0

@Cule1234 no to z takim podejściem nigdy nie będzie tu trenera który kiedykolwiek był w klubie. Sensowny powód w ciul

1

@P33ck niezłe losowanie jak na start

0

Jedyną drużyną która wygrywając LM sprawi kibicom Barcy najmniejszy ból 4 liter jest oczywiście klub który ma na to w teorii najmniejsze szanse. Ciężki sezon w LM. No cóż. Życie. Mogło być pięknie wyjdzie jak zawsze

0

@VegetaPolska gdyby gdyby gdyby, gdyby Antwerpią miała lepszych piłkarzy też mogłaby powalczyć o półfinał
Tak mieli pozamiatać real a co z tego wyszło ? To że lekko zmaścili sprawę

1

@Sysia11 no to teraz spójrzmy kto ma ile tych lig mistrzów i zastanówmy się czy te przestoje w zdobywaniu tych tytułów były takie straszne. Są hegemonem tego pucharu i trzeba to przyznać. Mają w dupie co kto powie o stylu, liczy się wynik i najczesciej z wszystkich drużyn go osiągają

0

@FcPortoFan1999 Aston Villa

0

@Encore bardzo dobry piłkarz który zagrał słabszy mecz

0

@AxelF nadal nie wynika z tego nic poza tym że uratowali dupska poraz kolejny i awansowali chociaż nie zasłużyli. Ale zwycięzców się nie sądzi. Zrobili to tak jak robili już wiele razy i od początku spotkania pachniało to tym że real musi przejść

0

@jeonek no i karny perfekto

0

@Pawel13sz to bedzie superpuchar

0

@mientusek1407 no są na tyle słabi że udało im się awansować do półfinału. To był typowy mecz którego real nie mógł przegrać i nie przegrał. City dzisiaj nie zrobiło czegoś co robili tydzień temu. Nie strzelało zza 16.

0

@davidek1997 chciałbym żeby klub któremu kibicuje miał szansę na 15 fartowny puchar LM

1

@mientusek1407 dzisiaj też mieli zostać rozwalcowani

4

To było pewne że real przejdzie w karnych. Pierwsza seria to był błąd w matrixie. Ale jest ciulowo od wczoraj

8

Hahahahahaha bernardo podał do lunina

0

No i niezły początek

0

@La Pulgaa i co z tego było wystarczająco dużo czasu na gole a tu już nikt nie miał sił

3

Ale to cuchnie awansem białych

1

Haaland grał słabo ale co powiedzieć o alvarezie o którym chyba jeszcze nic nie słyszałem poza informacją że zmienił Norwega

1

Uaa rudiger ale miał szansę

0

@Gibbon_FCB głównie to go Ancelotti schował do kieszeni taktyką

0

@wawrzyn1 już kilka miesięcy go męczennik szkoli w fachu

1

@FIJI peleryna niewidka wjechała

1

La Liga albo premier league nie będzie mieć przedstawiciela w 1/2 LM. Niezła ciekawostka

5

Jest doliczony czas gry, czas na farfocla xd

0

@Kuba_1 real tak gra od dawna a Barcelona nigdy chyba tak nie grała. Przynajmniej nie odkąd ja oglądam

0

@Fantastyczny Chłopiec no właśnie mega płynny mecz, przerw jak na lekarstwo

0

@Fantastyczny Chłopiec spuchły chłopaki, chyba prędzej będzie 2:0 jak 1:1

1

Kevin ale żeś to spier.....niczył

1

@Chucky var do rożnego ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?