budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo oczywiście że tak, miałbym tak samo wywalone na opinie publiczną mając jego hajs i pozycje w świecie
1
@Sulimo służy mu prezydentura i te wieczorne zajadanie pizzy i innych kebsów w końcowych godzinach okien transferowych
0
@sebo939 vini słaby ? wiem że można go nie lubić i to pewnie większość go nie lubi ale on swoje zrobił w meczu
5
@P33ck nawet 3 gole zapasu przed rewanżem niczego nie oznaczaja i mamy przykład rywalizacji z Liverpoolem, tylko że tutaj magicznie wszyscy o tym zapominają i zachowują się jakby wczorajsze zwyciestwo oznaczało odrazu gre w finale. śmiech na sali
7
@FcPortoFan1999 nie ma co uważać ze awns już jest, kiedyś sam mapet na camp nou rozwalił barce łądując hattrick. 1 bramka to żadna przewaga. psg w 3 minuty wczoraj strzeliło 2. także na spokojnie :)
4
@MesQueUnClub96 gość to jakiś fenomen, naprawde czasami irytuje jego gra, strzały czy pseudo drybling ale on liczby w przeciagu całego sezonu robi bardzo dobre
7
W koncu doczekałem się spotkania Barcelony który wywołał sporo emocji i to tych pozytywnych. Dawno tego nie było. Oby w rewanżu było podobnie:)
1
Co to jest za mecz. Ja pierdole dawno mecz Barcelony nie wywoływał takich emocji
0
Raphinha jest fenomenem. To jest niemożliwe
0
@norbi77 nie widziałem bo pojechałem do sklepu i aby widziałem jak z apki flashscore spadają powiadomienia..
0
Co sa chlopaki zafiksowani na strzały to jestem w szoku.
1
Raphinha się posral i odpuścił
0
@FcPortoFan1999 jak wszystko bedzie dobrze miedzy polska a serbia to moze na siepomaga.pl xd
0
@FcPortoFan1999 to teraz legioniści będą musieli uczyć się polskiego ?
2
@MesQueUnClub96 bieda zagląda w oczy po kiepskich wynikach w tym roku, ponoć na Wimbledon będzie zrzutka na buty. Ja tam coś wpłacę. Pomagam biedakom także może na mnie liczyć xd
1
@GeneralXavi no to czekamy na cenę baryłki 120, kurs 4.5 i paliwo po 10. Donald musisz
1
@Kengo to nie pasuje do narracji bo Messi jak był młody nie trafił na ere Messiego a męczennik trafił, ot cała różnica
0
@alone49 jezusowe w tym roku :)
1
@sintesox już nie, kiedyś tak było ale to chyba z wiekiem mija
1
@ferdas_rawa na 1 miesiąc najmniej
3
@fcbarcafan19 hajto chyba nie komentuje wcale tylko siedzie jako "ekspert" w studio
0
Monesy forma mutant cały czas. nosi na plecach to G2
0
@waletpl a no tak zapomnialem o chelsea i city :D
a cancelo chyba nie grał w tej fazie pucharowej bo był w Bayernie ? czy cos myle. no ale do zimy w grupie pykał
0
@chavez w sumie to dobra zagrywka bo jakby na to spojrzeć tak chłodno no to PSG chce tego trofeum ale jeszcze nigdy nie zdobyli, teraz mają ostatnią szansę zrobić to z Mbappe, a w Barcelonie też sie nie pamieta jak smakuje to trofeum no i w składzie nie ma wielu którzy je zdobyli bo jeśli się nie myle no to są to Roberto i Ter Stegen i Lewy z bayernem.
2
@Adasmos mam nadzieje że jednak nie będzie wpierdzielu i ten pompowany tutaj balonik o finale nie spadnie z 25 pietra. każdy wynik do porażki 1 bramką włącznie będzie dobry.
0
@Pedri16Future przy okazji kazdej rywalizacji z psg sa te akcje z fajerwerkami, i w Barcelonie kibice tez to robia :P
0
@Domin7777 nie kracz :(
1
mam nadzieje że jeśli dzisiaj były 2 bardzo dobre mecze do oglądania to nie oznacza że jutro będą 2 plackowate..
0
@michal26 idealny timing :D
0
Foden jest piękny w tym sezonie