1

PSG - BVB staje się faktem.

0

Hahahahahaha ale się podsumowali. Piękna asysta do mekambe

1

Teraz lewy Ty debilu coś ty zrobił.. tam było kur..3 partnerów w polu karnym

0

@Sit3k strzelil przeciez na 1:1

0

Przepraszam ale De Jong jest pierwszy do wypierdolenia z tej drużyny. Gość jest tak nijaki że to jest niepojęte. Wywalić na zbity pysk

9

@fcbarca1991 pewnie, razem z araujo;D

0

@FcPortoFan1999 ale się ładnie zestarzało Twoje gratulowanie awansu. Nigdy się nie nauczycie że dwumecz to dwumecz a jedna bramka to zero zaliczki w tak bliskich rywalizacjach;/

1

Polecam odpalić BVB z materacami. Co to za meczycho jest to szok

0

@masa11 kogo miał zdjąć ? Jak było wiadomo że taktyka będzie laga na napastnika ? Lewego ?

1

Tymczasem atletico na 2:2 xd

0

Koniec, po meczu

3

I cyk karny, mecz rozstrzygnięty przed 60 minutą xd

2

Denzel czerwona :D to już klasyk

1

To było pewne, nie da rady się bronić 60 minutvw swoim polu karnym z rywalem który ma takie indywidualności. Albo karne albo dostajemy w papę nie ma chyba innej opcji

0

Ciepło ciepło gorąco, byle nie zaczęło parzyć

0

Hummels daje tlen atletico

0

Czyli jednak BVB z PSG w 1/2 ? Barca raczej do ataku nie pójdzie ty będzie murowanie i liczenie na cud. 50 minut chyba będzie ciężko bez żadnych strat.

0

@Pitinho nie zagra

0

@Messi96_96 w takiej sytuacji nie ma żółtej albo czerwona albo brak faulu. Araujo był ostatnim obrońcą

0

No to będzie bardzo ciepło. Chwila nieuwagi i problem potężny się robi

2

Ajajaj ale szkoda

3

Ronaldinho jest wielki w tym dwumeczu

2

Mogliby w końcu wymienić kilka podań a nie tylko biegać za piłką :(

2

@GeneralXavi dawaj mister, nas już nic nie zabije

1

@MesQueUnClub96 wywiad kiedyś albo z thiema albo zvereva czytałem że to typowy człowiek 2 twarze, na korcie zachowanie kiepskie ale poza kortem czy nawet na gierkach treningowych spoko ziomek i lubiany

1

@barcanawieki nie jestem wielkim fanem gry bo kiedyś tylko w 1 grałem ale serial spoko. Przyjemna pozycja

0

@agaFCB tak, jak najbardziej.

0

@MesQueUnClub96 pokazują gdzieś w pl tv ?

8

@lucas/catalan to z andrettim to było wiadome jak mu teraz dali odmowę i wielu tak spekulowało że jedynie kupno istniejącego teamu pozwoli mu wejść do F1. To jest katastrofa co się odstawia w tym sporcie pod tym względem..

0

@Hosh podchodząc tak do tematu to bałbym się dzisiaj mbappe bo nie może wylosować 2 raz tak przeciętnego meczu i wczyta wersję z camp nou z hattrickiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?