1

@FCB_dimiC ale ma rację, smutne ale prawdziwe

0

Średnio wynik Arsenalu w obecnej chwili ma znaczenie ale smutny jest to widok że dostają w czape aktualnie

2

Szybko City zyskuje przewagę. Wydaje się że właśnie zakończyli rywalizację o mistrza.

0

O nic więcej w tym gp nie proszę jak o to aby Visa cash RB > Mercedes.

4

@BorzyKrzys picie piwa z puszki czy butelki jest jednak dużo bardziej naturalne niż picie z flaszki 0.5 czy większej. Małpki to wiadomo że z gwinta z buteleczek ale od 0.5l w górę no to trochę lipa

0

Raków też nie chce pucharów.

0

Po partidazo w Rzymie czas na jeszcze większe partidazo we Wrocławiu a później w Gliwicach. Także lecimy z kabaretonem w eklapie do 22

1

@NeroTFP1 8:2 dla kibiców Barcelony ma dość przykre skojarzenia :(

1

@barcelonaLM gdzie Serena akurat na ziemi była najsłabsza Serena z jaką można było grać

0

@Spacedragon nie wiem szczerze mówiąc. Wyguglowac trzeba

1

@Sulimo generalnie słabo wygląda statystyka h2h dla Aryny bo jeśli dobrze pamiętam to po tym meczu będzie 9:4 dla Igi

2

Jeszcze kilkanaście takich tytułów i może w końcu będzie wśród gwiazd dyscypliny. Ale w Polsce na pewno jest wielka.
3x Rzym zdobyty

1

@mekston a wygra raczej tu i tu. Jest w gazie teraz. Oby to utrzymała do Rolanda no i IO

3

@Bagsik88 trochę sam się zaorałeś bo to jest różnica ledwie kilku punktów i bramek xd

2

Brawo Iga. Dwa razy swój serwis wygrać i tytuł w Rzymie zdobyty.

2

Śląsk który ma szansę cały czas na mistrzostwo ma zdobyte 47 bramek a grają 33 kolejkę. Ta liga jest niemożliwa. Nawet 1.5 bramki na mecz w sezonie pewnie nie osiągną xd. Ledwie mają bilans kilkunastu goli na +. Ale to jest memowe.
Tymczasem brzydulka nasza nr1 walczy z Aryna która zdecydowanie podniosła poziom gry w drugim secie

1

Tłuką się gdzieś w treningach, robią nadzieję że wygra kwalifikacje ktoś inny na koniec Max wyjaśnia sprawe i znowu P1. Jest gość niesamowity

0

@PatrykBarca z tą wódką to jeszcze wykonalne ale ten świniak bez szans..

4

@tadzik447 w końcu coś co mnie tam przyciągnie do obejrzenia poza poniedziałkową mocą futbolu

0

@speed1 no i powinien był jej nie zmieniać

7

@Arden dieta od Laporty działa

0

Ten kochalski ze stali niezły sezon rozgrywa. Chyba najlepszy bramkarz w sezonie w eklapie

4

@norbi77 to ma potencjał na ilość odcinków zbliżoną do mody na sukces

1

@Kidd Leclerc
Leclerc
Ferrari
Verstappen
Leclerc Verstappen Norris

Verstappen
Leclerc
Hamilton
Alonso
Ocon
Hulkenberg
Bottas
Tsunoda
Albon
Norris

0

@Katalończyk 99 potencjał na tzw tasiemiec

5

Netflix też dał się nabrać na serial o męczenniku zamiast kręcić uniwersum w Barcelonie. To jest dopiero niezły kontent

1

@Edoss top1 ostatnich 23-24 lat

1

@tristan87 ale ten czas zapieprza, wydaje mi się jakbym niedawno czekał na premierę Tabasco..a to już 22 lata minęły

0

@Reviven gratuluję optymizmu że kupimy Cancelo, guido Felixa i jeszcze Wiliamsa. nawet w FM mogłoby się nie udać w jedno okienko.

0

@Messibestplayerintheworld no i z nich tak faye bez szans na pokazanie się póki co, inigo lubi w szpitalu posiedzieć, Garcia u nas szału nie robił, w Gironie fajnie pytanie co będzie jak wróci, christensen no ok tylko że w tym sezonie lepsze mecze grał akurat w drugiej linii, cubarsi to młodzieniec który wejście ma mega, teraz jakieś tam błędy się pojawiają ale nie wiadomo jak będzie z nim choćby w następnym sezonie, tj jeszcze dzieciak i pytanie czy palemka nie odbije zbyt szybko. Ilościowo stoperzy są ale jakościowo no to ciężko coś konkretnie stwierdzić. Araujo mimo klopsów powinien zostać. Jeśli co sezon będziemy robić roszady w każdej formacji no to kiedy będzie stabilizacja i walka o coś ? Chyba że za 10-15 lat ale to niech odrazu powiedzą żeby sobie człowiek na wyjebce leciał cały sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?