8

Ale mamy uniwersum, prezydent klubu będzie starał się namówić do pozostania trenera który w tym sezonie niczego nie osiągnął xd trochę to śmiesznie brzmi

1

@Kinginiesta coś w nocy było o 4-5 tygodniach przerwy

0

@michal199500hehe tylko wyniki nie top

0

@Kengo jeszcze nie dawno połowa z nich to kandydaci do walki o 1/4. Czas niesamowicie zapiernicza

0

@Herato Palmer chciał odejść, pep go chciał po odejściu Gundogana

0

@colossus ale jednego nie rozumiecie, takiej kamery tam być nie musi i to chyba firma desygnowana przez ligę odpowiada za okamerowanie pod np var. Nie ma goal line no to kamery na linii bramkowej nie są obowiązkowe

1

@Zoker no ten to szedł ostro z tym Xavim. I coś ostatnio zamilkł, ciekawe dlaczego

1

@Piotr,1985 bo jesteśmy najgroźniejszym rywalem do tytułu

0

@cules100pro no i jeszcze są igrzyska olimpijskie

1

@Kgorecki2500 ma pracę, robi śniadanka a przecież samo się nie zrobi

0

@Maker0 ale w lidze w sumie nadal są szanse :D

0

@TheNekro94 to chyba trochę nie przystoi klubowi z wysokiej półki.

0

Sędziowie sędziami, kontrowersji było oczywiście kilka, mnie jednak coś innego znowu najbardziej zaskoczyło a może bardziej zabolało. Rządowi dzień po nas na wyjeździe grali ultra wymagający mecz z dogrywką. Wczoraj dokonali 2 albo 3 zmian w podstawie w porównaniu do meczu z City. A na końcu wyglądali lepiej fizycznie niż Barca. No to jest "lekki" pstryczek w twarz. Nie wiem czy faktycznie w Barcelonie jest tak źle pod tym względem czy jak to wyjaśnić ale ciężko rywalizuję się na topowym poziomie kiedy tak odstajesz na podstawowym poziomie piłkarskim

1

@Zoker czyli w skrócie : było sporo kontroli ale zdecydował brak kontroli w wielu aspektach?

1

@jacobFCB no to tak, źle Cię zrozumiałem. Oczywiście że ten skład jest dobry, bardzo dobry. No i mimo problemów z kasą no to kurde był konkretnie wzmocniony

0

@Matt_i1992 podaj link bo ja już oglądałem wiele tych twiterowych powtórek i nadal żadna nie rozwiała wątpliwości

0

@jacobFCB Xavi miał gorszy skład kiedy wygrał ligę ? Nie przesadzajmy

0

@jacobFCB to niezła murarka ze strony koemana xd

0

@Bobo25 tam chyba dla klubów to nie ma szału z hajsem, Kowal kiedyś o tym mówił na wizji że opłacalność tego jest mega niska mimo że przejeli Arabowie. Stratą to są KMS. I to jest potężna i odczuwalna strata..

0

@Bobo25 superpuchar to potrzebny jak łysemu grzebień, zwłaszcza w tej Arabii. Albo niech ten robią w sierpniu przed sezonem a nie latanie w trakcie sezonu na wypuczajewo żeby zagrać czasem 1 czasem 2 mecze.

1

@bartas97 i znowu z lewusa będzie się nabijać że się kopał po czole xd

0

@Faro daj spokój z tymi twiterowymi fejkami

0

@Faro chyba nie ma dowodu na to że gol tam był, nie ma żadnej powtórki która to potwierdzi jedynie c+ zrobiło swoim systemem symulacje i tam wyszło że bramki nie ma.

0

@macio_944 jak się ma na transfery tyle kasy co szanowny Pan Mietek w żabce na piwo no to co się dziwić że tak mówią xd

1

@AmigoBlancos mówi że wg niego to nie jest bramkarz nr 1 na Real Madryt, że jest wielu lepszych od niego. Nie manipuluj wypowiedziami :P

1

@fart wątpię, chłopaki będą się już zgrywać z myślą o nowym sezonie i nowych celach

2

@Stagiryta jesteśmy w grze, do zdobycia 18 pkt także real w strachu

0

@semafor kiedy już nie będzie po kontuzji ? Chyba jak złapie następna i będzie w trakcie

15

Madrycioki sobie pyknely w środę 120, dzisiaj 90 a taki pedri wchodząc na drugą połowę w porównaniu do np Judę wyglądał jakby grał w poniedziałek środę i piątek po 120 minut. No to był obrazek który po prostu zabił we mnie wszelkie nadzieje na coś dużego z takimi typami

2

@Robert_Kubica wygrywamy letni najważniejszy klasyk w stanach, ogrywamy jakieś potężne meksykance w pucharze gampera i lecimy replay

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?