budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos metr przed kiblem jak nie ze dwa metry
0
@Encore i mamy remis ale cyrk a ile było 5:12 ? chyba tak albo 6:12
0
co te Faze odstawia, nie chcą wygrać czy jak
1
@ranger3120 @esem91 albo youtube kanał izaka
1
@takisobiektos szkoda ze vertigo, overpass byłby lepszy :)
2
@kubix05 firlejek to must have
0
@Encore no i za to szacun że tak to po nich spływa.
1
@DonAndrzejos widzę że wjechało czwartkowe karaoke :)
1
@Kessie masakra, ford z redbullem w 2026 wsadzi jakis ecoboost 1.0 3 cylindry i dopiero sie pośmiejemy :D
2
@TR3YWAY winiary
0
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 ja tak bardziej w 2009 obstawiam ale nie wiem
a od kiedy w ogole jest strona ?
1
@arasz1819 @PatrykBarca jakoś niedawno migneło mi się że miałem informacje "dołączono przed 2011 rokiem"
0
@chosenone dlatego napisałem na przykładzie zwykłego kowalskiego :)
0
@takisobiektos jak to tak szybko operacja ? przeciez NFZ zwykłego Kowalskiego zapisałby ołówkiem na koniec 2031 roku
6
@Luciano99 w końcu będzie @Deviler 2011 a nie 1987
0
@Pawci023x 3 dni zwykły lekarz, 7 dni psychiatra
3
@chavez przypominam: Mołdawia, Czechy czy Albania też nie mieli lepszych szkoleniowców. nawet piłkarzy nie mieli lepszych.
@SuperPatsonFCB zobacz jak szybko zaczyna się zabawa :D
1
@JimMorrisonFCB no widzisz, wybrałem codzienne obowiązki a nie zakup bukietu i dryłowanie 350 km na lotnisko żeby zobaczyć bandę piłkarzyków :)
@SuperPatsonFCB no dokładnie o to chodzi, zwłaszcza że tak łatwa grupa w eliminacjach do jakiegokolwiek turnieju już może się nigdy nie trafić
ale teraz będzie pompowanie balonika i narracja że w sumie przy sprzyjającym wietrze pod narty, niedyspozycji 100 kluczowych piłkarzy każdego z rywali powinno udać się wyjść do 1/8. rzygać się chce słuchając wiecznie tego wywodu
0
wchodzę na Youtube a tam mnie zaskakuje KS z tytułem programu: "przylot kadry z Cardiff" a idź do cholery, faktycznie jakbyśmy co najmniej doszli do finału ME a nie wygrali jakieś pseudo baraże w których nie powinno nas nawet być bo tak dramatycznie grajaca kadra w 2023 nie zasługiwała na to.
niech już przyjdzie weekend i jakieś rozgrywki ligowe bo nie ma co słuchać na youtube tylko w kółko o tym gamoniach co super że awansowali ale troche zgadzam się z Kowalem - my się przeczołgaliśmy przez ten wczorajszy mecz bo gra w nim mówiąc delikatnie "nie powalała"
1
@Krzysztof1987 ja smarze krewetki w winie półwytrawnym z przyprawami typu papryki :słodka, chili i tam wiadomo standardowo sól, czoesnek cebula itp i potem makaron dorzucam ale nie spaghetti tylko świderki przeważnie. mega to lubie
1
@Kidd będą trzy kandydatury:
1. Zenek
2. Martyniuk
3. Akcent
I żeby nie było, mnie to nie przeszkadza :p
2
@Emhyr Perez go sprzeda, przecież to co ten szymp...typ odstawia to jest niepojęte. nie da sie ogladac spotkan z jego udziałem
0
po cholere oni stoja w tej bramce ? może szybciej ktoś nie trafi jak nie bedzie bramkarza
0
teraz Krychowiak potem Błaszczu
0
@kanver_ może przez kilka wiosen w co by nie mówić dobrych drużynach
0
teraz ich dociśniemy gramy w przewadze i podobno jak miałoby dojść do 11 serii karnych to będzie walkower dla nas bo ich nie ma 11. także tego
2
nie no Darek nie przywołuj wspomnień tekstem: "czy to jest tak akcja"
2
Salamon ładnie czyści
0
nicola to jest debeściak, potrafi pograć w piłkę, ZESKANOWAĆ co nie co. już wiemy że po karierze piłkarskiej może mieć ciężki wybór miedzy karierą w Biedronce a karierą w Lidlu. wielu z nas może go przez to znienawidzić. współczucia