarzenia :(
1
@barcelonaLM gdzie Serena akurat na ziemi była najsłabsza Serena z jaką można było grać
0
@Spacedragon nie wiem szczerze mówiąc. Wyguglowac trzeba
1
@Sulimo generalnie słabo wygląda statystyka h2h dla Aryny bo jeśli dobrze pamiętam to po tym meczu będzie 9:4 dla Igi
2
Jeszcze kilkanaście takich tytułów i może w końcu będzie wśród gwiazd dyscypliny. Ale w Polsce na pewno jest wielka.
3x Rzym zdobyty
1
@mekston a wygra raczej tu i tu. Jest w gazie teraz. Oby to utrzymała do Rolanda no i IO
3
@Bagsik88 trochę sam się zaorałeś bo to jest różnica ledwie kilku punktów i bramek xd
2
Brawo Iga. Dwa razy swój serwis wygrać i tytuł w Rzymie zdobyty.
2
Śląsk który ma szansę cały czas na mistrzostwo ma zdobyte 47 bramek a grają 33 kolejkę. Ta liga jest niemożliwa. Nawet 1.5 bramki na mecz w sezonie pewnie nie osiągną xd. Ledwie mają bilans kilkunastu goli na +. Ale to jest memowe.
Tymczasem brzydulka nasza nr1 walczy z Aryna która zdecydowanie podniosła poziom gry w drugim secie
1
Tłuką się gdzieś w treningach, robią nadzieję że wygra kwalifikacje ktoś inny na koniec Max wyjaśnia sprawe i znowu P1. Jest gość niesamowity
0
@PatrykBarca z tą wódką to jeszcze wykonalne ale ten świniak bez szans..
4
@tadzik447 w końcu coś co mnie tam przyciągnie do obejrzenia poza poniedziałkową mocą futbolu
0
@speed1 no i powinien był jej nie zmieniać
7
@Arden dieta od Laporty działa
0
Ten kochalski ze stali niezły sezon rozgrywa. Chyba najlepszy bramkarz w sezonie w eklapie
4
@norbi77 to ma potencjał na ilość odcinków zbliżoną do mody na sukces
1
@Kidd Leclerc
Leclerc
Ferrari
Verstappen
Leclerc Verstappen Norris
Verstappen
Leclerc
Hamilton
Alonso
Ocon
Hulkenberg
Bottas
Tsunoda
Albon
Norris
0
@Katalończyk 99 potencjał na tzw tasiemiec
5
Netflix też dał się nabrać na serial o męczenniku zamiast kręcić uniwersum w Barcelonie. To jest dopiero niezły kontent
1
@Edoss top1 ostatnich 23-24 lat
1
@tristan87 ale ten czas zapieprza, wydaje mi się jakbym niedawno czekał na premierę Tabasco..a to już 22 lata minęły
0
@Reviven gratuluję optymizmu że kupimy Cancelo, guido Felixa i jeszcze Wiliamsa. nawet w FM mogłoby się nie udać w jedno okienko.
0
@Messibestplayerintheworld no i z nich tak faye bez szans na pokazanie się póki co, inigo lubi w szpitalu posiedzieć, Garcia u nas szału nie robił, w Gironie fajnie pytanie co będzie jak wróci, christensen no ok tylko że w tym sezonie lepsze mecze grał akurat w drugiej linii, cubarsi to młodzieniec który wejście ma mega, teraz jakieś tam błędy się pojawiają ale nie wiadomo jak będzie z nim choćby w następnym sezonie, tj jeszcze dzieciak i pytanie czy palemka nie odbije zbyt szybko. Ilościowo stoperzy są ale jakościowo no to ciężko coś konkretnie stwierdzić. Araujo mimo klopsów powinien zostać. Jeśli co sezon będziemy robić roszady w każdej formacji no to kiedy będzie stabilizacja i walka o coś ? Chyba że za 10-15 lat ale to niech odrazu powiedzą żeby sobie człowiek na wyjebce leciał cały sezon