budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden piękny to był wynik, nie zapomnimy go nigdy
1
@Qlimax86 ale to jednak Jones grał sesje wieczorną do chyba prawie 23 angielskiego czasu. Wilson mógł iść spać, odpocząć a nawet oglądając mecz i czekając na rywala no to robi to i może się relaksować a nie przy stole na pełnej koncentracji grać. To jest cholerna różnica
1
@Mario96w szamani barcelońscy go wyleczą i nie będzie strzelał pajęczynami w razie ukąszenia.
0
@Emhyr szczerze to nie wiem, kiedyś słyszałem jak to smokowski tłumaczył czemu ale nie pamiętam:P
0
@Emhyr od tego sezonu
0
@Qlimax86 ta pierwsza sesja kiedy chyba Jones był mocno zmęczony po półfinale zdecydowała
0
@cchesterr43 producent rakiet do tenisa
0
@Encore szacun że on w tej miernocie cały czas się bawi. Mógłby spokojnie iść do klubu który walczy o coś więcej niż to co osiąga united
2
@Encore Brunodependencia ? Trochę tak
1
@zadafcb albo postawił na united i sprawdził wynik
1
Ale go dwójka ścisła, poszedł jak dzik w kukurydzę
3
To nieźle united walczy o puchary
1
@blakkudium a znany jest nam jakiś inny durny klub który da plackowi zarobki na poziomie 35-40 mln? Wątpliwe więc po co ma odchodzić. Tak wiem że jest to jakoś tam odroczone ale to nie zmienia faktu że trzeba mu zapłacić czy teraz czy w przyszłości. Sam bym się przykuł łańcuchami do grzejników na stadionie i siedział do końca kontraktu xD
2
@NeroTFP1 Stanowski rano dobrze podsumował tę wypowiedź że wszolek to powinien bardziej zachowywać się jak piłkarze z lat '90, czyli: grać a jak najmniej się odzywać :p
1
@P33ck kolejna partia wypuszczona przez Walijczyka i koniec kuriozalny xd
0
@vangoor i grajmy na "wymówka camp nou" a nie Spotify. Idealnie
1
Szkoda tej spierniczonej różowej w poprzedniej partii i prawie identycznej żółtej w ostatniej partii trzeciej sesji. Tu mógł być nawet remis a po tak słabym starcie to kurde byłoby coś @P33ck
2
@zadafcb no wlasnie, ale cóż liczę na 13:12 i emocje wieczorem. Szansa jest tylko ciężko mi wierzyć że już nic w tej sesji Kyren nie dorzuci
2
Szkoda tej pierwszej sesji w wykonaniu jonesa bo tu byłby potencjał na decidera nawet bo teraz panowie grają wyrównany mecz. Może poziom nie jest wysoki ale zacięty od początku drugiej sesji @mekston @P33ck
2
@P33ck mecz o miano goata dyscypliny?
0
@PIWOSZ89 bardziej 69 patrząc jak nas każdy dyma
1
@mekston jednak, no i w sumie fajnie może będzie więcej walki. Lando mógłby częściej tam z przodu powariować
2
Ostatnim zwycięzca w barwach mclarena był chyba ricciardo na monzy w 2021 o ile mnie pamięć nie myli. Też chwilę poczekali
1
@mekston ja bym to nazwał kontrolą tempa a nie jego brakiem. Piszę do tego że twierdzisz że max nie odjeżdża Piastriemu.
3
Norris z wygraną, Alpine z punktem, ale dziwny wyścig
1
Redbull co się bawi pit stopami w tym sezonie. Chyba już 3 poniżej dwóch sekund
0
@mekston zasadniczo to już po emocjach xd
1
@mekston a Ty wiesz jaki jest jedyny plus w multipli? :D
1
Z tej ligi absolutnie nikt nie powinien mieć prawa do gry w żadnych eliminacjach do pucharów. Wstyd dla kraju że mamy tak kabaretowy poziom najwyższej klasy rozgrywkowej.
2
Za dużo kiwania w ataku naszych. Włosi to czytają jak otwartą księgę. Przydałby się ktoś kto przelamalby siłą ten blok