1

@macio_944 mam wrażenie że od kilku lat te MŚ w snookerze są dla kibiców Barcy w idealnym momencie aby się uspokoić po blamazach marcowo kwietniowych w Europie

0

Ale ten dinozaur jest słaby tylko nie wiem czy bardziej psychicznie czy tenisowo

2

@mekston ale to też sukces, będzie jeszcze jakiś inny kierowca w historii który nie wygra kwalifikacji których nie ma ? Może być ciężko

1

@Lola120 uwierz mi że między dość twardym a twardym jest różnica, wiem coś o tym bo mam problemy z kręgosłupem i dopiero jak zmieniłem materac na najbardziej twardy jaki znalazłem sprężynowy to mogę spokojnie spać w sypialni bez obaw że rano się nie podniosę

0

@Recha_0684 ja jestem starym dziadersem i YouTube oglądam już 12-15 lat a o tych wszystkich stuu boxdelach i wardegach pierwszy raz usłyszałem przy Pandorze. Tak samo tylko kojarzyłem friza i że była jakaś ekipa czy coś ale nawet nie miałem pojęcia co oni nagrywają

1

@draxidox cieszę się że u nas nie ma takich kozaków

3

@Lola120 materac zmienić na jak najbardziej twardy

0

@FcPortoFan1999 do września będzie na oznaczenia odpisywał xd

1

@Zbyszard voteban w konsoli wpisywać i polecą

2

@mekston najbardziej ciekawi gdzie pojdzie Newey

0

@FcPortoFan1999 tym bardziej dobry wynik mógłby dać kopa na dalszą część sezonu na ziemi

1

@escarabajo ja jeszcze żyje nadzieja że Xavi trochę popracuje nad sobą i tym wylatywaniem za kartki bo to jest też wielki minus i hańba że klub o wielkiej renomie ma trener który łapie kilka czerwonych kartek w sezonie. Tu jest też wielkie pole do poprawy i myślę że to też może wpłynąć pozytywnie na zespół

0

@Cvzx to niech zgarnie w sierpniu gampera i adios:D

0

@tristan87 widać że nie jest gwiazdą

0

Dzisiaj około godziny 19-19:30 na korty w Madrycie powinna wyjść Iga aby rozegrać pierwsze swoje spotkanie w Madryckim mastersie. Pierwsza rywalka to chinka Wang Xiy (52 WTA). Ciekawe jak z dyspozycją naszej tenisistki.

1

@korni20 podobno około godziny 18-19 gdzies czytałem i tam było poparte jakimś dobrym źródłem

0

@MesQueUnClub_87 dawaj mie tego fonta, lapcio szawiego przetrzyma to jego prezydentury choćby mieli spaść do segunda xd

6

Czas na konferencję kloppa i odwołanie swojego odejścia.

2

@MeAndSwan to chyba chodzi o prawa do transmisji KMS

2

@AlexDark00 Barcelona na to: potrzymaj mi piwo

2

Xavi po ogłoszeniu odejścia niezależnie od uzyskanych wyników na koniec sezonu do dnia 23.04.24 Koloryzowane


0

@Albatros teoria odwróconej logiki

1

@mekston ale Cię to zabolało

4

@barcelonaLM przecież to fake żeby wychodzili że to deco i resztę durni namówili laporte do zostawienia szawiego, przecież śmierdzi to na kilometr

0

@Messibestplayerintheworld od samego początku mówię że najgorsze w tym wszystkim jest lecący na łeb na szyję wizerunek. To nie jest jakaś pogoń Siedlce czy recreativo huelva tylko jedna z najbardziej rozpoznawanych marek sportowych na świecie

0

Czytając komentarze z ostatniej godziny można stwierdzić że 24.04.2024 Barcelona przegrała sezon 24/25 xd dość szybkość ale nie dziwię się bo sam nie jestem zachwycony ani w 1 %, jednak bawi nieźle:)

0

Przynajmniej Liverpool chce wesprzeć Barcę w byciu przegrywami sezonu xd

8

Czyli jednak w tak "poważnym" klubie można wyjść powiedzieć że po sezonie odchodzę, nie chce być dla klubu ciężarem bla bla bla. Następnie wychodzi prezydent i mówi że trenera ratuje na stanowisku tylko jego nazwisko ale będzie rozliczany też z pucharów. Po czym wszystko jest ok i działamy dalej, dobry przekaz leci. Czy tylko ja mam wrażenie że to pod względem wizerunkowym dla klubu jest słabe?

0

Jakaś tania podróbka potężnego Duńczyka daje prowadzenie niebieskim z Liverpoolu

1

@Kinginiesta oczywiście, ja nie mam z tym problemu. Chyba że oglądam jakieś wydarzenie sportowe i zapomnę wyłączyć powiadomień o wyniku :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?