budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr i tak długo wierzysz :D
2
Aż żal że nie dali rady z tym miernym Juventusem w pucharze Włoch. 2 puchary w sezonie byłyby piękne
4
Atalanta była dużo lepsza, w pierwszej połowie pressingiem zajechali Bayer 1v1. W drugiej totalnie nie musieli atakować mając 2 bramki zapasu i czekali na możliwość jakiejś kontry a Bayer i tak nie był za bardzo w stanie im w żaden sposób zagrozić. Masterclass ekipy Gasperiniego. Liczylem na zacięty mecz ale szkoda że Niemcy nie dojechali
0
@Marcelinho99 zdanie z xavim totalnie tu nie pasuje, dlatego taka reakcja.
0
@Marcelinho99 właśnie dlatego Bayern nie przegrał meczu w bundeslidze w latach 2013-2023. Dopiero w tym sezonie poniósł porażkę po 10 latach.
Na dodatek Alonso nie zrobił tego z drużyną która te mistrzostwa kiedykolwiek wygrywała. Ale co tam, tak jest zwykłym plackiem
1
@maroon po konferencji pewnego Włocha
0
No to ciekawe czy kolejny raz wrócą czy Atalanta da radę. Póki co Bayer słabiutki a granit nieźle baituje
0
@Bartas7VeB @PatrykBarca no i problem prawej obrony załata dest. Także perspektywy są wbijaj do nas na kwadrat.
0
@FcPortoFan1999 ja nie jestem słynny i też się zatrulem xD
0
@FcPortoFan1999 a może właśnie źle się poczuł bo nie jadł. Albo za mało bo pizza była droga na mieście
1
@RoberDzik rodri albo wirtz, bardziej skłaniam się ku Hiszpanowi bo tu jest problem u nas ale Niemiec też mi się marzy w Barcelonie
0
@Luciano99 może tak być, jedyne z czym wrócą do lapcia to angielskie szynki z promki i pizze mrożone. Bebej musi szamać
3
@Popitek12 lecisz, stajesz z rakietą pod bramą i Cię biorą. Jak każdego zresztą. Przy odrobinie szczęścia będziesz nawet rozstawiony
2
Czy otoczenia zainteresowanych stron już coś napisały/ powiedziały? Bo to najważniejsze a nie jakieś tam rozmowy bezpośrednio z trenerem czy agentem. Otoczenie kluczem do wszystkiego
0
Bologna jedzie jak z kupą
0
@paweldunajecfcb żugajki ?
2
@Encore w defensywie są mocarni, życzę im wygranej niech się pisze nowa historia w tej pięknej lidze
5
Roque wejdzie, cud w Barcelonie
0
W końcu pedri daje jakieś liczby:)
4
Felix co tam pokręcił
1
Rayo wjeżdża jak w masło. Czekać aby aż coś im wpadnie
0
@Aragorn33 hattrick to w drugiej połowie walnął
1
Sorloth zamyka sprawę walki o króla strzelców strzelając Realowi tzw karetę
0
@Mixtape oczywiście że ma, tylko no konkurencję ma wybitną więc co się dziwić że nie grał. Dla niego najważniejsze że teraz pokazuje się z dobrej strony kiedy ma okazję trochę pograć
0
@pt9 mizernie jak co mecz
0
@FCBparasiempre bo prowadzą dwoma bramkami w tym meczu
1
City podwyższa na 3:1. Rodri z golem
0
@RosjaninBut w Hiszpanii pierwszy decyduje chyba bezpośredni mecz między zainteresowanymi drużynami
2
@Sulimo czyli pójdziemy z deszczu pod rynnę :D
0
A może jeszcze jakieś emocje będą. City niepotrzebnie zdjęło nogę z gazu. Następny i ostatni mecz w sezonie dopiero w przyszły weekend. Tutaj powinni grać cały czas na maksa przynajmniej do 3/4:0