budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 no to z takim podejściem nigdy nie będzie tu trenera który kiedykolwiek był w klubie. Sensowny powód w ciul
1
@P33ck niezłe losowanie jak na start
0
Jedyną drużyną która wygrywając LM sprawi kibicom Barcy najmniejszy ból 4 liter jest oczywiście klub który ma na to w teorii najmniejsze szanse. Ciężki sezon w LM. No cóż. Życie. Mogło być pięknie wyjdzie jak zawsze
0
@VegetaPolska gdyby gdyby gdyby, gdyby Antwerpią miała lepszych piłkarzy też mogłaby powalczyć o półfinał
Tak mieli pozamiatać real a co z tego wyszło ? To że lekko zmaścili sprawę
1
@Sysia11 no to teraz spójrzmy kto ma ile tych lig mistrzów i zastanówmy się czy te przestoje w zdobywaniu tych tytułów były takie straszne. Są hegemonem tego pucharu i trzeba to przyznać. Mają w dupie co kto powie o stylu, liczy się wynik i najczesciej z wszystkich drużyn go osiągają
0
@FcPortoFan1999 Aston Villa
0
@Encore bardzo dobry piłkarz który zagrał słabszy mecz
0
@AxelF nadal nie wynika z tego nic poza tym że uratowali dupska poraz kolejny i awansowali chociaż nie zasłużyli. Ale zwycięzców się nie sądzi. Zrobili to tak jak robili już wiele razy i od początku spotkania pachniało to tym że real musi przejść
0
@jeonek no i karny perfekto
0
@Pawel13sz to bedzie superpuchar
0
@mientusek1407 no są na tyle słabi że udało im się awansować do półfinału. To był typowy mecz którego real nie mógł przegrać i nie przegrał. City dzisiaj nie zrobiło czegoś co robili tydzień temu. Nie strzelało zza 16.
0
@davidek1997 chciałbym żeby klub któremu kibicuje miał szansę na 15 fartowny puchar LM
1
@mientusek1407 dzisiaj też mieli zostać rozwalcowani
4
To było pewne że real przejdzie w karnych. Pierwsza seria to był błąd w matrixie. Ale jest ciulowo od wczoraj
8
Hahahahahaha bernardo podał do lunina
0
No i niezły początek
0
@La Pulgaa i co z tego było wystarczająco dużo czasu na gole a tu już nikt nie miał sił
3
Ale to cuchnie awansem białych
1
Haaland grał słabo ale co powiedzieć o alvarezie o którym chyba jeszcze nic nie słyszałem poza informacją że zmienił Norwega
1
Uaa rudiger ale miał szansę
0
@Gibbon_FCB głównie to go Ancelotti schował do kieszeni taktyką
0
@wawrzyn1 już kilka miesięcy go męczennik szkoli w fachu
1
@FIJI peleryna niewidka wjechała
1
La Liga albo premier league nie będzie mieć przedstawiciela w 1/2 LM. Niezła ciekawostka
5
Jest doliczony czas gry, czas na farfocla xd
0
@Kuba_1 real tak gra od dawna a Barcelona nigdy chyba tak nie grała. Przynajmniej nie odkąd ja oglądam
0
@Fantastyczny Chłopiec no właśnie mega płynny mecz, przerw jak na lekarstwo
0
@Fantastyczny Chłopiec spuchły chłopaki, chyba prędzej będzie 2:0 jak 1:1
1
Kevin ale żeś to spier.....niczył
1
@Chucky var do rożnego ?