budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 mam wrażenie że od kilku lat te MŚ w snookerze są dla kibiców Barcy w idealnym momencie aby się uspokoić po blamazach marcowo kwietniowych w Europie
0
Ale ten dinozaur jest słaby tylko nie wiem czy bardziej psychicznie czy tenisowo
2
@mekston ale to też sukces, będzie jeszcze jakiś inny kierowca w historii który nie wygra kwalifikacji których nie ma ? Może być ciężko
1
@Lola120 uwierz mi że między dość twardym a twardym jest różnica, wiem coś o tym bo mam problemy z kręgosłupem i dopiero jak zmieniłem materac na najbardziej twardy jaki znalazłem sprężynowy to mogę spokojnie spać w sypialni bez obaw że rano się nie podniosę
0
@Recha_0684 ja jestem starym dziadersem i YouTube oglądam już 12-15 lat a o tych wszystkich stuu boxdelach i wardegach pierwszy raz usłyszałem przy Pandorze. Tak samo tylko kojarzyłem friza i że była jakaś ekipa czy coś ale nawet nie miałem pojęcia co oni nagrywają
1
@draxidox cieszę się że u nas nie ma takich kozaków
3
@Lola120 materac zmienić na jak najbardziej twardy
0
@FcPortoFan1999 do września będzie na oznaczenia odpisywał xd
1
@Zbyszard voteban w konsoli wpisywać i polecą
2
@mekston najbardziej ciekawi gdzie pojdzie Newey
0
@FcPortoFan1999 tym bardziej dobry wynik mógłby dać kopa na dalszą część sezonu na ziemi
1
@escarabajo ja jeszcze żyje nadzieja że Xavi trochę popracuje nad sobą i tym wylatywaniem za kartki bo to jest też wielki minus i hańba że klub o wielkiej renomie ma trener który łapie kilka czerwonych kartek w sezonie. Tu jest też wielkie pole do poprawy i myślę że to też może wpłynąć pozytywnie na zespół
0
@Cvzx to niech zgarnie w sierpniu gampera i adios:D
0
@tristan87 widać że nie jest gwiazdą
0
Dzisiaj około godziny 19-19:30 na korty w Madrycie powinna wyjść Iga aby rozegrać pierwsze swoje spotkanie w Madryckim mastersie. Pierwsza rywalka to chinka Wang Xiy (52 WTA). Ciekawe jak z dyspozycją naszej tenisistki.
1
@korni20 podobno około godziny 18-19 gdzies czytałem i tam było poparte jakimś dobrym źródłem
0
@MesQueUnClub_87 dawaj mie tego fonta, lapcio szawiego przetrzyma to jego prezydentury choćby mieli spaść do segunda xd
6
Czas na konferencję kloppa i odwołanie swojego odejścia.
2
@MeAndSwan to chyba chodzi o prawa do transmisji KMS
2
@AlexDark00 Barcelona na to: potrzymaj mi piwo
2
Xavi po ogłoszeniu odejścia niezależnie od uzyskanych wyników na koniec sezonu do dnia 23.04.24 Koloryzowane
0
@Albatros teoria odwróconej logiki
1
@mekston ale Cię to zabolało
4
@barcelonaLM przecież to fake żeby wychodzili że to deco i resztę durni namówili laporte do zostawienia szawiego, przecież śmierdzi to na kilometr
0
@Messibestplayerintheworld od samego początku mówię że najgorsze w tym wszystkim jest lecący na łeb na szyję wizerunek. To nie jest jakaś pogoń Siedlce czy recreativo huelva tylko jedna z najbardziej rozpoznawanych marek sportowych na świecie
0
Czytając komentarze z ostatniej godziny można stwierdzić że 24.04.2024 Barcelona przegrała sezon 24/25 xd dość szybkość ale nie dziwię się bo sam nie jestem zachwycony ani w 1 %, jednak bawi nieźle:)
0
Przynajmniej Liverpool chce wesprzeć Barcę w byciu przegrywami sezonu xd
8
Czyli jednak w tak "poważnym" klubie można wyjść powiedzieć że po sezonie odchodzę, nie chce być dla klubu ciężarem bla bla bla. Następnie wychodzi prezydent i mówi że trenera ratuje na stanowisku tylko jego nazwisko ale będzie rozliczany też z pucharów. Po czym wszystko jest ok i działamy dalej, dobry przekaz leci. Czy tylko ja mam wrażenie że to pod względem wizerunkowym dla klubu jest słabe?
0
Jakaś tania podróbka potężnego Duńczyka daje prowadzenie niebieskim z Liverpoolu
1
@Kinginiesta oczywiście, ja nie mam z tym problemu. Chyba że oglądam jakieś wydarzenie sportowe i zapomnę wyłączyć powiadomień o wyniku :p