budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arsenallondyn0 Malanowski i partnerzy, Bronek najlepszy detektyw. Ania Wilk fajna kobita
0
@kamiVeB wirtz zdecydowanie.
2
@Kidd Szwaby to nawet mają lepsze samobóje od naszej ekstraklasy. Nawet w tym nie jesteśmy lepsi
0
@Danny Gaucho coman tj fenomen pod tym względem. Biorąc pod uwagę jego wiek to ciekawe do ilu dobrnie
3
@Firestone przegrałby z jakimś kierownikiem działu wędkarskiego
1
@adi7adi8 typowo idealny ruch dla City to mógłby być
tylko teraz pytanie kiedy :)
3
Wirtz jest absolutnym gigachadem
0
Arsenal solidarnie z Liverpoolem :D
1
@Pawlak1992 utd w przyszłym sezonie może zostać pierwszą w historii ekipą która wygra Lm nie grając w niej :D
0
@takisobiektos nie chce ich skreślać i mam nadzieje że awansują bo to mój ulubiony klub w Anglii ale patrząc na to co wyprawiają no to ciężko mieć nadzieje zwłaszcza na wyjeździe :/
5
No to niezły tydzień Liverpoolu, z ligi Europy się wypisali a w walce o majstra lekko sobie pod górkę robią.
0
@FcPortoFan1999 albo finał iem mouz - faze
0
@kigani peselu nie oszukasz, dlatego Federer z wiekiem grał jeszcze bardziej ofensywnie i skracał wymiany. Kiedyś widziałem jakiś wywiad ze ten wniosek utwierdził mu mecz z nadalem na ao w 2017.
0
@Colon to pokazuje jaki Stanowski ma rozgłos, fakt że przyciągnął widzów podstępem ale że cel słuszny to nikt mu nie wygranie. nieźle to wyglądało
0
@mekston no i tak mi się wydaję że przez to GP ta przerwa wakacyjna jest skromna no bo tam tam jest 2 tyg w jedną i drugą stronę luzu przy gp Kanady.
gdyby ta kanada była w innym terminie można byłoby wydłużyć przerwę wakacyjną, myśle że właśnie to pogoda jest przyczyną tego kwiatka w kalendarzu. jest jak jest. logistycznie i tak jest lepiej niż było :)
1
@mekston dziwne że nie można było tego wsadzić np za gp miami
2
@ToWinaSedziego dziwie się takim wpisom że powinien się nie cieszyć, zrozumiałbym jeśli chodziłoby o strzelenie gola na camp nou no to ok mógłby w jakiś sposób pokazać że te 5 lat to nie był dla niego tylko zarobkowy szpital, ale tam w Paryzu ? totalnie bym to olał. nie jest żadnym wychowankiem Barcelony ani też raczej nigdy nic nie mówił że chce tu zostać do końca kariery bo kocha klub ponad wszystko. także dla mnie to ok jeśli strzeliłby na Camp Nou i wtedy okazywał szczególną radość no to rozumiem te pretensje ale tam to wywalone na to
7
bolą te punkty w fazie grupowej, kit z jakimiś wynikami na tych KMŚ chodzi żeby się tam dostać i skasować pieniądze bo to dla klubu najistotniejsze w całym tym turnieju
1
@KmN Najlepszego, teraz już z górki ;)
0
To niezły Liverpool
A Bayer trafia w końcu na 1:0
1
@heniusss no powiem Ci że można, ja od 12 lat mam 0 ale był moment że w miesiąc wykręciłem 18 pkt no i było troche cieplej. tu gdzieś prędkość na 2pasmowej drodze gdzie bez dyskusji było 10pkt, tu jakis brak pasów bo tylko kilometr do sklepu, to gdzieś jeszcze miejska z fotoradarem i miedzy 15 sierpnia a 15 września złapałem 18.
od tego czasu totalnie nic. a też klepie miedzy 30-40 tys rocznie
2
@ranger3120 mieli kierować na jakiś egzamin ale szczerze to się pogubiłem xd no i mając 0 w sumie przestałem się interesować skoro od 12 lat udaje się unikać mandatów xd
0
@FcPortoFan1999 no nieźle grek chciał zbaitować ten mecz. pochwaliłem go przy 5:0 i wszystko siadło :D
1
@MesQueUnClub96 Musetti też potrafi grać z Serbem na ziemi
w 2021 był naprawde blisko żeby odpalić Novaka w RG prowadząc 2:0 ale później kontuzja i w 5 krecz
no i rok temu w Monte Carlo Novaka pokonał, na hardzie dostawał bęcki ale na ziemi umie w rywalizacje z serbem
1
Grecki choker leje Zvereva w 2 secie 5;0 tymczasem Serb z Belgradu na dzien dobry traci swoj serwis. Tsitsipas w końcu coś zaczyna odbijać po ostatnich słabych miesiącach. ale ziemie zawsze lubił
0
@abram3k do Barcelony pewnie tak ale ogólnie to nie wiem
4
@FcPortoFan1999 jak masz nie być pokorny po tym co ta drużyna wyprawiała w meczach z Romą czy Liverpoolem ? to jak oni odpadli w tych dwóch przypadkach to wiedzą tylko piłkarze tego klubu z tamtych lat. ale to też pokazuje piękno sportu i tego że nie możesz być niczego pewien w żadnej sytuacji
dziwie sie ze ludzie tak szybko o tym zapominają
0
@Destroyer_of_Worlds ja to rozumiem inaczej ale ok, może się mylę.
1
@FCB24 50-60 minut maks, ale najlepiej żeby weszli w 2 połowie na jakieś 30 minut dla złapania rytmu. gundo mógłby trochę odpocząć. na cadiz zagrałbym w środku tymi którzy nie moga zagrac z psg czyli Roberto + Christensen od początku i powiedzmy fermin
1
@Chucky wystarczy w google wpisać 3 słowa i wszystko jest napisane
Liga Mistrzów (podana kwota to wypłata dla każdego klubu, który uzyska dany wynik):
Awans do fazy grupowej: 15,64 mln euro
Awans do 1/8 finału: 9,6 mln euro
Awans do 1/4 finału: 10,6 mln euro
Awans do 1/2 finału: 12,5 mln euro
Awans do finału: 15,5 mln euro
Triumf w finale: 4,5 mln euro
czyli za ewentualny awans z 1/4 do 1/2 jest w sumie 1,9 mln euro bo to są kwoty podane za osiągnięcie danego etapu