0

@takisobiektos metr przed kiblem jak nie ze dwa metry

0

@Encore i mamy remis ale cyrk a ile było 5:12 ? chyba tak albo 6:12

0

co te Faze odstawia, nie chcą wygrać czy jak

1

@ranger3120 @esem91 albo youtube kanał izaka

1

@takisobiektos szkoda ze vertigo, overpass byłby lepszy :)

2

@kubix05 firlejek to must have

0

@Encore no i za to szacun że tak to po nich spływa.

1

@DonAndrzejos widzę że wjechało czwartkowe karaoke :)

1

@Kessie masakra, ford z redbullem w 2026 wsadzi jakis ecoboost 1.0 3 cylindry i dopiero sie pośmiejemy :D

2

@TR3YWAY winiary

0

Komentarz usunięty

0

@arasz1819 ja tak bardziej w 2009 obstawiam ale nie wiem
a od kiedy w ogole jest strona ?

1

@arasz1819 @PatrykBarca jakoś niedawno migneło mi się że miałem informacje "dołączono przed 2011 rokiem"

0

@chosenone dlatego napisałem na przykładzie zwykłego kowalskiego :)

0

@takisobiektos jak to tak szybko operacja ? przeciez NFZ zwykłego Kowalskiego zapisałby ołówkiem na koniec 2031 roku

6

@Luciano99 w końcu będzie @Deviler 2011 a nie 1987

0

@Pawci023x 3 dni zwykły lekarz, 7 dni psychiatra

3

@chavez przypominam: Mołdawia, Czechy czy Albania też nie mieli lepszych szkoleniowców. nawet piłkarzy nie mieli lepszych.
@SuperPatsonFCB zobacz jak szybko zaczyna się zabawa :D

1

@JimMorrisonFCB no widzisz, wybrałem codzienne obowiązki a nie zakup bukietu i dryłowanie 350 km na lotnisko żeby zobaczyć bandę piłkarzyków :)
@SuperPatsonFCB no dokładnie o to chodzi, zwłaszcza że tak łatwa grupa w eliminacjach do jakiegokolwiek turnieju już może się nigdy nie trafić
ale teraz będzie pompowanie balonika i narracja że w sumie przy sprzyjającym wietrze pod narty, niedyspozycji 100 kluczowych piłkarzy każdego z rywali powinno udać się wyjść do 1/8. rzygać się chce słuchając wiecznie tego wywodu

0

wchodzę na Youtube a tam mnie zaskakuje KS z tytułem programu: "przylot kadry z Cardiff" a idź do cholery, faktycznie jakbyśmy co najmniej doszli do finału ME a nie wygrali jakieś pseudo baraże w których nie powinno nas nawet być bo tak dramatycznie grajaca kadra w 2023 nie zasługiwała na to.
niech już przyjdzie weekend i jakieś rozgrywki ligowe bo nie ma co słuchać na youtube tylko w kółko o tym gamoniach co super że awansowali ale troche zgadzam się z Kowalem - my się przeczołgaliśmy przez ten wczorajszy mecz bo gra w nim mówiąc delikatnie "nie powalała"

1

@Krzysztof1987 ja smarze krewetki w winie półwytrawnym z przyprawami typu papryki :słodka, chili i tam wiadomo standardowo sól, czoesnek cebula itp i potem makaron dorzucam ale nie spaghetti tylko świderki przeważnie. mega to lubie

1

@Kidd będą trzy kandydatury:
1. Zenek
2. Martyniuk
3. Akcent
I żeby nie było, mnie to nie przeszkadza :p

2

@Emhyr Perez go sprzeda, przecież to co ten szymp...typ odstawia to jest niepojęte. nie da sie ogladac spotkan z jego udziałem

0

po cholere oni stoja w tej bramce ? może szybciej ktoś nie trafi jak nie bedzie bramkarza

0

teraz Krychowiak potem Błaszczu

0

@kanver_ może przez kilka wiosen w co by nie mówić dobrych drużynach

0

teraz ich dociśniemy gramy w przewadze i podobno jak miałoby dojść do 11 serii karnych to będzie walkower dla nas bo ich nie ma 11. także tego

2

nie no Darek nie przywołuj wspomnień tekstem: "czy to jest tak akcja"

2

Salamon ładnie czyści

0

nicola to jest debeściak, potrafi pograć w piłkę, ZESKANOWAĆ co nie co. już wiemy że po karierze piłkarskiej może mieć ciężki wybór miedzy karierą w Biedronce a karierą w Lidlu. wielu z nas może go przez to znienawidzić. współczucia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?