budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ale mamy uniwersum, prezydent klubu będzie starał się namówić do pozostania trenera który w tym sezonie niczego nie osiągnął xd trochę to śmiesznie brzmi
1
@Kinginiesta coś w nocy było o 4-5 tygodniach przerwy
0
@michal199500hehe tylko wyniki nie top
0
@Kengo jeszcze nie dawno połowa z nich to kandydaci do walki o 1/4. Czas niesamowicie zapiernicza
0
@Herato Palmer chciał odejść, pep go chciał po odejściu Gundogana
0
@colossus ale jednego nie rozumiecie, takiej kamery tam być nie musi i to chyba firma desygnowana przez ligę odpowiada za okamerowanie pod np var. Nie ma goal line no to kamery na linii bramkowej nie są obowiązkowe
1
@Zoker no ten to szedł ostro z tym Xavim. I coś ostatnio zamilkł, ciekawe dlaczego
1
@Piotr,1985 bo jesteśmy najgroźniejszym rywalem do tytułu
0
@cules100pro no i jeszcze są igrzyska olimpijskie
1
@Kgorecki2500 ma pracę, robi śniadanka a przecież samo się nie zrobi
0
@Maker0 ale w lidze w sumie nadal są szanse :D
0
@TheNekro94 to chyba trochę nie przystoi klubowi z wysokiej półki.
0
Sędziowie sędziami, kontrowersji było oczywiście kilka, mnie jednak coś innego znowu najbardziej zaskoczyło a może bardziej zabolało. Rządowi dzień po nas na wyjeździe grali ultra wymagający mecz z dogrywką. Wczoraj dokonali 2 albo 3 zmian w podstawie w porównaniu do meczu z City. A na końcu wyglądali lepiej fizycznie niż Barca. No to jest "lekki" pstryczek w twarz. Nie wiem czy faktycznie w Barcelonie jest tak źle pod tym względem czy jak to wyjaśnić ale ciężko rywalizuję się na topowym poziomie kiedy tak odstajesz na podstawowym poziomie piłkarskim
1
@Zoker czyli w skrócie : było sporo kontroli ale zdecydował brak kontroli w wielu aspektach?
1
@jacobFCB no to tak, źle Cię zrozumiałem. Oczywiście że ten skład jest dobry, bardzo dobry. No i mimo problemów z kasą no to kurde był konkretnie wzmocniony
0
@Matt_i1992 podaj link bo ja już oglądałem wiele tych twiterowych powtórek i nadal żadna nie rozwiała wątpliwości
0
@jacobFCB Xavi miał gorszy skład kiedy wygrał ligę ? Nie przesadzajmy
0
@jacobFCB to niezła murarka ze strony koemana xd
0
@Bobo25 tam chyba dla klubów to nie ma szału z hajsem, Kowal kiedyś o tym mówił na wizji że opłacalność tego jest mega niska mimo że przejeli Arabowie. Stratą to są KMS. I to jest potężna i odczuwalna strata..
0
@Bobo25 superpuchar to potrzebny jak łysemu grzebień, zwłaszcza w tej Arabii. Albo niech ten robią w sierpniu przed sezonem a nie latanie w trakcie sezonu na wypuczajewo żeby zagrać czasem 1 czasem 2 mecze.
1
@bartas97 i znowu z lewusa będzie się nabijać że się kopał po czole xd
0
@Faro daj spokój z tymi twiterowymi fejkami
0
@Faro chyba nie ma dowodu na to że gol tam był, nie ma żadnej powtórki która to potwierdzi jedynie c+ zrobiło swoim systemem symulacje i tam wyszło że bramki nie ma.
0
@macio_944 jak się ma na transfery tyle kasy co szanowny Pan Mietek w żabce na piwo no to co się dziwić że tak mówią xd
1
@AmigoBlancos mówi że wg niego to nie jest bramkarz nr 1 na Real Madryt, że jest wielu lepszych od niego. Nie manipuluj wypowiedziami :P
1
@fart wątpię, chłopaki będą się już zgrywać z myślą o nowym sezonie i nowych celach
2
@Stagiryta jesteśmy w grze, do zdobycia 18 pkt także real w strachu
0
@semafor kiedy już nie będzie po kontuzji ? Chyba jak złapie następna i będzie w trakcie
15
Madrycioki sobie pyknely w środę 120, dzisiaj 90 a taki pedri wchodząc na drugą połowę w porównaniu do np Judę wyglądał jakby grał w poniedziałek środę i piątek po 120 minut. No to był obrazek który po prostu zabił we mnie wszelkie nadzieje na coś dużego z takimi typami
2
@Robert_Kubica wygrywamy letni najważniejszy klasyk w stanach, ogrywamy jakieś potężne meksykance w pucharze gampera i lecimy replay