budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
PSG - BVB staje się faktem.
0
Hahahahahaha ale się podsumowali. Piękna asysta do mekambe
1
Teraz lewy Ty debilu coś ty zrobił.. tam było kur..3 partnerów w polu karnym
0
@Sit3k strzelil przeciez na 1:1
0
Przepraszam ale De Jong jest pierwszy do wypierdolenia z tej drużyny. Gość jest tak nijaki że to jest niepojęte. Wywalić na zbity pysk
9
@fcbarca1991 pewnie, razem z araujo;D
0
@FcPortoFan1999 ale się ładnie zestarzało Twoje gratulowanie awansu. Nigdy się nie nauczycie że dwumecz to dwumecz a jedna bramka to zero zaliczki w tak bliskich rywalizacjach;/
1
Polecam odpalić BVB z materacami. Co to za meczycho jest to szok
0
@masa11 kogo miał zdjąć ? Jak było wiadomo że taktyka będzie laga na napastnika ? Lewego ?
1
Tymczasem atletico na 2:2 xd
0
Koniec, po meczu
3
I cyk karny, mecz rozstrzygnięty przed 60 minutą xd
2
Denzel czerwona :D to już klasyk
1
To było pewne, nie da rady się bronić 60 minutvw swoim polu karnym z rywalem który ma takie indywidualności. Albo karne albo dostajemy w papę nie ma chyba innej opcji
0
Ciepło ciepło gorąco, byle nie zaczęło parzyć
0
Hummels daje tlen atletico
0
Czyli jednak BVB z PSG w 1/2 ? Barca raczej do ataku nie pójdzie ty będzie murowanie i liczenie na cud. 50 minut chyba będzie ciężko bez żadnych strat.
0
@Pitinho nie zagra
0
@Messi96_96 w takiej sytuacji nie ma żółtej albo czerwona albo brak faulu. Araujo był ostatnim obrońcą
0
No to będzie bardzo ciepło. Chwila nieuwagi i problem potężny się robi
2
Ajajaj ale szkoda
3
Ronaldinho jest wielki w tym dwumeczu
2
Mogliby w końcu wymienić kilka podań a nie tylko biegać za piłką :(
2
@GeneralXavi dawaj mister, nas już nic nie zabije
1
@MesQueUnClub96 wywiad kiedyś albo z thiema albo zvereva czytałem że to typowy człowiek 2 twarze, na korcie zachowanie kiepskie ale poza kortem czy nawet na gierkach treningowych spoko ziomek i lubiany
1
@barcanawieki nie jestem wielkim fanem gry bo kiedyś tylko w 1 grałem ale serial spoko. Przyjemna pozycja
0
@agaFCB tak, jak najbardziej.
0
@MesQueUnClub96 pokazują gdzieś w pl tv ?
8
@lucas/catalan to z andrettim to było wiadome jak mu teraz dali odmowę i wielu tak spekulowało że jedynie kupno istniejącego teamu pozwoli mu wejść do F1. To jest katastrofa co się odstawia w tym sporcie pod tym względem..
0
@Hosh podchodząc tak do tematu to bałbym się dzisiaj mbappe bo nie może wylosować 2 raz tak przeciętnego meczu i wczyta wersję z camp nou z hattrickiem