2

W Paryżu wyszło słońce. Trochę tam nie widziano takiego zjawiska

1

@FCBMati10 obecny skład nie ma wiele wspólnego z tamtym galacticos

2

@Isso89 przecież od 2 lat mnie to nie dziwi. Oni mają pierwszeństwo we wszystkim będąc u nas, w każdej chyba dziedzinie życia mają tu lepiej od nas. I my na to pracujemy żeby oni mogli mieć lepiej od nas. Czego tu można nie rozumieć ?

0

@Nazio_87 wątpliwe przynajmniej dopóki będzie tam Ancelotti.

0

Tempo kobiet w RG dzisiaj jest niesamowite. Ledwie po 13 a już 3/4 skończone

1

@kamilop puchar gampera i powrót fatiego. Mamy to już niedługo

1

@Luciano99 fajny spadochron, ale takiej wielkości to by boeniga uniósł

1

@FcPortoFan1999 chyba dokładnie o 17:15, tak mówił rano w programie KS rzecznik PZPN

3

Ciekawostka: Panna Świątek miała dłuższą serie wygranych punktów z rzędu niż łączna ilość wygranych punktów przez Potapovą. 18 - 10
A w sumie to wygrała nawet więcej gemów z rzędu niż rywalka punktów xD no to jest raczej rzadki widok

6

Powiedzieć że to mecz bez historii to nic nie powiedzieć. I teraz chcesz jechać na taki mecz Igi w Paryżu. Wpadniesz w jakiś korek czy jakieś inne zdarzenie losowe przez co się spóźnisz 30 minut a tu już po meczu

0

@Colon remontade cały czas możliwa

1

Nic nie wchodzi tej Potapovej, aż jest jej żal. Seria 18 punktów z rzędu wygrana przez polke. To jest chore

2

@spacer dzięki temu ma szansę zostać gwiazdą światowego formatu czego wiadomo naszemu igulcowi nie uda się osiągnąć

6

To niezłe 6:0 w 19 minut. Tryb bestia odpalony.

0

@FcPortoFan1999 właśnie nie rozumiem tego zdziwienia, Osaka to nie jest Magdalena frech, tylko mistrzyni turniejów ws, okej może na ziemi grała najsłabiej zawsze ale to jednak jest zawodniczka które te kilka lat temu pokonywała wszystkie możliwe rywalki. Teraz wraca po przerwach i jeśli ustabilizuje formę na wysokim poziomie to liczę że raz dwa wskoczy do top10

0

Iga po swojemu 3:0 w 10 minut.

0

@kamiVeB jakoś chwilę po 3:10 czy tam 15

0

@Sysia11 już jest na korcie

0

@DonAndresFCB precyzując ten wpis, od ostatniej LM dla Barcy w 2015 real zdobył tyle ile Barca ma w całej swojej historii. Przecież to jest chora statystyka

0

@Destroyer_of_Worlds nie będzie, ja stawiam na ewentualne wypożyczenia. Może znając życie to kupią tego Cancelo.

1

@mekston Bellingham nie zasługuje po tym co wyprawia od kilkunastu tygodni, ciężko to przyznać ale na pole position do balona jest Vinicius

1

@mekston i to w wieku 37 lat. Sztos zawodnik

0

@mekston wolałbym oczywiście Serba dalej ale tak coś mi tutaj śmierdzi że ten Włoch w końcu dopnie swego i go tutaj pokona. Zwłaszcza że Novak ten sezon póki co ma mówiąc krótko słaby. Więc okazja jest ku temu może jedyna j najlepsza

1

@Encore on umie w rywalizację z Novakiem. Pachnie ten mecz niespodzianką

3

@Szmulek może w końcu odczują kogoś odejście bo póki co to każde jedno po nich spływało

5

15 finałów 15 tytułów, w ostatniej dekadzie zdobyli więcej LM niż Barca w swojej historii. To jest niesamowita przepaść w tej kategorii. Nie ma drużyny która ma podjazd w tych rozgrywkach do Realu i wątpliwe czy kiedykolwiek ktoś ich tam zacznie gonić w tych statystykach. Idę po maść:(

0

Spalony był na bank

5

I się samo BVB zaorało na koniec. 15 lm białych staje się faktem. Znowu będzie dupsko piekło bo się zastanawiam czy za swojego żywota Barcelona dobije do 10..

0

Jude co spartolił. Miał piłkę na definitywne zamknięcie. Ale on jest ostatnio rzadki

1

Klasyka gatunku, można wyłączyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?