1

w obronie gramy w zabawe z piaskownicy i szukanie ukrytych zabawek: zimno..zimno..cieplej..ciepło..gorąco.... czekamy tylko na PARZY!

1

@fart i w obronie też;(

0

@Tomcio Krychowiak w kadrze miał swój prime. A ten typ nie ma i nie miał póki co

2

@Comentateiro wymienił za świeżaki

8

Bednarek - "myślami byłem na wielkanocnym śniadaniu u rodziców, pozostaje mi przeprosić kibiców, wrócimy silniejsi"

2

@AFA po 12 piwach to dopiero pić zaczyna

3

A może Robert zastąpi w Barcelonie Busquetsa ? Bo tak coraz niżej zaczyna pogrywać

0

@Blanco16 ja już mam tak wywalony licznik w kosmos że chyba sie zmienia co 500 dni.. :D jak to było dawno, nie sądziłem że aż tak dawno..

1

@xVENUMx Walia po dogrywce

0

@Pedri16Future najlepszy moment to ten koniec i powiedzenie żeby wyborcza wystawiła 5 inteligentniejszych dziennikarzy żeby nie musiał pastwić się więcej nad obecną dwójką

0

@JordiAlbion właśnie mnie uświadomiłeś jak on ma na imię :)

0

@JordiAlbion po zastanowieniu nie wiem czy będzie inny możliwy bo Moder trybuny :P

0

@wojopancer może jakiś Kuba ? imie ciąży na strzelcach :D

0

wyborcza vol. 2 w kanale zero

2

@Albatros jeszcze rok wypożyczyć bo on nie ma w tej chwili żadnej wartości a jest jednak młody. jak przyszły sezon nie pokaże nic i się będzie łamał to na złom

1

@Pedri16Future no i mu kontent dają piękny do wyświetleń po dobrym materiale. sami się proszą żeby on zgarniał oglądalność

2

@VegetaPolska @koziar warto dodać że mamy wtorek i do piątku będzie jeszcze minimum 5-6 programów o tym meczu. pytanie czy wydźwięk na + czy na -

1

@koziar dlatego nie ogladam nic oprocz pol position, mocy futbolu (z wyłączeniem przerw na kadre) i może jakieś ciekawe HP których w sumie i tak już nie ma bo ostatni jaki mnie zatrzymał i cały wytrzymałem to był chyba z Małyszem

1

@tbas nic tylko czekać aż banki będą wypłaty z bankomatów podwajać Ukraińcom nie obciążając ich kont tylko randomowego Polaka

1

@Encore żal mi go ze wzgledu na kontuzje bo to tak pozytywny typ i skill zawsze miał.. coś jak Del Potro chociaż tamten przynajmniej szlem jednego wygrał

0

@agaFCB no i nie odrobił a widziałem że miał chyba 3;0 w 2 secie
kit z nim, szkoda ze Iga odpadła ale w sumie to juz wczoraj mogła i powinna wyleciec

2

@adi7adi8 @agaFCB ok dzięki, tak wnioskowałem po czasach z flashscore bo Carlos powoli fajrant a tam Shelton ma co odrabiać :)

2

@Encore patrze na przybliżone czasy rozpoczęcia spotkań i Iga gra po Sheltonie tak ? a pegula chyba gra tam gdzie carlos ? orientujesz sie Panie prezesie bo może jak dojade do domu to chwile kukne @adi7adi8 potwierdź :D

0

@Forsyth trochę racji w tym jest a u nas ligi Narodów w których Bóg wie czemu takie pazie jak Polska grają w dywizji A to też nie jest za bardzo poważny turniej. I dają taki efekt że tak słabo grająca ekipa umówmy się śmiesznie słabej grupie ma szansę w barażach. Powinni siedzieć w domu na dupie i mecze me oglądać w tv bo nie zasłużyli podczas żadnego spotkania eliminacji aby tak jechać. Waga europejskiego turnieju jest większa bo nasz kontynent ma dużo wiecej państw ale nie wszystkie rozgrywane tu rozgrywki są poważne

2

@Forsyth a czemu Copa to nie jest ważny turniej ?

0

@Maviux może być problem i albo pojedziesz albo kasa w błoto. oni ten regulamin mocno respektują i ciężko będzie przekonać na anulacje zakupu czy zwrot

0

człowiek już zapomniał o tych stuu dubielach a tu widzę że teraz chyba nitro wchodzi na wardęgę i konopskiego i trochę też im wytyka.żeby nie internet to tylko rodzice wiedzieliby że oni nie są normalni i co jeden to gorszy patostreamer

0

@TR3YWAY może tak było, pojechał do barcelony a agent do niego dzwoni "nie tam żunior, dawaj na madryt" i zmanipulowany męczennik został w madrycie torturowany aż przyrzecze na wszystkie rasistowskie wyzwiska że u nich zostanie
no i masz

1

@MesQueUnClub_87 kiedyś regcleaner dobrze to robił

3

@pt9 generalnie coś w tym jest, dawno temu jak pracowałem kilka lat na produkcji miałem tak mega zgraną ekipę na zmianie że aż się przyjemnie do roboty chodziło, kit z tym że się człowiek narobił jak głupi bo to branża związana z cięciem blachy więc czasem było ciężko ale fakt spoko ekipy na zmianie mega to rekompensował. po czasie jak się zmiana rozleciała bo tam poprzenosili kogoś gdzieś tam indziej, ktoś sie zwolnił no to już była taka nędza że się rzygać chciało idąc do roboty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?